24 máj 17, 14:15:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 103781 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #435 Dátum: 13 jan 03, 21:44:14 »

Kiivéve Gaara-t,  aki látszólag erősebb, mint az összes többi Kazekage együttvéve.
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #436 Dátum: 13 jan 03, 22:02:49 »

Azért az tényleg durva, hogy 5 Kage nem bírt Madarával, jobban mondva 5 kage szintű ember ereje sem ér fel Hashirámáéhoz.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #437 Dátum: 13 jan 03, 22:04:05 »

Madara Edo tensei-es zombi volt kimeríthetetlen chakrával és elpusztíthatatlan testtel. Azt a Madarát, akinek nem volt Rinnegan-ja és fa eleme az 5 Kage le tudta volna győzni.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #438 Dátum: 13 jan 03, 22:13:43 »

Kiivéve Gaara-t,  aki látszólag erősebb, mint az összes többi Kazekage együttvéve.

Az a baj, hogy nagyon nem biztos.

S a valódi probléma az, hogy a Hokage-kon, a jelenlegi és az edo-s kage-kon kívül többet nem ismerünk szinte!

Az Első Mizukage-ról, Harmadik Mizukage-ról és Első Raikage-ról még azt sem tudjuk hogy néztek ki, az Első Kazekage-ról, Második Kazekage-ról, Második Raikage-ról és az Első Tsuchikage-ról meg csak azt tudjuk, hogy hogyan néztek ki, de hogy pl milyen erőt birtokoltak, arról semmit!

Egy biztos, hogy ha valaki azt mondja a Kage-knál, hogy "az új generáció mindig felülmúlja a következőt", akkor én visszakérdezem, hogy "akkor mennyivel gyengébbek az azelőtti generációnál"...
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #439 Dátum: 13 jan 03, 22:16:46 »

Igaz, Madarát rendesen felturbozták.Lehet amugy sikerrel jártak volna. Az 5 kage közül minimum 3-nak tuti sikerült volna legalább a Susanooval megbirkozni (Raikage,Tsunade,Mei)
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #440 Dátum: 13 jan 04, 23:31:06 »

Sztem Gaara felűl múlta elődeit, és ez szinte biztos...
Az nem hiszem hogy akkora szégyen hogy A nál jobb a faterja, végülis ez megérthető, de összességében A is jó(és egyébként úgy szétp*csázná Onooki seggét mint a sz*rt, mellesleg még sztem Gaara is odaverné az öreget)) nem tudom innentől miért olyan brutális a tata... Nevet

Az viszont egy elhamarkodott mondat volt Kakashitól hogy az új generáció mindig erősebb, ékes bizonyítékok vannak hogy inkább gyengébbek...

Mellesleg Onookinak pedig nem lenne szabad legyőznie vén trotty létére a saját mesterét... Nevet
Nah azt meg egyenesen nevetségesnek tartottam, hogy Naruto egy nyanvatt rasengannal győzte le a sandaime raikage-t.
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #441 Dátum: 13 jan 05, 14:42:02 »

Szerintem is Gaara felülmúlta utódait bár elvileg a harmadik Kazekage volt a legerősebb, de nem láthattuk igazából hogy milyen erős. Hokagek terén szerintem meg változó volt a fejlődés mert szerintem Yondaime erősebb volt mint a Sandaime de a legerősebb Hokage mindenképp Hashirama volt. S kijelenthetjük hogy a világ legerősebb shinobijai közé tartozott.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #442 Dátum: 13 jan 06, 16:28:52 »

Szerintem is Gaara felülmúlta utódait bár elvileg a harmadik Kazekage volt a legerősebb, de nem láthattuk igazából hogy milyen erős. Hokagek terén szerintem meg változó volt a fejlődés mert szerintem Yondaime erősebb volt mint a Sandaime de a legerősebb Hokage mindenképp Hashirama volt. S kijelenthetjük hogy a világ legerősebb shinobijai közé tartozott.

Pont erről beszéltem! Az Első Mizukage-ról, Harmadik Mizukage-ról és Első Raikage-ról még azt sem tudjuk hogy néztek ki, az Első Kazekage-ról, Második Kazekage-ról, Második Raikage-ról és az Első Tsuchikage-ról meg csak azt tudjuk, hogy hogyan néztek ki, de hogy pl milyen erőt birtokoltak, arról semmit!

Illetve a Hokage-k erejét még maga Kishimoto se tudja. Kezdetben a Harmadik volt Konoha történelmének legerősebb Hokage-ja, aztán a Negyediket mondta a legerősebb Hokage-nak, most meg már az Elsőről mondja Kishimoto, hogy a legerősebb. Szóval igen, látszik, hogy ő maga se tudja, ki az erősebb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #443 Dátum: 13 jan 06, 21:29:56 »

Ez így nem állja meg a helyét, hogy Kishimoto ne tudná.  Nevet Viszont arra mindenféleképpen felhívnám a figyelmet, hogy az emberek akarva-akaratlanul azt tartják a legjobbnak, legerősebbnek, stb. akit a legjobban ismert, netán tisztelt és elismerte az erejét. Sok ilyen beszólás található a mangában ami idő közben, új ismeretek tekintetében már nem állja meg a helyét. Ezeket az ellentmondásos dolgokat a kagékkal, illetve bármely más shinobival csak és kizárólag Kishimoto tudná feloldani azzal, hogy írna egy olyan táblázatot amelyben ezeket jelezné. (tudom, hogy van hasonló de szerintem ez még nem teljesen tisztázott) Ezt nem kérdőjelezhetné senki hiszen ő alakítja a történetet és úgyis az lesz amit ő akar. Másrészt sokan még így sem fogadják/nák el ezt a döntését mert mindenki más és ezért más értékrendet képvisel, mást tart fontosabbnak. Például az egyik ember a gyorsaságot, a másik az erőt, a harmadik a jutsuk ismeretét és így tovább. Most is pont ezért van a vita ezekről. Másrészt ez a "ki a jobb, erősebb?" mindig attól függ, hogy mi a cél és milyen a helyzet. Adott szituációkban a gyengébb is lehet sokkal hatékonyabb mint az erős.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #444 Dátum: 13 jan 07, 14:22:40 »

Moderátor:
Én pedig arra hívnám fel a figyelmet, hogy a Kagék erősorrendjének ebben a témában a helye: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6863.0
Itt inkább a személyiségüket és a történetüket kell kibeszélni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #445 Dátum: 13 máj 10, 16:01:42 »

Az én személyes kedvencem Minato Nevet Yondaime Hokage  bow
Nos a többiek közül a Tsuchikage-ről tudok a legtöbbet.
 Gondolkozik  Általában mindegyik Tsuchikagéra jellemző volt a Gekkei Touta (remélem jól írtam) .
Az utolsó 2 Tsuchikage nagyon hasonló jutsut hasznlt. A leglényegesebb különdség az volt köztük, hogy míg az öreg lebegni tudott, az elődje ketté tudta választani a testét, bár így az ereje is elfeleződött.
Így tudott tovább segíteni Tobinak a lepecsételése után...
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #446 Dátum: 13 máj 27, 11:38:43 »

Szerintetek hogy van az hogy Minato is át tud menni lámpás formába :O??
Ez valami technika lehet és nem is a 9 farkú miatt van vagy hogy van ez?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #447 Dátum: 13 máj 27, 12:14:38 »

Anno magába pecsételte Kurama chakrájának felét. És mivel most a Kyuubi jóban van Naruto-val gondolom Minato-nak is megengedte, hogy használja az erejét.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #448 Dátum: 13 máj 27, 12:40:22 »

Feltéve, hogy "van még köze" a Minatóban lévő chakramennyiséghez. ^^
Mert nem úgy tűnt, hogy Minato engedélyt kért volna bármihez is, vagy Kurama bármit is tett volna azon kívül, hogy észrevette Minato cselekedetét.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 27, 12:41:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #449 Dátum: 13 máj 27, 13:01:56 »

Hányszor elmagyaráztam már ezt a manga topicban. Látszik , hogy ennyit értem vele  smirksweat .
Mivel magában van a chakrája, és mivel kivételesen jó képességekkel bír , így játék könnyedséggel áttud alakulni abba a formába. Tsunadehime, Kuramának semmi köze az egészhez, miért kéne egyáltalán engedélyt kérnie tőle ? Gondolkozik Szimplán vann eki mint mikor Naruto elvette a Kurama chakráját, és használta kénye kedve szerint a háboró első fele alatt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!