24 máj 10, 02:18:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 4. mozi  (Megtekintve 44212 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #75 Dátum: 11 ápr 27, 13:16:33 »

A movie Jiraiya halála után, valamint Naruto Senjutsu edzése előtt játszódik, vagyis még nem találkoztak Naruto elméjében.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #76 Dátum: 11 ápr 27, 13:39:24 »

Miután megnéztem a movie-t már én is tudtam.Meg úgy előtte is sejtettem, hogy így van mivel a következő fogja feldolgozni ezt a senjutsu módot.Szimplán csak reménykedtem, hogy már túlestünk ezen a "Naruto tudja, hogy a negyedik Hokage fia" dolgon.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #77 Dátum: 11 ápr 27, 13:44:11 »

Á sejtettem, hogy a végén lesz egy Amnézia no Jutsu.  >.<# De azért talán így vicces egy kicsit Pojén
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #78 Dátum: 11 ápr 27, 13:47:04 »

De itt most mindenki elfelejtett mindent vagy csak Naruto-ék?Mert az nem gáz szerintem ha Naruto és Yamato nem felejti el a dolgokat mivel nem változtat semmin kb., viszont ha múlt béliek tudnak meg a jövőről dolgokat az már tré.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #79 Dátum: 11 ápr 27, 13:55:34 »

Csak Naruto és Yamato, azért néztek furán, hogy mégis mit akar ott Sara lánya, meg hogyan kerül hozzá a chakrapenge.

spoier:Yondi meg rájött, hogy kicsoda Naruto, azért is monda neki, hogy még találkozni fognak.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #80 Dátum: 11 ápr 27, 14:12:36 »

Zero köszönöm a szarkasztikus hozzászólásodat....Minato-t olyan szinten beharangozták az előzetesekben, hogy többet vártam, hogy szerepel majd.És igen rájön, hogy ő a 4. Hokage de csak a szokásosan hozzá méltó csiga lassú módon.És én reménykedtem benne, hogy ezt a sztorit majd olyan időbe teszik amikor már vágja, hogy ő az apja.


Ezen én meg se lepődök Sasuke által beharangozott moviban is epizód szerep jutott neki. Minatot is csak egyszerű reklám fogás és nézettség növelés. Puszta marketing fogásXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sterlok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 7



« Válasz #81 Dátum: 11 ápr 27, 17:25:08 »

Úgy érzem inkább nem kelet volna belinkelni a filmet  Nevet
Mert én nem néztem végig de úgy érzem már mindenet tudok  ikszdé
Naplózva
Picur89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #82 Dátum: 11 ápr 29, 12:06:43 »

Sziasztok

Új vagyok és kérdezni akarom,hogy általában kb. mennyi idő szokott lenni egy Movie lefordítása a NARUTOKUN-on ?
Köszönöm a választ. Mosolyog Mosolyog
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #83 Dátum: 11 ápr 29, 12:59:40 »

Sztem 1 hónap múlva ilyenkor már lesz magyarul is, de nem ígérem, csak tipp Nevet
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #84 Dátum: 11 ápr 29, 13:39:14 »

Azért az durva lenne, ha 1 hónapig tartana megcsinálni a feliratot, én 1-2-3 napra tippelek Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Picur89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #85 Dátum: 11 ápr 29, 13:46:48 »

Annyi nem lesz x) Én szerintem ma estére legkésőbb kész lesz x) Ez már csak így szokott menni NyelvesítNevet Nevet Nevet
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #86 Dátum: 11 ápr 29, 18:00:13 »

A NKWT-ben jómunkásemberek vannak (nem rossz értelemben) úgyhogy még ha nem ma estére, de a holnapi nap folyamán várható. Addig lehet rágni a körmöket.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #87 Dátum: 11 ápr 29, 18:16:19 »

Hát ez igen gyenge eresztés lett...
A felhasznált zenék igen ritkán adták vissza a képekhez dukáló hatást. A harci jelenetek ezért ellaposodtak. Az egész movie vontatott, és Naruto-tlan lett.
Pl.: Naruto sosem kezdi el elmesélni a történetét másnak, hanem csak magában gondolja "Ő is olyan mint én..." - Gyenge példa, de most hirtelen ez jutott eszembe.
Egy csomó ideig csak a bábok egyre nagyobb változatai voltak az ellenfelek, szintén lapossá tette az egészet.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #88 Dátum: 11 ápr 29, 18:35:03 »

Nekem lenne 1 kérdésem: (erre a fordítók tudnak válaszolni)
A készülő felirat(ok) melyik verzióhoz fog(nak) illeszkedni?
Csak azért kérdem mer akk nemszedek le olyan verziót amihez nemlesz felirat.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #89 Dátum: 11 ápr 29, 23:05:20 »

Én megnéztem Raw verzióban, jórészét értettem is szerencsére és hát mit mondjak, ez a film is elég középszar. Kakashinak kb semmi értelme nincs h bennevan, Minato kb csak azért szerepel h amikor épp pácban van Naruto, kimentse, ráadásul minden alkalommal ugyanúgy, utána meg közli h "te csak védd Sarah-t ez a mi küldetésünk vagy ezzel megbírkózunk mi is" aztán kánforrá válik és mégcsak meg se próbálja megsebezni Mukadét (kivéve 1x amikor rádob pár shurikent, húúúúúúú) az esetek nagy többségében. A másik meg, hogy miez, hogy a Mukade csókának báb teste van? A Tag csak valami random Sunai-i középkategóriás bábmester és simán megcsinál valamit amit még Sasori sem tudott? Haggyuk már.

Ez a film is olyan mint a többi, kb annyi benne a jó rész amennyit az előzetesben is látni és szerintem még sokkal jobban következetlenebb és logikátlanabb mint az előző filmek. Ezek után már belegondolni se merek milyen lesz a Blood prison, az már az előzetes alapján is hülyeség. Ebben legalább úgytünt, hogy lesz egy kis fantázia, de hát úgytűnik ez túl nagy kérés.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 29, 23:06:40 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!