24 máj 21, 12:16:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 68
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bijuu és Jinchuuriki (Avagy démonok és hordozók)  (Megtekintve 209668 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #960 Dátum: 12 feb 03, 16:51:35 »

Mivel edo tenszejes zombik voltak ezért nem hiszem hogy annyitól meghalnak hogy kiszedik belőlük a bijuu-t
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #961 Dátum: 12 feb 03, 17:28:45 »

Lehet, de olyat még nem láttunk, hogy egy edo-zombi ilyen hosszú ideig ne tért volna magához, mint most Roshi. Lehet, hogy végleg végük (hiszen a Gedo Mazo lélekeltávolításra van kitalálva, ami ugye az Edo tensei egyik lehetséges megállítási módja), de az is lehet, hogy Tobinak vagy Kabutonak újra kell aktiválnia őket.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #962 Dátum: 12 feb 03, 17:51:55 »

De ha újindítják őket, akk már mind1 mert ha Naruto az összes Bjuut elintézte akk velük simán végez. smirksweat Én most egy Maszkos Vs Naruto vagy Narutos Vs Sasuke(mert ő is előbújt rejtekéből már) képzelnék el.De egyépként akk Méh és a 8farkú miért védte meg Roushit ha már meghalt?  Pojén
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #963 Dátum: 12 feb 03, 23:10:22 »

Na akkor egy kérdés:
- Hogy született a Juubi? Mert hogy valahogy létre kellet jönnie Nevet Ha pedig vannak/voltak szülei akkor hogy jött létre maga a fajtája?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #964 Dátum: 12 feb 04, 18:02:09 »

Mondjuk én nem értek egy dolgot...ha a Juubinak volt sharinganja,akkor most hogy-hogy nincs sharinganja egyik Bijuunak sem??
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #965 Dátum: 12 feb 04, 18:31:53 »

Úgy hogy nem bizonyított tény hogy a yuubi-é volt a Sharingan. kacsint  Csak fórum legend (egyenlőre).  ikszdé

Sokkal valószínűbbnek tarom, hogy a szennin egyszerre is tudta használni a Sharingant és Rin'negan-t és akkor pont úgy néz ki ahogy láttuk a képeken Nevet A yuubi meg pont be volt hipnotizálva mint atom. ikszdé  De lehet, hogy nem.
És a Jubbi szeme pont úgy néz ki mint ahogy láttuk ( mindenféle genjutsu nélkül) de még akkor sem biztos, hogy birtokolt olyan erőt min amit mi Sharingannak hívunk.

Ezt most még totál nem lehet tudni.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 04, 18:49:11 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #966 Dátum: 12 feb 09, 19:52:08 »

Hát ha jól vettem ki akkor a bijuu-k tömény chakrából alkotott lények,'szal szerintem ha egy Csomolungma  méretű rókát létrehozott akkor egy sharingan az gyerek játék.(tuti tévedek  ikszdé)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #967 Dátum: 12 feb 10, 10:55:12 »

Mondjuk én nem értek egy dolgot...ha a Juubinak volt sharinganja,akkor most hogy-hogy nincs sharinganja egyik Bijuunak sem??

Nem volt Sharinganja. Az Uchiháknak van. A Jubinál csak Ős Doujutsuról beszélhetünk amiből eredeztethető. (én sztem az összes létező doujutsu.) És különben is, a chakráját szedték 9 részre, a test a szemmel együtt a holdban van.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #968 Dátum: 12 feb 11, 00:03:19 »

Ma fürdés közben eszembe jutott egy ötlet. Pontosabban kettő, de összefüggenek.

1. A Rikudou Sennin a Bijuukat a Juubi chakrájából hozta létre. Csakhogy amikor Naruto megnyerte a "kötélhúzást" a Kyuubi ellen (499. fejezet) és kihúzta a chakráját, a Kyuubi életben maradt, csak szemmel láthatóan legyengült. Mivel a kilenc bijuu a Juubi chakrájából született, és mivel tudjuk, hogy a teste megmaradt, ezért szerintem esetleg elképzelhető, hogy a Juubi még mindig életben. Mi van, ha Rikudou Sennin a Juubit bezárta a Holdba (akár pecséttel is megerősítve), és ő még odabent életben van? Elvileg lehetséges, hiszen nincs Jinchuurikije, mint Kuramának, így nem tudná kinek a chakráján felhizlalni magát.

2. Amikor a Rikudou Sennin elbúcsúzott a kilenc Bijuutól, még sokkal kisebbek voltak, kvázi kölykök. Mostanra viszont, ha úgy tetszik, felnőttek. Mi van, ha nem csak méretben, hanem erőben is növekedtek? Ha mindannyian felnőttek, akkor lehetséges, hogy ők kilencen most együtt erősebbek, mint a Juubi fénykorában volt? Lehetséges, hogy igazából nem csak a Juubi chakrájának a részei, de inkább a Juubi gyermekei, és vissza: a Juubi az ő apukájuk/anyukájuk? És ha így van, akkor lehetséges, hogy egyikük-másikuk (pl. Kurama) a felnövekedés során utolérte vagy akár meg is haladta apucit?

Konklúziók: Ha netalántán így volna, akkor Madara és Tobi terve eleve hülyeség, hiszen a Juubi nem feltétlenül erősebb, mint a leszármazottai (persze erősebbé válhat, ha magába szívja a chakrájukat). Másfelől ilyen olyan feltétles, és általam részletezni nem kívánt csavarok során előállhat az a helyzet is, hogy Naruto (és Kurama) megküzdjön a Juubival, másodszor is megmenti a világot tőle, ezáltal pedig beteljesíti a jóslatot, és világmegmentő hős lesz.

Tudom, hogy semmi sem garantálja a történet efféle alakulását. Lehet, hogy Naruto csak simán fenékbe billenti Tóbiást, és legyőzi Sasukét, és ezáltal kevésbé menti meg a világot, mint az én verziómban. De úgy gondoltam, hogy elég érdekes az ötlet ahhoz, hogy megosszam.
No, ez elég Shino-s poszt lett, de sebaj.^^"
Naplózva

Tomi is a good boy.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #969 Dátum: 12 feb 11, 09:23:58 »

Idézet
Mi van, ha nem csak méretben, hanem erőben is növekedtek? Ha mindannyian felnőttek, akkor lehetséges, hogy ők kilencen most együtt erősebbek, mint a Juubi fénykorában volt?

Én is gondoltam már erre hisz amikor 9részre osztotta a juubyt akkor kisebbek voltak és azóta nőttek nagyságba és láthattuk, hogy amikor kyuubi erejének a felét lepecsételte minato akkor a kyuubi is összement. Szóval lehet, hogy akkor mind a killenc bijuu ereje nőt az évszázadok alatt és a nagysága is, de ha ez így van akkor lehet, hogy kyuubi+hachibi már van olyan szinten mint akkoriba volt juuuby. Sőt szerintem így lesz és, hogy miért? rikodou sennin hat úttal verte el a juubyt (magába pecsételte nyilván akkor kb. olyan erős lehetett mint a juuby) Most pedig uchiha madara 3úttal rendelkezik abból kettőt saját magától szerzett nem úgy mint tobi szóval madara most kb. fele olyan erős lehet mint rikodou akkoriba volt és madarát olyan kyuubi szintre tájolnám erőbe. Maradék 8bijuu meg szerintem azért már erősebb mint a kyuubi szóval nem tartom kizártnak, hogy azóta a bijuuk erősödtek és ha most egyesítik őket akkor erősebbek meg nagyobbak lesznek mint a juuby volt.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #970 Dátum: 12 feb 11, 21:48:27 »

Csak nekem nem tetszik KillerBee az animében? :/ Mangában egyik kedvencem, mert nagyon jó arc, de az animében valahogy nekem nem jön át, a rappjei meg nagyon bénák, a külseje is kevésbé karakteres.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #971 Dátum: 12 feb 12, 16:28:40 »

Az Izanagival szerintem nem csak szétszedte, de "teremtette" is Rikodou a bijuukat. Mintha csak akkor születtek volna. Talán pont az volt a célja, hogy legyen gyerekkoruk és az emberekhez hasonlóan nőhessenek fel.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #972 Dátum: 12 márc 25, 11:47:20 »

Érdekes elgondolkodás, hogy Sasuke tudná-e irányítani Kuramát, de szerintem nem, és azt is elmondom Miért!

Abban a fejezetben, ahol Minato és Kushina szerepeltek, és épp megszűlte a kis Narutót, akkor ügye Kushina "fejében" Kurama egy gömbszerű valamihez volt leláncolva, és gondolom én a Yondaime pedig a "tű" szerű izéket használta, hogy ne tudjon kiszabadulni.  ikszdé

Na már most, hogy alapból is levolt fogva, így esélye sem volt elkerülni Madara sharinganját, / kivéve ha becsukta volna a szemét esetleg...?/
Így ha esetleg megint sor kerülne egy ilyen részre, akkor Naruto valahogyan megtudná akadályozni, de az elgondolás Kiváló.  Ördögi


Kushinánál egy kicsit szerintem máshogy volt Kurama lepecsételése, még ha a pecsét maga ugyanaz* is volt. Kushina külön mondta is, hogy őt pont a különleges chakrája miatt választották, ami remekül alkalmas volt a róka féken tartására. És akkor még a chakra láncokat nem is említettem.

*Valahol már írtam, hogy szerintem nem mindegy, hogy a Shishou Fuuint Uzumaki használja-e vagy nem. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #973 Dátum: 12 márc 25, 12:40:46 »

vagy Uzumakin....mert szerintem az sem elhanyagolható tény....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #974 Dátum: 12 máj 03, 15:00:03 »

Na akkor, összevéve a tényeket:


Shukaku :
Farok szám: 1
Típus: Tanuki
Gazdatest: Gaara

Nibi:
Farok szám: 2
Típus: Macska
Gazdatest: Nii Yugito

Sanbi:
Farok szám:3
Típus:Teknős
Gazdatest:Yagura (4th Mizukage)

Yonbi :
Farok szám:4
Típus: majom
Gazdatest: Roushi

Gobi :
Farok szám:5
Típus: Bálna-ló
Gazdatest:Han teste

Rokubi:
  Farkok szám: 6
Típus: Csiga
Gazdatest:Utakata

Shichibi
   
   Farkok szám: 7
Típus: Bogár
Gazdatest: Fuu

Hachibi
   Farkok szám: 8
Típus: ÖkPol  (Ökör polip by: Haku xD)
Gazdatest: Killer Bee

Kyuubi
Helyszín: Avarrejtek
   Farok szám: 9
Típus: Róka
    Gazdatest: Uzumaki Naruto 

Juubi :

Farok szám: 10
Típus: Nem lehet tudni
Gazdatest: Rikudou Sennin test


« Utoljára szerkesztve: 12 máj 04, 10:42:10 írta AyaseAkami » Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 68
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!