24 máj 14, 02:35:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 685152 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #30 Dátum: 10 jún 22, 19:23:42 »

Ügye én nem olvasom a mangát...És igen én totál összekeveredtem ettől a két Gerardos cucctól...No mindegy várom mi sül ki ebből az egészből.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #31 Dátum: 10 jún 25, 14:51:31 »

Ez hatalmas ez az anime:D
nemrég kezdtem el,most fejeztem be az ötödik részt,de nagyon tetszik!a harcok látványosak,a poénok jók,meg a szereplők egyéniségét bírom nagyon.

csak azt sajnálom hogy nem Lucy-nak adták Gray "jószokását" xD
jobban tetszene,de így se rossz xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 25, 16:05:36 írta Mistich » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 10 jún 25, 15:02:28 »

Hát, akkor egy másik kategóriába kellene sorolni az animét. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #33 Dátum: 10 jún 26, 14:46:46 »

De Gray is már kezdi hanyagolni a szokását.
Nekem a mangával nincs bajom, de az animét egy kicsit igen elnyújtsák.Ez Narutoban is megvan de nem annyira, ott inkább s filler uralkodik.Engem ez a rész is zavart, mert mindent néhány "képkocka" alatt összecsaptak.Egyik percben még harcoltak a másikban meg eltűnt a kristály ez azért eléggé frusztráló, mert gondoltam, hogy még lesz egy kisebb csata vagy akármi.Azért abból is már kezd lassan elegem lenni, hogy Erza múltját annyira elnyújtják, elég lenne egy rövid kis történet nem pedig egész fejezetek csak erről szólnak.Ez a Gerard is eléggé bosszant, mert már elég sok van belőle, ha jól emlékszem akkor 3 volt az elején aztán végre elkezdtek kidőlni de akkor ismét feltámadtak >.<#
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #34 Dátum: 10 jún 26, 15:22:24 »

Norby-kun:
Ha jól látom, akkor ez az anime témája. Szerintem az anime nézői, akik nem olvassák a mangát, értékelni fogják, ha nem kapnak spoilert. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
flinkie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 8



« Válasz #35 Dátum: 10 jún 27, 10:56:12 »

Fairy Tail részek folytatása mikorra várhatók? Pirul
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #36 Dátum: 10 jún 28, 16:01:16 »

Elvileg minden héten van új rész és az NKWT minden héten csinál hozzá magyar feliratot. ^^
Naplózva


Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #37 Dátum: 10 jún 30, 21:35:10 »

De Gray is már kezdi hanyagolni a szokását.
Nekem a mangával nincs bajom, de az animét egy kicsit igen elnyújtsák.Ez Narutoban is megvan de nem annyira, ott inkább s filler uralkodik.Engem ez a rész is zavart, mert mindent néhány "képkocka" alatt összecsaptak.Egyik percben még harcoltak a másikban meg eltűnt a kristály ez azért eléggé frusztráló, mert gondoltam, hogy még lesz egy kisebb csata vagy akármi.Azért abból is már kezd lassan elegem lenni, hogy Erza múltját annyira elnyújtják, elég lenne egy rövid kis történet nem pedig egész fejezetek csak erről szólnak.Ez a Gerard is eléggé bosszant, mert már elég sok van belőle, ha jól emlékszem akkor 3 volt az elején aztán végre elkezdtek kidőlni de akkor ismét feltámadtak >.<#


norby-kun, szerintem meg pont hogy a naruto van elhúzva nagyon, mindig mindent hatszor megmagyaráznak például a mostani peines harcban se történik egyik részben is alig történik valami, mert már az van, hogy egy anime epizód egy mangával ér fel, míg egy fairy tail anime epizód kábé három fairy tail mangával ér fel, én például ezért szeretem (a fairy tail-t), mert ott peregnek a dolgok... többek között ezért is a kedvenc animém ^^
ja és lehet hogy azért érzed úgy, hogy nagyon elnyújtják Erza múltját, mert már olvastad a mangát, nekem ez a tippem
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 21:48:48 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #38 Dátum: 10 jún 30, 22:38:06 »

Nemtudom melyik topikba illik,jön ide^^
a 20. részben volt ilyen visszaemlékezés amikor kicsi volt Natsu meg Gray meg mindenki...Annak lesz folytatása?mert azt még mindig nem tudjuk hogy Natsu mér lett ilyen ideges amikor Lucy mondta neki hogy egy lánynak sem fog tetszeni...csak minket,nézőket akarnak idegesíteni,lezáratlan marad,vagy átugrottam egy részt?xD
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #39 Dátum: 10 jún 30, 23:27:15 »

nyugodj meg nem ugrottál át semmit (elméletileg), lesz folytatása
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #40 Dátum: 10 júl 01, 00:40:14 »

igen,már meg is volt^^
Ez a Fairy Tail tök olyan mint a Naruto...mármint abból aszempontból hogy legutóbbi Anime ami ennyire tetszett az az volt^^(ha másfelet nem nézek xD)
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #41 Dátum: 10 júl 05, 18:34:18 »

Hmm, nagyon jó lett az új opening, csak azért elég rendesen eleresztették spoilerekkel. Nevet
Beférne egy amv-nek is, ami összefoglalja a következő arc-ot. Habár lehet ezt csak azért mondom mert tudom mi lesz és így feltünő minden apróság, majd mikor hugom megnézni rájövök, hogy egy csak animét nézőnek miket lő le ez az opening.

Maga a rész is jó volt, a végén kemény volt Gérard kék szemmel...valszeg be is tolom mindjárt avának. Pojén
Nameg most szerintem a harcok is jól kezdődtek el, végre mozog és pörög az egész, remélem ez marad a folytatásban is.
Az ending pedig kicsit MiraJane x Luxus hangulatú sztem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 05, 23:11:14 írta Den » Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 júl 06, 08:04:22 »

Lehet h én elsiklottam felette ,  Zeref tényleg nő ? Fogalmam sem volt róla.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #43 Dátum: 10 júl 06, 10:20:58 »

Hát Zeref neme nem derült ki...de többet nem akarok itt mondni mert az spoiler lenne, de nem feltétlen kell emiatt azt hinni, hogy Zeref nő...
Naplózva

Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #44 Dátum: 10 júl 07, 10:46:35 »

Valaki megtudná mondani nekem, hogy a Fairy Tail 35. részéhez miért nincs felirat, mikor a 36. részhez már van???
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!