24 máj 16, 09:01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mondocon'10 Ősz (okt. 2-3.)  (Megtekintve 5235 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Dátum: 10 aug 05, 16:56:27 »

Ha már a MAT-os szerepel, akkor ennek is legyen topicja. Mosolyog

Az akciós jegyelővételt meghosszabbították, szóval még lehet venni a jegyeket.Mosolyog

Nekem már sikerült megvenni a jegyet és most először fogok mind a két nap bemenni. Eddig mindig csak egynaposat vettem, de most az akcióra és programokra való tekintettel (és a fizetésemre való tekintettel xD) vettem kétnaposat. Remélem vagány lesz ez a Kokia koncert. Eddig csak egy számát ismertem, de az nagyon tetszik.

Program és a többi cucc:

http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php

« Utoljára szerkesztve: 10 okt 27, 06:16:17 írta Chakra » Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1 Dátum: 10 aug 05, 16:59:11 »

Kiemeltem a témát.

Moderátor
Naplózva
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #2 Dátum: 10 aug 24, 00:27:14 »

Remélem megint olyan színvonalas lessz mint a tavaszi.Csak nagyobb buszt küldjenek...
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #3 Dátum: 10 aug 25, 15:29:26 »

Már nekem is megvan az óccóbb, akciós 2napos jegyem, szóval alig várom ezt a cont Nevet Plusz Csillussal állok be a sorba, és ha vele vagyok, 5 perc alatt eljutok az elejérexD

A Kokia koncertet várom a legjobban Mosolyog Pont azelőtt 1-2 héttel szerettem meg nagyon, hogy kiderült, jönnek mondoconra Nevet
Naplózva
Rega-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 11

Klószvadász ._.


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 30, 17:38:08 »

Hát én sajna elkéstem az olcsó jeggyel...T^T De nem baj...majd veszek... *o* Remélem azért nem fogunk megint megdögleni a melegben... Nevet:D Meg most valahogy szeretnék valami társasági életet is élni Conon ha már a tavaszin nem sikerült>< Nevet
Naplózva

"Berohantak a szobába Mao éppen a videojátékon ugrált közben a fejét a falba verte és finom női hangon sikongatott."
xD
"-Babi néni, itt a bauxit, önmagának csináltam.
 - De szép bauxit.Honann van ?*.*"  "
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #5 Dátum: 10 szep 26, 08:50:13 »

Szavazzatok a fanfictionökre!  Mosolyog Sora is köztük van.  Nevet

http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php?id=70
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6 Dátum: 10 szep 26, 09:51:01 »

Nemigaz, hogy szombaton lesz a koncertT_T
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #7 Dátum: 10 szep 26, 13:09:57 »

Cart rajzolj egy pálcika embert hírezd ki főoldalra és megalkotjuk, hogy te enyerjxDDDD
Naplózva
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #8 Dátum: 10 okt 03, 18:01:24 »

Sajna én ez most kigagyom személyes okok miatt...+ Megint van munka szombatonként szal nincs pihenés....
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 03, 18:02:16 írta Signor Doe » Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #9 Dátum: 10 okt 03, 18:25:04 »

áhh nagyon jó volt mind a két nap!!! Nevet nagyon jól éreztem magam, és szerintem a programok is jól voltak megszervezve. Mosolyog amikre elakartam menni, azokra eltudtam, sose ütköztek egymásba. Mosolyog És végre kipróbáltam a guitarhero-t is jobbkezes gitárral belkézzel, tiszta jóó volt. Nevet persze béna voltam, de nem az a lényeg. =D és az egyik Wii-s játék, a just Dance volt a legeslegjobb. Nevet  a cosplayesek között ismét találni lehetett nagyszerűeket, igyekeztem velük fényképezkedni is. Nevet az a jó a hungexpoba h bazinagy, tehát majdnem mindenhol ellehetett férni. egyedül a vásárcsarnokba nem (első nap), rrrengetegen voltak. Nevet meghát a sushibárnál... =D
nah mindegy... én lényegében csak pozitívat tudok mondani róla. kacsint megérte kimenni két napra. ^^
egyébként nem is tudtam, hogy Hiei lesz az egyik zsűri performanceben. Nevet:D
Naplózva


Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #10 Dátum: 10 okt 03, 19:17:13 »

Szerintem is nagyon jó volt mind a kettő nap, sajnálom hogy tegnap a Kokia koncerten és ma az eredményhirdetésen már nem tudtam ott maradni.
NEkem ez a HUngexpo mint helyszín is nagyon bejött, el lehet férni, és szép a park is.
Az abszolút favorit pedig a külfüldi PedoBear volt  Mosolyog
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #11 Dátum: 10 okt 03, 19:39:39 »

Csak később tudtam meg, hogy külföldi, és akkor rájöttem, hogy akkor azért nem fordult meg, amikor szóltam nekiXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #12 Dátum: 10 okt 03, 20:06:02 »

Én csak a tegnapi napon voltam... Úgy éreztem reggel, mikor indultam, hogy max 2-4 körül hazajövök, mivel egyedül vágtam neki. De meg lettem cáfolva. Végig ott maradtam Nevet Életem első conja jó emlékeket hagyott maga után. Kokia koncert nekem nagyon bejött. Nevet Nem találtam kivetnivalót a szombati napban egyáltalán... Lehet, hogy rászoktam a conra? ikszdé
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #13 Dátum: 10 okt 03, 20:40:37 »

Sajnos Kokia koncerten én sem tudtam ottmaradni, és majd az eredményhirdetést is majd csak a honlapról tudom megnézni. de nembaj, ettől függetlenül jó volt. =)
A PedóMaci az nagyon nagy volt, kaptam cukorkát tőle, mert megöleltem. Nevet és még közös képem is van vele, hell yea. ;D
nekem ez a helyszín nagyon megtetszett. nagy a hely, nagyon sok füves rész (bár most hideg lett volna kint "csövelni"), csak hát ahhoz meg kell venni a jegyet, nem úgy mint a Pecsás conoknál. de én még mindig azt mondom, hogy megérte. ^^
Naplózva


Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #14 Dátum: 10 okt 04, 13:01:31 »

A Kokia koncert nálam vitt mindent. Pedig azt gondoltam biztos unni fogom vagy valami mert alapjáraton nem az én stílusom azok a fajta a számok, amiket ő énekel. Nagyot csalódtam. Gyönyörű hangja van, egy szál gitárral, egyszer anélkül énekelt és akár reggelig elhallgattam volna. Nagyon nagy élmény volt. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!