24 máj 11, 15:53:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works  (Megtekintve 60817 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #30 Dátum: 14 okt 28, 14:49:27 »

Olyan rengeteget nem bővítgettek rajta asszem. Talán csak a harcok közben itt-ott. De az sose baj Nevet
Igaz van benne pár jelenet, ami az eredeti Pc-s verzióban nem volt benne, de amennyire tudom, azok a realta nuából vannak, ami a Ps2-es bővített verzió. Van egy patch, ami beleteszi őket a Pcs-be is, amit fel is raktam, de azóta nem olvastam újra a novelt szóval nem tudom 100%-ig biztosra állítani, hogy nem mondok itt-ott hülyeséget.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 14:52:15 írta Exkirion » Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #31 Dátum: 14 okt 28, 17:15:41 »

Most sikerült elbizonytalanítanod, mert a Realta Nua patch-el még én se "vittem végig", szóval utána kellett néznem. Ahogy elnézem jól sejtettem, a Realta Nua inkább csak plusz képeket, új OST-ket, új openingeket meg egy új endinget adott, a nagy része lényegében ugyan az, beleértve ezt a harcot is: http://www.youtube.com/watch?v=x1_oj136JsM
Se a Rin vs Ilya, se Saber utolsó támadása nincs benne, de nem bánom hogy beletették. Így sokkal logikusabbnak tűnik a harc, tekintve hogy épp pár perccel előtte magyarázták hogy mennyivel egyszerűbb a mestert legyőzni mint a szolgát... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 17:16:16 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #32 Dátum: 14 okt 28, 17:46:48 »

Ja aha. Igen rémléett, mintha a RN csak képes dolog lenne, de mintha olvastam volna, hogy nem, de akkor ezek szerint csak jól rémlett, hogy mintha az a Rines harc nem lenne benne a novelben.

De ja, teljesen egyet értek így sokkal logikusabb. Bár kérdés, hogy a PS Vitás verzióval mi van és, hogy azon bővítettek-em de gyanítom nem.

Mindenesetre az a Gandr-ös fail attól még fail.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 28, 17:48:22 írta Exkirion » Naplózva

heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #33 Dátum: 14 nov 04, 19:49:25 »

Sziasztok
Engem az érdekelne hogy ki assasin ebben a történet ívben... Láttam a régi sorozatot is de az a baj hogy az már rég volt.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #34 Dátum: 14 nov 04, 19:58:17 »

Ugyan az. A szolgák nem változnak csak grál háborúnként. Szóval, ha láttad a (szó több értelmében is) "eredeti" 2006-os Deen-est, akkor ilyen téren nem fog meglepi érni. Talán csak akkor, ha még nem tudod ki Archer.
(Egyedül a HF útnál van egy bullshit csere...)

Azért csak leírm. (Assassint)
Ha látni akarod jelöld ki a szöveget.

SPOILER
Sasaki Kojiro
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 04, 20:01:16 írta Exkirion » Naplózva

heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #35 Dátum: 14 nov 04, 20:24:31 »

Ugyan az. A szolgák nem változnak csak grál háborúnként. Szóval, ha láttad a (szó több értelmében is) "eredeti" 2006-os Deen-est, akkor ilyen téren nem fog meglepi érni. Talán csak akkor, ha még nem tudod ki Archer.
(Egyedül a HF útnál van egy bullshit csere...)

Azért csak leírm. (Assassint)
Ha látni akarod jelöld ki a szöveget.

SPOILER
Sasaki Kojiro
Köszönöm a választ. De én eddig abban a tudatban éltem hogy ő nem assasin mivel nem úgy keletkezet mint a többi szolga.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #36 Dátum: 14 nov 12, 15:58:35 »

Az eheti rész Rin vs Shirou része, aki látta már a Deen-es részt annak ismerős lehet, mert ez volt az egyik rész, amit nnó a 2006-os anime lenyúlt ebból az útból.

Aki esetleg nem ismeri a szériát csak most ezt nézi (ha van ilyen), azoktól érdeklődnék:
-Valami tipp melyik szolga ki lehet?
-Szerintetek ki lesz a 3. mester az iskolában?
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #37 Dátum: 14 nov 12, 16:57:54 »

Nekem ez az első Fate sorozatom, nem néztem egyik szériát sem ezelőtt..de szerintem bepótolom.
Nagyon tetszik a sorozat, van egy csomó kérdésem amire biztos kapok majd választ. A grafika meg első osztályú, többet nem is kívánhatnék, egyszerűen gyönyörű... A harcok, amik voltak első osztályúak. Le akalappal az anime stáb előtt.

-A szolgákkal kapcsolatban az igazi nevükre érted, vagy, hogy melyik-melyik osztályba tartozik? Archer esetében egyiket sem tudom:D Igaz, hogy Archernek hívja őt Rin, de ugye elvesztette az emlékezetét az a szerencsétlen, úgyhogy meg sem tudja mondani, hogy melyik osztályba tartozik:D Remélem meglepnek vele.
-A 3. mester vagy suzuki tanárúr, vagy az a mitugrász Shinji. Shinjire több esélyt látok.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #38 Dátum: 14 nov 12, 17:02:42 »

Akkor szerintem előbb várd meg, amíg ennek vége csak utána nézd meg a többit, mert "spoiler"-ezik, hogy melyik szolga ki valójában.

A valódi nevükre értettem. Kiváncsi vagyok vagyok mit gondoltok Nevet
De például a mostani részben lévő hölgyemény kasztjára is jöhetnek a tippek ^^

----

Szolgák, akiket eddig ismerünk:

Shirou -> Saber         (Neve:????)
Rin      -> Archer         (Neve:????)
Illya     -> Berserker   (Neve:????)
???      -> Lancer        (Neve:???? //Az ír, fény gyermeke)
???      -> ?????          (Neve:????)

Illetve Casterről tudjuk, hogy nő és, hogy boszorkány.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 17:07:58 írta Exkirion » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #39 Dátum: 14 nov 12, 17:40:29 »

A valódi nevükről fogalmam sincs..de véletlen belefutok ilyenekbe amikor olvasgatom, hogy Gilgamesh(?) Szomorú De olyankor egyből ki is nyomom az oldalt.

Lancer szerintem... talán Suzuki-sensei.
Az új Szolga... sajnos egy olyan oldalba belefutottam, ahol lespoilerezték, úhyhogy sajnos tudom:(
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #40 Dátum: 14 nov 12, 17:43:00 »

Egyébként a tanár, nem Suzuki, hanem Kuzuki ^^
Ja hát elég régi a sztori már, szóval nem könnyű spoilermentesnek mardni az új belépőknek.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #41 Dátum: 14 nov 12, 18:17:01 »

Biztos igazad van, én fejből valamiért Suzukira emlékeztem:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #42 Dátum: 14 nov 12, 20:24:41 »

Lancer-ről már elég információ hangzott el ahhoz, hogy ki lehessen találni. Ír + lándzsa(lándzsás) + hős = ? Hümm-hümm

Az ezelőtti részben Rin nézése emlékeztetett egy bizonyos mosolygó hóhérra.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 20:25:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #43 Dátum: 14 nov 12, 20:59:58 »

Rin nem véletlenül az egyik kedvenc anime/manga/vn hősnőm. Bár megvannak a maga hülyeségei mint minden normálisan megyírt karakternek, de emellett rettentően ölelnivaló tud lenni, amikor valaki olyan pontját éri, amire nem számít.
Őszintén remélem, hogy az ufotable továbbra is ilyen hűen követi majd az utat, mert akkor lesz még bőven a kedves oldalából.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #44 Dátum: 14 nov 12, 21:14:22 »

Azon kevés tsundere karakterek egyike, akitől nem kapok idegbajt, plusz legjobb Fate hősnő. ^^

Múltkor linkelted a Realta Nua openinget az UBW-ről. Volt szerencsém egy fanmade Index 3 openinghez a héten, ami gyakorlatilag lemásolta az opening tetemes részét, csak az Index karaktereket rakta be a megfelelő helyre, megfelelő háttérrel. Rajzoltnak rajzolt, de szépen sikerült. Linkelném is, de egyrészt OFF másrészt Index spoilerek mellett Fate spoilerek is vannak benne, mert a videó második részében egyszerre fut a két opening összehasonlításként.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!