24 máj 05, 16:44:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zeref  (Megtekintve 36455 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #60 Dátum: 13 ápr 30, 07:38:58 »

... Mondjuk Mavis és Zeref a Fairy Tail tagjai voltak, majd Zeref akaratlanul megölte Mavist a Halál Mágiájával és azóta Zeref óvja Mavis sírhelyét a Tenrou Szigeten.  Ohh My God

Ez nem is egy rossz elmélet! Legalább kapnánk egy viszonylag érthető választ, hogy miért táborozott Zeref a Tenrou szigeten.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #61 Dátum: 13 ápr 30, 13:34:56 »

Ez érdekes, de  Zeref nem azért táborozott ott, mert az egy eldugott sziget ami mágiával el van rejtve a világ szeme elől? (vagyis ott tudja a legkisebb kárt okozni az emberiségnek)
Mavis koráról én is elmélkedtem és ugyan az jött ki (100-120 éve alapította az FT-t), lehet h. ő is kortalan, mint Zeref és miatta halt meg annó (habár ez olyan hirtelen halál lenne,h nemigazán lett volna ideje utódot választani) v igencsak öreg volt halálakor és szellemként meg a fiatalkori testét hozza létre (mert hát miért ne ha megteheti).

Off.: Azt csak én gondolom h aki fényként meglátogatta Igneelt az a ember alakú vagyis az Edolasi Grandine volt?
Naplózva
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #62 Dátum: 13 jún 02, 19:18:11 »

Nos, nekem egy ötletem van ezzel kapcsolatban: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/209/8

az h Zeref és Natsu kiskorukban találkoztak és Natsu látott vmit amit nem kellett volna és Zeref mágiát használt rajta, h mindent elfelejtsen, de ezt a mágiát meg lehet törni, mint egy bűbájt v. egy átkot... vmi ilyesmi  Nyelvesít

off: előre is elnézést kérek, ha esetleg volt ilyen hsz. amiatt is bocsánatot kérek amiért nem olvastam végig minden hsz-t, de bepótlom.  Mosolyog  smirksweat
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #63 Dátum: 13 jún 05, 20:22:17 »

Nekem egy olyan elméletem van, hogy Zeref talán Natsu apja. Ha jól emlékszem mondta neki mikor találkoztak, hogy látni akarta és, hogy megnőtt meg örül, hogy látja stb... Mikor Hadessal beszélt olyasmit mondott, hogy volt egy nap mikor rájött mennyit is ér az élet. Ez lehetett Natsu születésének napja is.
Egy kicsit tovább fejlesztve, de talán elképzelhető, hogy Zeref és Mavis együtt voltak. És egy nap Zeref mágiája elszabadult, megölte volna Natus-t, de Mavis megvédte. Ha pedig ebben van igazság akkor lehet azért volt Zeref a szigeten, mert Mavissel szeretett volna lenni. Persze ez elég nagy belemagyarázás már Mosolyog

A másik elméletem pedig, Igneel és Zeref van kapcsolatban. Talán Zeref találkozott/harcolt Igneellel mikor Natsut nevelte. És Igneel képes megölni Zerefet, esetleg elnyelni a mágiáját. Ez megmagyarázná a sálát is.

Szerkesztve: Most nézem, hogy már egyszer leírtam. Igaz ebben van pár újdonság is.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 05, 20:23:25 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
EquinoxX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15


Kinek hatalmassága túlszárnyalja az isteneket.!


« Válasz #64 Dátum: 13 jún 29, 00:39:00 »

Az is megeshet, (bár ez elég nagy feltételezés) hogy Zeref a sárkányölők apja.
Elvégre sem Natsu, sem Wendy sem Gazille szüleiről és gyermekkoráról sem tudunk semmit.
Lehet, hogy Zeref azért "potyogtatta őket világra", hogy egyikük megölje őt, mivel a kortalansága miatt kicsit bekattanhatott, vagy (hogy az előttem szólókhoz társuljak) esetleg szerelmi bánata lett Mavis elvesztése miatt. Nevet
De mivel olyan nagy mágus, hogy őt nem pusztíthatja el akárki fia-lánya, ezért "létrehozott" pár gyermeket, akiket olyan erővel ruházott fel, hogy valamiképpen vonzzák a sárkányokat, és egyfajta iróniaként, a saját "vére" ölje meg az eddigi történelem legnagyobb mágusát. Nevet
Naplózva

Nem nézünk többé az ágyunk alá, hogy
rejtőzik-e ott szörny, mert rádöbbentünk,
hogy a szörnyek bennünk lakoznak.
- The Joker
Atino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #65 Dátum: 13 aug 18, 19:49:49 »

Zeref csak nekem teljesen ellentmondásos, mást mond mint amit cselekszik? (Nekem Gérardra hasonlít ezzel az egy testben a jó-rossz oldalal)

Mikor bekerült a képbe akkor csak néztem, hogy ô volna a nagy fekete mágus? Mikor nem is árad belôle gonoszság, az arca is olyan kis ártatlan. Megöli a farkasokat és azt mondja, hogy ne haragudjatok.  Mikor meglássa Natsut sírva fakad, mikor eltûnik a sziget és búcsúzik Natsutol akkor is, a világ legonosszabb embere sírna? itt is milyen szomorú, hogy ölt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/13

Hadesnél szeretettrôl az emberi élet értékérôl beszél. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/4 és ezért megölte, hogy védje az életet.
Aztán mikor Mavisal találkozik akkor meg tömeges mészárlásra készûl a szeretetér.

Én azt nem értem, hogy a szeretett nevében kezd el gyilkolni. De a gyilkolás mióta szól a szeretettrôl? Ettôl ô nem lesz Jobb ember sôt inkább csak még jobban a sötétségbe fog kerûlni. Hisz ô Jobb ember akart volna Lenni nem? De így pont ellenkezôleg sûl el.
Meg azt mondja, hogy a világ megtagadja ôt de csodálkozik rajta, hogy vajon miért tagadja meg?

Személy szerint én remélem, hogy nem hal majd meg és végül tényleg fény kerül a szívébe.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #66 Dátum: 13 aug 19, 19:30:46 »

Én arra gondoltam, hogy talán csak a gonosz embereket pl.: a sötét céheket akarja lemészárolni. Végül is a Tenrou szigeten is csak a Grimoire Heart-ot támadta meg.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #67 Dátum: 13 aug 19, 22:34:38 »

Mintha egy picit tudathasadásosnak tűnne. De úgy, hogy ennek teljesen tudatában is van. ^^" Akkor fogunk itt igazán válaszokat kapni, ha megtudjuk, mi történt 400 éve, ill. hogy ismerkedett meg Natsuval, és hogy a tűz sárkányölő miért nem emlékszik erre.
Lehetséges, hogy 400 éve véletlen megölt valakit, akit nem akart, és akkor gurult el a gyógyszere. Esetleg miatta (őt védve, helyette) halt meg valaki. De az is lehet, hogy épp az ellenkezője: gonosz volt, de valakinek a halála miatt felhagyott a "tudatos" gyilkolászással.
De az is lehet, hogy ez a világ már egy mesterségesen létrehozott párhuzamos dimenzió, mert az eredeti világban teljesen gallyra ment minden. Talán ezért mondogatja Zeref, hogy ez a világ elutasítja őt. És lehet pont Zeref miatt volt erre szükség. De hogy ezt ő, vagy valaki más tette-e, az jó kérdés. Lehet azért akarja most kiradírozni az emberiséget, mert hiába kerültek egy "új világba", mégsem tanultak meg szeretetben élni. Jó ki légvár elmélet, mi? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Atino
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #68 Dátum: 13 aug 20, 15:17:42 »

Gonosz embereket akarja lemészárolni - ezzel az a baj, hogy ugye azt mondja, a világ megtagad engem ezért én is megtagadom a világot és, hogy egy lélek sem menekûl.
Ami ugye jó-rossz vagy is egyaránt mindenki ha csak a gonoszokat akarná akkor inkább azt mondta volna, hogy egy bûnös - sötét lélek sem menekûl.

lehet, hogy ez a világ már egy mesterségesen létrehozott párhuzamos dimenzió - én is gondoltam rá, hogy egy másik világból jött csak van mikor azt mondja, hogy semmi okom nem volt ebben a korban feltünni- nekem ebbôl az jön le, hogy ô eleve földvilági mert ugye korban nem pedig világban.

Van az a feltételezés amit többen is írtak, hogy ô volna Natsu apja. Én is ezt tartom valószínûnek, hogy Natsu születésével kezdte értékelni az életet. Csak ugye mi lett az anyával? Szerintem ô ölhete meg véletlen és ugye így került Natsu Ignelhez, hogy ne hogy megölje ôt is. Volt aki írta, hogy lehet Mavis az anya mert ugye Zerefel ismerik egymást. Szerintem Mavis nem lehet, hisz Natsu nem csecsemôként került Ignelhez így a nevére arcára emlékeznie kellene és akkor Mavis - Natsu között is volna már valamilyen kapcsolat.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #69 Dátum: 13 aug 20, 16:18:45 »

Szerintem akkor kezdte el értékelni az életet, mikor valakit megölt akit nem akart. Ez lehetett akár Mavis, Natsu, vagy Gazille. Ha jól tudom kettejük kora nem ismert a sárkányölők közül.
De lehet rossz helyen keresgélek.
Az a kijelentése, hogy részéről nem volt oka feltűnni ebben a korban, úgy hangzik mintha időutazó lenne. Lehet nem is 400 éves, csak időutazó. Talán nem is a múltból ismeri Natsut. Hanem a jövőben küzdöttek meg és onnan ismeri őt és az erejét is.
Tehát nem is biztos, hogy a múltban kéne kutakodni.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #70 Dátum: 13 aug 20, 16:45:00 »

Szerintem azt tudnánk, ha megölte volna Natsut vagy Gazillet xD.

Ha időutazó lenne, akkor egyszerűen nem ment volna olyan időbe amiben akar feltűnni. Én inkább arra tippelek, hogy halhatatlan és már jóval 400 felett jár. Ez megmagyarázza, hogy miért töltött X évet a Tenrou szigeten elszigetelődve a külvilágtól. Talán úgy kezdte értékelni az életet, hogy szimplán túlélte azokat, akiket szeretet, vagy szerették és későn jött rá, hogy jobb lett volna több időt eltölteni velük. Ebbe bele lehet szőni, hogy számára az emberek nagyon kevés ideig élnek de nem azon rágódnak, hogy "jaj bármikor meghalhatok", hanem arra törekednek, hogy minél boldogabban éljék le az életüket.

Chakra: Nem rossz ez a párhuzamos világ hipotézis csak, akkor már túl erős lenne Zeref. Ha világokat képes teremteni, akkor már isteni szinten van az ereje. Igaz, ez tényleg megmagyarázza, hogy miért akarja elintézni az emberiséget.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #71 Dátum: 13 aug 20, 17:57:19 »

Szerintem azt tudnánk, ha megölte volna Natsut vagy Gazillet xD.
Ez igaz xd Nem tudom ezt, hogy sikerült leírnom.
Mondjuk igen. Visszaolvastam a beszélgetését Mavis- szel és abból inkább a halhatatlan verzió a valószínűbb.De én még nem zárnám ki az időutazást sem.
Chakra párhuzamos elmélete tényleg igaz lehet. (Esetleg ehhez köze van a Lumen Histori- nek?) Igazából még annyi az ismeretlen tényező, hogy találgatni is nehéz. De talán tényleg a halhatatlan verzió a leghelytállóbb.
Továbbá érdekes az a kijelentés Mavis részéről, hogy a Fairy Tail újra megerősíti a világot. Lehet, hogy a FT okkal lett megalapítva?

Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #72 Dátum: 13 aug 22, 15:52:39 »

Továbbá érdekes az a kijelentés Mavis részéről, hogy a Fairy Tail újra megerősíti a világot. Lehet, hogy a FT okkal lett megalapítva?

Ezt valószínűnek tartom. Makarov is csak látta, azt nem hiszem, hogy Hades szedte össze, akkor meg kizárásos alapon marad Mavis. Ami még kérdéses, az az, hogy vajon a másik három alapító tudott-e róla, vagy csak ő, és később árulta el Hadesnek...
Szerintem - és ezt már tuti, kifejtették előttem néhányan - a Lumen Historie valami kulcs, vagy fegyver lehet Zeref legyőzéséhez, amit csak az FT-sek tudnak használni, vagy azok, akik nagyon hasonlítanak rájuk, elvégre a céhben mindenkinek ugyanolyan a "szíve", nem?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #73 Dátum: 13 aug 22, 18:19:27 »

Ha jól emlékszem, azt mondták, hogy ez a titok, mesterről, mesterre száll. (Szegény Macao kimaradt a buliból xd) De nem kizárt, hogy az alapítók tudnak róla. (Amúgy Hades hány éves volt? Mert 105 éve az alapításnál szerintem már járt a húszas éveiben.)
Szerintem nem véletlen nevezte Ivan a céh sötét oldalának. (Mondjuk, lehet az ő szempontjából sötét.) Miután a sárkányok elmentek Cobra említett valami Hádész kaput. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/339/10
Aztán ehhez, fűzik a Tartarost. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/339/11
Lehet, hogy ez a Lumen Histori ellentéte. Talán ez a 2 céh (FT és Tartaros) amolyan, alfa-omega kapcsolatban állnak. És talán okkal van mind a kettejüknek egy titkos kapujuk. (Mondjuk a Hádész kapu annyira nem titkos már Nevet)
Aztán Gerardék említik, hogy mozgásba lendült a Balam szövetség 3. tagja is. Talán Zereffel társulnak? Mondjuk, nem hiszem, hogy a Sötét Nagyúr társulna, hiszen az emberiséget készül kiirtani. Ha mégis szövetségre lépnének elképzelhető, hogy Zeref csak az emberekkel készül elbánni és a Tartaros nem emberekből áll.

Bocsi, ha nagyon off volt.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #74 Dátum: 13 aug 22, 19:03:25 »

Sztem nem az, mert végülis Zereffel van kapcsolatban, nem?

Amúgy, nem hiszem, hogy a kedve Főgonosz Úr bárkivel társulna... ha némi segítségre vagy kémre lenne szüksége, csinál magának néhány démont, nem?

HOPP: a Tartaros Zeref emberszerű démonaiból áll...? Vagy az a mostani nem-ember fickó, aki Natsuékat picivé varázsolta, szintén ilyen ipse?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!