24 máj 05, 16:13:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sötét céhek (Tartaros, Grimoire Heart, Oración Seis, stb.)  (Megtekintve 42195 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #90 Dátum: 12 aug 27, 14:12:21 »

Jó oké Ivan mondta, de amig nem látok teljes erőt addig nem hiszek neki. Például Tobi is mondott sok mindent a Narutoba ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 27, 14:13:16 írta Gery0704 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #91 Dátum: 12 aug 27, 21:25:56 »

off:Mert Tobi egy nagy kamugép ikszdé

on: De azért sztem a céhmester csak tudja az erőviszonyokat, bár ki tudja...
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #92 Dátum: 12 nov 26, 18:35:40 »

Midnight abszolúte (L) úúú...  Szeretet Egyik legnagyobb kedvencem Mosolyog Állati jól néz ki még így is hogy mivel a "sötét oldalon áll" csúnyábbra rajzolta Mashima, mint lehetett volna. Mikor tűnik fel a Nirvana után megint? Hányadik rész? És még mindig gonoszként?
Angel szerintem borzasztó idegesítő, nem kifejezetten erős (jó, az de nem annnnyira), sunyi, meg nem is tudom...
Cobra jó, de kicsit kegyetlen, meg hogy így lenézi az első generációs sárkányölőket... Nyelvesít
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #93 Dátum: 12 dec 28, 18:27:00 »

Ez az egyetlen megmaradt (jelentős) sötét céh jelenleg. Valószínű ha túlélik a játékokat ezek a fickók lesznek az új ellenfelei a Fairy Tailnek. Remélem ez a céh is tele lesz Lost magicokkal és jó bunyókat fogunk látni. Én már nagyon várom hogy megjelenjenek plusz kíváncsi leszek mit szól a mágiatanács mikor kiderül hogy a Balam szövetség megsemmisült xD
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #94 Dátum: 12 dec 28, 18:48:06 »

Beijednének, mert az a céh aki fel tudná számolni őket túl erőssé válna a céhek közt (és a szövetség szava szinte semmi lenne ha ellenszegülne ez a céh nekik)
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #95 Dátum: 12 dec 29, 19:52:09 »

Tudom hogy a nevükön kivül nem tudunk roluk semmit, de szerintetek milyen mágiát fog használni a céh mester meg az elit mágusok? Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #96 Dátum: 12 dec 29, 20:39:12 »

Hát én szerintem az ókori istenek mágiáit. Hades is ebbe a céhbe tartozhatott és közben a háttérben meg alakítgatta a GH-t. Én szerintem láthatunk majd Zeusz és Poseidon féléket is. ikszdé De hagyjuk ezt Mashima-ra. Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #97 Dátum: 12 dec 30, 15:12:36 »

Szerintem olyan mágiájuk lesz mint a Sabertoothos csajnak... Mert ilyen ráolvasós varázslatokat még nem láttunk. Bár sztem ez csak a 2. legerősebb céh, mivel dereng vhonnan, hogy a GH volt a legerősebb.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #98 Dátum: 12 dec 30, 15:22:34 »

Én is emlékszem valami olyasmire hogy a Grimor a legerősebb utána Tartaros és Oracion seis a harmadik. De mivel 2 kiesett ezért most a Tartaros a fő hatalom Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #99 Dátum: 12 dec 30, 15:23:15 »

Viszont 7 év alatt akár még erősebbé válhattak, új tagokat szerezhettek vagy esetleg újjáalakult a Balam szövetség (új sötét céhet törtek fel a "csúcsra"). Nem tudom, hogy volt-e olyan hogy a GH erősebb, de végülis mindegy hiszen eltelt egy kis idő és még így se tudunk semmit erről a céhről Nyelvesít

Akár az is lehet, hogy már megsemmisült az FT távolléte alatt, bár ezt a gyenge megoldást nem igazán szeretném látni.  kacsint Én azt remélem hogy nem az összes nagyobb sötét céhet a Fairy Tail győzné le (akkor ugyanúgy lenne minden, mint 7 éve, az FT a legerősebb céh blabla). Inkább egy Crime Sorciére vs Tartarost néznék szivesen. Mosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #100 Dátum: 12 dec 30, 17:43:26 »

Van valami ebben a 7 éves váltás dologban, de ha azt nézzük, hogy az előző legerősebb céh tagjainak ereje Laxus-hoz húzott, talán még 1-2 fel udta venni gildartzal a versenyt, akkor most a tartarosnak minimum gildartz erősségű emberre/emberekre lenne szüksége. Am sztem nem lesz ebben az arcban szerepe a Tartarosnak, mert akkor már lett volna utalás :S
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #101 Dátum: 12 dec 30, 18:02:05 »

Ha jól emlékszem akkor volt szó a mangában arról, hogy a GH a legerősebb sötét céh, bár én a magam véleményeként ezzel nem igazán értek egyet. Lehet, hogy fizikálisan a Tartaros nem rendelkezik olyan erős mágusokkal (azért néhány biztos van nekik is) Én veszélyesebbnek és éppen ezért erősebbnek tartok egy olyan céhet amely nem igazán látható. Semmi komolyabb dologgal nem hívja fel magára a figyelmet de mindenről tud. Nem mellesleg ezek a túlélésének törvényei ennyi törvényszerű céh között. Egy jól felépített szervezet, beépített, jó pozíciókban lévő emberekkel döntéseket hozhatnak, akár törvényeseket is. Lenyúlhatják a törvényes pénzeket úgy, hogy soha senki nem jön rá annak valódi célját. Tulajdonképpen egy igazi maffia.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #102 Dátum: 13 márc 25, 22:52:03 »

Lehet, hogy Tartaros tagja a 10 Szent mágus 1-5. legerősebb tagja. (Akikre azt mondta a forgatós vénasszony, hogy ember nem veheti fel velük a versenyt) Persze az is meglehet, hogy az elmúlt 7 év alatt elkapták őket.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #103 Dátum: 13 márc 25, 23:25:41 »

Sajnos, nem lettek elfogva a céh tagjai. Legalábbis mi nem tudunk erről. a 7 éves visszatérés után hallottunk annyit róluk, hogy még nem léptek semmit. Lehet valami nagyra készülnek. Az az ötlet, hogy a 4 ishvali isten tartarosi, az megállná a helyét. Nem embernek nevezhetők. Démonok, fekete lovagok, félistenek és istenek vagy akár ark/angyalok. Ki tudja. Nem foghatták el őket 2 okból. 1. Feleslegesen lettek felhozva 2. Őket is meg kell ismerni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #104 Dátum: 13 márc 25, 23:32:12 »

Zeref:

Úgy érted, a Tíz Szent mágus 1-4. tagjai: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/320/15 Hiszen az ötödik Jura. ^^

A "hét üres év" alatt elvileg nem kapták el a Tartarost : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/6

----- szerk.: Közben Kentonsama megelőzött. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 25, 23:33:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!