24 máj 05, 15:47:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sötét céhek (Tartaros, Grimoire Heart, Oración Seis, stb.)  (Megtekintve 42194 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 22:07:56 »

Az Oracion Seis mágusai (Brain/Zero, Cobra, Racer, Hoteye, Angel, Midnight).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 jún 22, 00:27:08 »

LOL, ekkora oltást... Az anime 34. részében ott az egész Oracios Seis kölyökként a Mennyország tornyában.
19:15-kor: A nagyorrú srác Racer
19:23-kor: Angel és Midnight
19:27-kor: Cobra és a félig háttal ülő nagydarab pedig valszeg Hoteye
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 07, 23:58:45 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 júl 26, 20:44:13 »

LOL, ekkora oltást... Az anime 37. részében ott az egész Oracios Seis kölyökként a Mennyország tornyában.
19:15-kor: A nagyorrú srác Racer
19:23-kor: Angel és Midnight
19:27-kor: Cobra és a félig háttal ülő nagydarab pedig valszeg Hoteye
Nem nézem az animét, de ezért muszáj megnéznem azt a részt...
Egyébként engem nagyon irritáltak. Egyedül Midnightot bírtam.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 07, 23:58:37 »

Most nézem csak jobban, hogy nem a 37., hanem a 34. részben van. Bocs. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 08, 09:59:31 »

Egyedül Cobra-t bírtam. Ö azért elég erős volt . Amúgy tudja valaki mi lett vele? Valszeg meghalt bár nembiztos egy Ds-t nem olyan könnyü megölni.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 aug 08, 14:36:35 »

Annyit tudunk, hogy a 150. mangafejezetben Natsu szó szerint leordította a tagot. Nevet És Cobra nem igazi sárkányölő, csak olyan, mint pl. Luxus, a testébe helyezett Lacrima kristálynak köszönheti az erejét.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 aug 08, 20:16:21 »

Amúgy érdekes tag volt ez a Cobra. Ha benegondolsz piszok erős mert Natsu is csak a szerencsének köszönheti hogy leverte. Remélem még viszont látjuk 1 csata erejéig.

Annyit tudunk, hogy a 150. mangafejezetben Natsu szó szerint leordította a tagot. Nevet És Cobra nem igazi sárkányölő, csak olyan, mint pl. Luxus, a testébe helyezett Lacrima kristálynak köszönheti az erejét.

Szerk: Aztán Brain át is szúrta a válla alatt. Igazából nemértem Brain mit keménykedett Cobra-val. Hátbatámadta + Cobra szerintem sokkal erősebb volt mint Brain...
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 26, 13:43:43 írta Lew » Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #7 Dátum: 10 nov 04, 22:17:27 »

Habár még nem sokat tudunk róluk, sokaknak még a nevét sem(ezért is nem soroltam fel őket a topic címénél zárójelbe), de gondoltam nyitok nekik egy témát, hiszen most fontos szerephez jutnak majd a mangában.

Amit ugyebár tudunk, hogy Zeref "feltámasztásához" gyűjtik a kulcsokat, és a legutóbbi fejezet alapján elég közel járnak a céljukhoz.

Az eddig név szerint ismert tagok:

Céhmester:
Hades

A 7 rokon a Purgatóriumból:
Urtear
Zancrow
Caprico
Pustyrose
Kain Hikaru
Meldy Szeretet
Azuma

Egyéb tagok:
Kawazu
Yomazu
Bluenote Stinger
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 11:24:13 írta Chakra » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 nov 05, 12:55:53 »

Engedelmeddel, Den-kun, a céh nevét javítottam, mert az animében nem ugyanúgy van, mint a mangában, és a fórumon mindig inkább a mangát vegyük alapul. ^^

Nem "Grimoire", hanem "Grimore". Racer ruháját tisztán olvasható:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/134/7
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/138/13
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/140/9

Tisztában vagyok vele, hogy annak a bizonyos varázskönyvnek "Grimoire" a neve. De ha már le van írva a mangában latin betűvel... Nevet

Ja, és a téma nevébe beleírtam az eddig név szerint ismert tagokat is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 nov 05, 13:07:56 »

Brainnek olyan tagok kellenek a Hatok közé, akiket nem lehet legyőzni. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/151/7    4. képkocka.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #10 Dátum: 10 nov 05, 15:16:59 »

Köszi, hogy javítottad, őszintén szólva én észre se vettem, hoggy van ilyesmi Racer ruháján. Nevet
Azért írtam Grimoirenek, mert legutóbbi ms fordítás utolsó előtti oldalán ők is úgy írták abban a szövegdobozban, habár ők más helyeken is mást használnak mint mi.

Nah, mostmár tudjuk a fő tagok neveit, habár én módosítani nem tudom a téma címét, szóval csak a kezdő hsz-ben módosítottam a dolgot.
Ahogy elnéztem Zancrow tűzmágiával nyomul, meg is van Natsu ellenfele.. vagy Gray-jé? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 07, 02:44:25 írta Den » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 nov 05, 19:49:05 »

Jó, de vágod Chakra, Ezt leginkább ahhoz tudnám hasonlitani mint amikor egy gyenge képességü szerelő csak profikkal hajalndó dolgozni, de ö maga nemsokat ér. Aztán jön egy valamivel jobb szerelő és az egyébként profit lecseréli. Cobra 1v1-ben simán lehozza Braint ( a másik énjét nem , de az más tészta ) akkor mi jogon rúgja ki az orácion seisből? Ráadásul amikor Brain átlőtte Cobra nyert helyzetben volt Natsu ellen.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12 Dátum: 10 nov 07, 04:21:45 »

Téma címébe is beírogattam a tagokat. ^^

Egy ilyen hangember, mint ZanCrow inkább Gray-hez illik. Majd ő lehűti a kedélyeit. Nevet De van valami furcsa Zan' "tűz"mágiájában. Mintha nem közönséges lángok lennének.

Meldy egy érdekes karakternek tűnik. Olyan Wendy-s hatást kellt: talán nem túl erős, de biztosan elég különleges lehet a mágiája. És még viszonylag normálisnak is tűnik. Bár ebből a két szóból, amit eddig mondott... Nevet

A manga témájában már írtam, hogy Caprico(rnus) a Bak csillagkép. Szóval, ahogy Den megjegyezte az említett témában, lehet, hogy csillagszellem. De akkor vagy van ott egy csillagmágus, vagy ő is úgy van Földvilágon, mint Loki volt annó...

RustyRose-ról SugarBoy jut eszembe. Nevet De a nevéből ítélve val'sz'eg rőt (vörösesbarna) kabátban lesz. ^^

Kain meg... Nos, azon kívül, hogy elég jó húsban van a pacák, eddig nem sok derült ki róla. ikszdé

Ó, nem lesz itt gond. Én is tartottam tőle, hogy sablonos lesz ez az új gonosz gárda, de eddig szerencsére nem úgy tűnik. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 07, 04:23:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13 Dátum: 10 nov 07, 11:43:53 »

Zancrow tűzével kapcsolatban kicsit olyan, mintha egy szörny formálódna abból a tűzből ami körül veszi.
Itt az első panelen úgy néz ki, mintha lenne állkapcsa is.
Már most tudom, hogy ő lesz a kedvenc ebből a céhből.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #14 Dátum: 10 nov 09, 13:40:32 »

Fiúk közül nekem is inkább Zancrow felé húz a szívem. Kicsit olyan, mintha Rin'neganja lenne. xD

Az abszolút kedvenc egyébként Meldy. Tündéri az a kiscsaj, és tetszik a fülén az a kis szárnyas izé, meg úgy általában véve nagyon jó a cucca. Nevet
(Kiszíneztem, megnézitek? Pirul http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2010/312/6/0/meldy_by_gaarafan333-d32f6w4.jpg Lehet, hogy megcsinálom még kék, rózsaszín, fehér, barna, szőke és esetleg lila hajjal is. Attól függ, az időm hogy engedi majd. :3)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!