24 máj 05, 16:48:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvényes céhek (Sabertooth, Blue Pegasus, Lamia Scale, stb.)  (Megtekintve 18253 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #30 Dátum: 12 aug 29, 13:43:29 »

Rogue elég szimpi nekem, leszámítva, hogy megölte a sárkányát ^^" Sting eléggé egoistának tűnik, de még oka sincs rá, hiszen Natsu 2 vs 1 harcba nyert ellene. Ha kisebb lenne az arca, biztos kedvenc lenne.
Yukinot sajnáltam hogy elküldték (vagyis inkább a módját), kedves lánynak látszik.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #31 Dátum: 12 nov 24, 19:04:45 »

Az Éhes Farkasok Rendje a legerősebb kivégző osztag a királyságban. Egy független csoport. Az általuk használt mágiákat emberek megölésére hozták létre.

Tagok:

Uosuke, aki terephatás mágiát használ.
Kamika, aki papír mágiát használ.
Cosmos, aki növény mágiát használ.
Egy eddig ismeretlen fickó, aki savat használ.
És a vezető, aki két kaszával harcol.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 24, 19:06:04 írta Domynyk » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 nov 30, 17:13:23 »

Hát nem huzták sokáig, de amig ezeket a fejezeteket csinálta a mangaka addig talán jol felkészült az epic fejezetekre. (a versenyen a harcok, ugye ott van yura, kagura, 4 saber, leon +az elsötétülés szál is)



Mondjuk én jobban örültem volna ha komolyabb szerepet kaptak volna az idöhuzásnál.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #33 Dátum: 12 dec 01, 14:13:23 »

Kettőnek még a nevét sem tudjuk, szóval szerintem még 1-2 fejezetig biztosan fognak szerepelni. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 01, 14:19:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #34 Dátum: 13 aug 27, 18:03:34 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy Sting vajon mennyivel lett erősebb  a Nagy Mágiajátékok alatt. Elvégre Minerva és Rufus is elismerte az erejét miután kiütötte Jiemmát. de közben meg azt is mondták, hogy Minerva a legerősebb a cégben őt meg ügye Erza legyőzte (és már nem is tagja a cégnek) Mellesleg nekem nem jön be, hogy Sting lesz a Saber új mestere. Szerintem nem való mesternek, de ez csak az én véleményem.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #35 Dátum: 13 aug 28, 07:25:05 »

A FT alapelve (ami máshol is megtalálható) szerint, ha számodra kedves személy(ek)ért harcolsz, akkor sokkal több erőt tudsz felvonultatni (ugye a motiváció ^^). Neki ezt sikerült megértenie, így ha a helyzet úgy hozza, valszeg több erőt tud majd latba vetni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #36 Dátum: 15 okt 14, 21:58:15 »

Törvényes céhek (Sabertooth, Blue Pegasus, Lamia Scale, stb.)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!