24 máj 05, 16:32:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Törvényes céhek (Sabertooth, Blue Pegasus, Lamia Scale, stb.)  (Megtekintve 18252 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 22:05:41 »

Lyon és csapata (Sherry, Toby, Yuuka).
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 21, 12:08:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 22:07:23 »

A Blue Pegasus céh mágusai (Bob, Hibiki, Eve, Ren, Ichiya).
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 20, 23:51:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 júl 26, 20:46:26 »

Imádom őket. Mindegyik akkora egyéniség... A kedvencem akkor is Hibiki, no meg persze Bob. Ichiya meg tisztára Duval (OP) feelinges volt, egyből ő ugrott be róla. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 26, 20:47:07 írta Nolly » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 aug 08, 00:08:35 »

Azthiszem Sherry is Take Overt használ , bár ö elég mellékszereplő szal mind1 is.

Amúgy kicsit hasonlit Erza lecseréléséhez. Amilyen szörny / élőlény teste kell éppen arra váltunk.

Sherry "Ningyougeki" mágiája lehetővé teszi számára, hogy minden nem tárgyat, kivéve az embereket manipuláljon. Például: fát, követ de akár a csillagszellemeket is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 08, 20:14:51 »

Értem. Köszi a választ Chackra.

Amúgy mit szoltok Sherryhez egészen kicsinosodott Nevet jól áll neki az az új göndör fazon Nevet Meg kicsit hasonlit Juvia-ra csak ö Leonba esett bele.
Naplózva


RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #5 Dátum: 10 nov 02, 17:11:30 »

Ichiya-t ugyan az szinkronizalja mint aki Aizent a Bleach-bol. Kicsit zavar mert Aizenhez vagyok szokva, aztan meg beugrik a kepbe ez a kockafeju Nyelvesít....
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Kitsune04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #6 Dátum: 10 nov 04, 10:07:32 »

Nekem is Hibiki a kedvencem  Nevet rákerestem, és azt jelenti a neve,h. "feltűnés tárgya". Illik is rá Nyelvesít Eve tiszta cuki, és hasonlít a bátyámra a hajviseletében ikszdé Ren tipikus tsundere, de ilyen is kell bele  Mosolyog Ichiyat akkor bírom a legjobban, amikor Erzát piszkálja, azon sokat lehet nevetni  Nevet Bob mester meg  Gondolkozik ő is nagy egyéniség, az tuti, mikor először megláttam, már röhögtem rajta  >.<# Mosolyog
Naplózva
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #7 Dátum: 10 nov 04, 23:16:38 »

Hát, nekem Ichiyában az egyetlen dolog ami tetszett, amikor golyóként repült kifelé az ajtón, Lyon elkapta és kockára fagyasztotta az amúgy is kocka fejét... Nevet
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Kitsune04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #8 Dátum: 10 nov 05, 08:49:11 »

Szerintem is Nevet Így sokkal normálisabban néz ki, mint a régi kétcopfos verzióban. Ja, kér reménytelen szerelmes xD Mondjuk végül is szerintem egyikük se lenne rossz párosítás. Mosolyog
Naplózva
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #9 Dátum: 10 nov 05, 15:33:52 »

Szerintem dögösebb volt Sherry a másik "skinnel". =)
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #10 Dátum: 12 feb 11, 20:57:36 »

A 7 éves időugrás után megismert céh jelenleg a legerősebb céh címet birtokolja. Ismert tagjai:
Sting - Fehér sárkányölő
Rogue - Árnyéksárkányölő
Rufus - "Memory make" alkotó mágiát használ
Ogra Nanagear - Fekete villámokat használ többet még nem tudunk
Minerva - a Sabertooth legerősebb csapatának tagja mágiája egyenlőre ismeretlen
Yukino Agria - csillagmágus Kagura elleni veresége utána kirakták a céhből
Ezek mellet ismerünk még tagokat de nevüket nem tudjuk amint megtudjuk frissitem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 14:26:32 írta Gery0704 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11 Dátum: 12 feb 12, 20:18:12 »

Rufus "Memory Make" alkotó mágiát használ. Hasonló, mint Gray, Leon, Urtear és Ur "Ice Make"-je, csak ő emlékekből "építkezik". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #12 Dátum: 12 feb 12, 20:59:17 »

Igaz máris javítom. Érdekes képesség mivel a jég azért fizikai tárgy igy könnyebb megalkotni mint az emlékeket. Kiváncsi vagyok arra hogy pontosan hogyan is müködik ez mert érdekes képesség.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #13 Dátum: 12 feb 12, 21:25:04 »

Rufus mágiája nagyon szimpatikus nekem. Emlékekből alkotni, hasonló mintha a képzeleted használnád(Rustyrose). Biztos lesz gyenge pontja, mondjuk ha rosszul emlékszik valamire vagy hasonló. A másik részről meg ahhoz, hogy emlékezzen valamire, mint a Rejtett feladatnál meg kell figyelnie az ellenfelet. Senkinek sem tűnt fel, ahogy ott áll a torony tetején, vagy az hogy mászik valaki? Nevet Éles harcban kíváncsi vagyok ezt, hogy oldja meg, bár lehet akármilyen emléket előtud hívni teszem azt Stingék sárkányölő technikáit is.

A Sabertoothos csaj meg szerintem egy békeharcos típus lesz. Nyugodtnak és békésnek tűnik, olyan nem akarok ártani senkinek kategória. Aztán lehet rám cáfol és ő lesz a Sabertooth démona  Ördögi  Lehet ő is Csillagmágus? Mirajane lehet egy esetleges ellenfél vagy Lucy, bár Lucy jelenleg elfoglalt  smirksweat

SS3 Goku meg fizikai erővel fog dominálni, méghozzá Elfman ellen szerintem.

Stingékkel meg az ég világon semmi bajom sincsen. Nagyképűek, vagy arrogánsak? Ha van valamire büszkének lenniük csak tegyék. Hírnevet szereztek maguknak és a legerősebbek között tartják őket számon. Nincs semmi baj egy kis arroganciában.  Sting vs. Laxus erődemonstrációként nem lenne rossz, bár Laxust nem kéne agyonverniük.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #14 Dátum: 12 ápr 10, 18:38:04 »

Ogra szerintem istenölő.
Fekete tűz... Most pedig fekete villám...
Szerintem ő lehet a villám istenölő.
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!