24 máj 05, 15:58:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Makarov, Luxus és Ivan (a Dreyer család)  (Megtekintve 8646 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 22:01:38 »

Yuriy, Makarov, Luxus és Ivan (a Dreyer család):

Yuriy --> fia --> Makarov --> fia --> Ivan --> fia --> Laxus
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 14, 22:10:20 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 máj 09, 19:32:27 »

Remélem nem lessz itt Off, gondolkodtam hogy ide írjam e vagy a Fairy Tail dumába vagy a sárkányölő teknikák topicba de végülis ide írom Nevet

Szóval ami érdekes, hogy Luxus apukája kijelentette, hogy Luxus egy általa beleültetett Lacrima miatt lett ilyen tápos és enek köszönheti sárkányölő teknikáit.
Ha ezt a fiával megtette kérdés hogy mással is megteheti e...vagy ehez még fiatalnak kell e lennie a szervezetnek.
Mármint arra akarok kilyukadni hogy elég brutál lenne ha Ivan minden valamirevaló Raven Tail-es tagba tolna ilyesféle cuccost, még ha ez csak 5-10 ember is, el lehet képzelni mit le nem művelnének egyesített sárkányölő teknikákkal.
Naplózva

MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #2 Dátum: 10 jún 12, 00:23:47 »

Remélem nem lessz itt Off, gondolkodtam hogy ide írjam e vagy a Fairy Tail dumába vagy a sárkányölő teknikák topicba de végülis ide írom Nevet

Szóval ami érdekes, hogy Luxus apukája kijelentette, hogy Luxus egy általa beleültetett Lacrima miatt lett ilyen tápos és enek köszönheti sárkányölő teknikáit.
Ha ezt a fiával megtette kérdés hogy mással is megteheti e...vagy ehez még fiatalnak kell e lennie a szervezetnek.
Mármint arra akarok kilyukadni hogy elég brutál lenne ha Ivan minden valamirevaló Raven Tail-es tagba tolna ilyesféle cuccost, még ha ez csak 5-10 ember is, el lehet képzelni mit le nem művelnének egyesített sárkányölő teknikákkal.

Sárkányölős lacrima nagyon ritka és drága cucc. Ezt asszem el is mondta.  Am az Ivan es a Makarov csak nekem hangzik oroszosan?
Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #3 Dátum: 10 jún 12, 00:52:10 »

Nyilván ritka, de hát nem is több száz fős lacrima használóról volt itt szó, csupán 5-10 fő.
Részemről tetszene az ötlet, végül is a sárkányölő technikák szerintem még közel sincsenek teljesen kihasználva, sőt, sok lehetőség van még bennük.
Habár szerintem ehhez tudni kéne Ivan céljait, mert azért ha valaki ilyenekkel szórakozik, az valami rosszban sántikál.
Mert az még azért nem teszi negatív szereplővé, hogy a saját fiába rakott ilyet. Mondjuk nem lehet egyszerű fazon ő sem, ha ilyen dolgokra képes másokkal, nagyon érdekelne mit rejt ő maga.

Amúgy szerintem a legtöbb embernek nehezére esne az Ivan-t nem Oroszos névnek hallani. Pojén
Naplózva

MateusGrandus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57

Krump-Lee


« Válasz #4 Dátum: 10 jún 12, 01:38:07 »

Bocs ha esetleg SPOILERezgetek itt-ott. Majd max elvisznek a "mangaügyi központ" rohamosztagos katonái ANBUnak öltözve.
Ivan ki akarja venni a lacrimát, ami megölné Luxust szal tuti hogy nem Ő lesz a legszebbszemű főszereplő.

OFF
Sztem még 5-10 darabot is szinte lehetetlen lenne összeszedni. Mivel (azt) a lacrimát a sárkányból nyerik ki(honnan máshonnan?) azt meg megtalálni is nehéz, nemhogy rábeszélni hogy, ugyan adjon már egy kis sárkánymágiát.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 12, 01:39:42 írta MateusGrandus » Naplózva

Áldott legyen az ATTEE



Which Final
Fantasy Character Are You?


- Azon gondolkoztam... hogy miért okádok én mindig csak lecsót. Amikor minden vagyok, csak vegetáriánus nem. Az szintén örök rejtély marad hogy a tegnapi lecsó adagot, hova terítettem.
- Geráppá. Hm!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 aug 31, 19:13:41 »

Idézet az anime témájából:

Luxusnak most elszállt az agya, mert azt hiszi neki mindent lehet, mert ő a Mester kicsi-pici unokája...

Pont ellenkezőleg, az egyik ok, amiért bedurrant az agya, hogy mindenki csak Makarov unokáját látta bennem, és nem Luxus Dreyert, az embert.
Hasonló, mint Konohamaru és a jó öreg Sarutobi-sensei esete a Narutóból. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #6 Dátum: 10 szep 14, 22:17:29 »

Ide a mangát is belevesszük, szokásos mangás dolgok áthúzva? mert akkor én Luxus-t megkedveltem eléggé a mangát elolvasva ^.^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 10 szep 18, 22:32:27 »

Őszintén szólva, az egyetlen helye, ahol teljesen tilos a spoiler ,az az anime témája. De azért a többi helyen is ügyelni kell, hogy nagyobb poénokat ne lőjünk le. Legalább egy "Spoiler veszély!" szöveget érdemes bepakolni a spoilerező hsz elejére. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8 Dátum: 11 ápr 25, 22:22:47 »

Nekem Luxus az egyik kedvencem az FT-ben. A mágiája a személyisége (nem a megszállott)  a múltja. Ő találta ki a jó fiú pózt a Fairy Tailnek. Kúl. Azután szerettem meg nagyon miután Natsu meg Gazille megverték. Amikor vissza meg bekötözve a céhbe és Natsu ott pattog előtte és senki nem érti mit mond és utána felemeli a kezét és Natsu el pirul az nagyon ott van. Pirul
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #9 Dátum: 11 ápr 25, 22:46:32 »

Nekem is Luxus az geyk kedvencem. Szerintem mire visszatér sokkal erősebb lesz , és visszafogadják majd. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/4 nekem itt lett szimpatikus. Igazából nagyon nagyképű volt csak volt mire neki, 1 az 1 ellen legfeljebb Gildartz-nak lenne esélye a győzelemre  ha a legerősebbet keresnénkm ert szerintem Mitsgunnál és Erzánél is erőseb, és Natsut is legyőzte volna ha nincs Gazille.Mg ezek után hogy megváltozott , még szimpatikusabb remélem a legjobbkor tér majd vissza.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 11 jún 19, 21:13:31 »

De Luxus sem marad alul perverzségben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/051/13 Nevet

Erre én miért nem emlékeztem? Nevet Ugye ez nem volt animében? Vagy ennyire szelektív a memóriám? :O

A 23. animerészben van, 7-8 perc között. A Lucy-ra vonatkozó szövege benne van, de a Kanára és MiraJane-re vonatkozó már nincs. Nevet Tudod, korhatáros cuccos...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 21:15:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11 Dátum: 13 ápr 23, 16:37:04 »

Az elmúlt 7 évben, míg Makarovot halottnak hitték, vajon elvették tőle a Szent Mágus címet vagy még mindig közéjük tartozik ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #12 Dátum: 13 ápr 23, 22:22:59 »

Szerintem el, mert Jurát úgy említik, hogy az ishvaliak után Ő jön erősségi sorrendben. És honnan tudnák, hogy Jura vagy Makarov az erősebb? Tehát szerintem elvették tőle a címet.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #13 Dátum: 13 ápr 24, 10:18:55 »

Szerintem nem vették el tőle. Akiket eddig megfosztottak a Szent Mágus címtől az Jose és Jellal. Mindkettejük a gonosz cselekedeteiknek köszönhették ezt. Amikor Erza "meghalt" a Mennyország Tornyában, akkor láthattuk, hogy halála után Szent Mágussá nevezték ki. Ha Makarov halna meg, akkor ugyanúgy megtarthatná tiszteletből a Szent Mágus pozíciót, szerintem.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!