24 máj 05, 13:11:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sárkányok  (Megtekintve 18938 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #30 Dátum: 13 ápr 09, 11:43:52 »

Én imádnám, főleg, hogy szerintem is nőstény Nevet Bár tényleg sok minden eddig nem derült ki róla, és amikor Natsu Gazille-t kérdezi a sárkányok eltűnésével kapcsolatban, Gazille elég lekezelően beszél Metallicánáról, de azért látszik rajta, hogy ő is viszont szeretné látni. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/066/13
Én nem tartanám lehetetlennek, hogy Gazille "pokróc" viselkedése nem a sárkányára hasonlít, lehet, hogy egy kedves anyukája/apukája  Nevet volt, és az eltűnése miatt rágott be ennyire Gazille. Mashima-senseiről azt is el tudnám képzelni, hogy Happy anyukájához hasonló személyiséget ad Metallicánának, ha tényleg nőstény Szeretet "Gazille az ő kicsi fia"  Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #31 Dátum: 13 ápr 11, 14:02:39 »

Nekem is bejönne ha nőstény lenne Metalicana. Én, olyan személyiséggel képzelem el, mint a régi Mira. Nevet Keménynek tűnne másik előtt, de elpirulva mondaná Gazillenek és Levynek, hogy milyen aranyosak együtt.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #32 Dátum: 13 ápr 12, 06:41:11 »

Piruló sárkány?  Pattog Ezek után muszáj, hogy nőstény legyen! Yóóóó

Igneel-től valami módon egy kicsit tartok, nekem valahogy komornak tűnt, de lehet csak azért, mert a szunyókálásából ébresztette fel Grandine  Nevet Bár aki Natsu-t nevelte, nem lehet piskóta ikszdé
Naplózva
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #33 Dátum: 13 ápr 20, 02:14:47 »

Lucy anyja pont abban az évben halt meg, amikor a sárkányok eltűntek (x777). Van jelentősége? Ki tudja... ^^

Ez bennem is felmerült, személy szerint én abban bízok h ha már benne van és bemutatták akkor nem véletlen!
Egy kicsit off a téma, de annyira azért nem!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #34 Dátum: 13 máj 26, 13:24:14 »

Az első hsz-ben a sárkányok listája frissítve az eddig nevesített sárkányokkal. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #35 Dátum: 13 máj 26, 15:10:49 »

Chakra©-san miért segédtudományt írtál Weisslogia helyett?

Azt nem tudom Mashima mennyire vette figyelembe, ha már ennyi latin nevet használ, de az "~a" végződésű szavak a legtöbb esetben nőnemű. S a logia ide tartozik.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/12
Korbban tán említtetem, hogy ő talán Weisslogia

naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/329/11
De itt mintha jóval fiatalabbnak nézne ki.

Az új infók kapcsán szerintem nem zárható ki, hogy mindketten fény/szentség eleműek s az esetleges rokoni szál.


--------

Egyébként az, hogy J Vadócka anno azt mondta Cirkóniának, hogy tegyen amit akar, meg most Atlas Flame is át állt, lehet azt jelenti, hogy voltaképpen nem is irányítja a sárkányokat, hanem inkább csak valami közös megegyezés miatt hallgatnak rá.

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 26, 15:14:07 írta Shiro » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #36 Dátum: 13 jún 30, 17:43:19 »

Az első hozzászólásban a sárkányok listája frissítve. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #37 Dátum: 13 júl 27, 21:31:07 »


A jó öreg Gildartz a 166. mangafejezetben említ egy fekete sárkányt (aki letépte a bal kezét és lábát, ill. kitépte némi belső szervét). Erről a gyíkról nem tudunk semmit. Ha esetleg Metallicana tényleg fekete, akkor lehet, hogy ő az.


Gildartz-ot ha jól tudom Acnologia tépázta meg.A Tenrou szigetes incidensből kiindúlva.Ott fájlalta a karját amikor megjelent Acnologia..Bár nem tuti
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #38 Dátum: 13 júl 27, 22:04:38 »

Akimindenttud: Igen, azóta már rájöttünk. Nézd meg a dátumot mikor írta Chakra Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 13 nov 22, 20:18:17 »

Sziasztok!
Van egy feltevésem a sárkányokkal kapcsolatban..
Lehet baromság, sőt erre már kitértek egyszer az animében, de nekem mégis szemet szúrt.
Ugye mint tudjuk a sárkányok x777 07.07.-én tűntek el, Lucy anyja is ekkor halt meg(mondjuk ez nem biztos, hogy jelent is valamit:D de elmekivetítéssel lehet bárki két helyen, lásd Gerard-Siegrain) és ott van Polyuska aki állítása szerint Grandine edolasi megfelelője.

[SPOILER] ott van Acnologia, a sárkány aki eredetileg ember volt, és sárkánnyá változott. [SPOILER VÉGE]
Mi van akkor, ha a sárkányok emberré tudnak változni?
Vagyis végig ott vannak köztük, elbújva. Polyuska nem véletlen kerülheti az embereket...
Igneel-t kivéve, mert vagy olyan makacs, hogy ő ugyan nem fog átváltozni, vagy tényleg hülyeség amit mondok.
Egyszer valami telepátiával beszélt is egyszer Igneel-el Grandine, ki tudja tényleg Polyuska volt az.
Számomra eddig ez a legértelmesebb magyarázat az eddigi következtetésekről, de az is lehet, hogy már csak bemesélem magamnak. : D

...


Itt elég szépen le van vezetve, hogy Polyushka miért nem lehet a sárkány Grandine:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/4

Persze ettől még nem kizárható, hogy pl. az edolasi Wendy lánya vagy unokája (inkább az utóbbi) Polyushka-nak és ezért kedveli valamennyire a földvilági Wendy-t is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #40 Dátum: 13 nov 25, 20:07:05 »

Igen, de attól függetlenül, hogy ő elvileg már akkor is ott volt, amikor a sárkányok még jelen voltak, lehetett egyszerre 2 helyen is, elme kivetítéssel bárhol lehet egyszerre 2x, gondoljunk csak Gerard és Siegrain esetre, mindenkivel elhitették, h ikertestvérek... Ugyan úgy elhitették mindenkivel, hogy 2 külön "lény" (ember és sárkány)
És abból adódóan következtetek erre, hogy emberré tud változni, amit már korábban is leírtam
[SPOILER] Acnológia is elvileg ember volt. [SPOILER VÉGE]

Vagy még arra is tudok gondolni, hogy Polyuska is sárkány ölő, méghozzá ő is Grandine tanítványa, ezért igazából nem Grandine kereste meg Polyuskát és íratta le vele azt a 2 mágiát, hanem ő neki adta Grandine és ő adta tovább neki, ezért is kedveli mert mindkettejüket Grandine tanította.

Bár nekem még mindig logikusabb, hogy ő Grandine, ezt a Edolas dolgot pedig csak ürügyként állítja magáról.
Sőt, szerintem a Lumen Historie is köthető a sárkányokhoz. Nem tudom, hogy de nekem valami ilyesmi elképzelésem van.


De persze ezek csak elképzelések sajna, várom már a folytatást, próbálom kiötleni, hogy mi lehet majd a folytatás, mangát nem akarom olvasni, így is elrontottam már pár részt abból is elolvastam és nem kellett volna. ^^
Naplózva

Λиιмε ғαп
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!