24 máj 05, 10:39:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sárkányok  (Megtekintve 18937 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #15 Dátum: 12 jún 14, 14:20:37 »

nekem erről a sárkányról a WoW-os Deathwing jutott először eszembe, mert az is vmi hasonló pózban mászott elő a kovács műhelyből a föld alól Mosolyog
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #16 Dátum: 12 szep 15, 18:46:00 »

Amúgy aki nem tudja elképzelni a sárkányokat, mint intelligens, beszélni tudó lényeket, csak nézzék meg a 9 farkút a Narutóbol, csomó helyen dühöngő állat, de néha néha mégis lehet olvasni a gondolatait, meg beszélni is tud,,, illetve az utolsó fejezetekben, eléggé jotesó lett, ami mondjuk egyszerüen nem illik hozzá. Neeem
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #17 Dátum: 12 szep 30, 11:30:32 »

Az időközben megismert másik három sárkány is felkerül majd a listába? Gondolom igen, csak Chakra kissé elfoglalt. ^^

Zealconis elmondása alapján a túlzott Dragon Force használat képes egy "embert" (Igazából mágus, de a DS-ek még náluk is furábbak. Nevet ) sárkánnyá változtatni. Legalábbis Acnologia esetében ez történt.

Az én kérdésem az, hogy vajon Igneelék még ahhoz az állásponthoz tartozó csoport tagjai akik harmóniát akartak az emberekkel? Vagy ők időközben átálltak, hogy legyőzhessék Acnologia-t? Vagy esetleg egykoron ők maguk is emberek voltak?

Az utolsót kizárnám. Amikor Grandine és Igneel beszélgetnek, akkor visszautalnak egy régi esetre. Az esetleg az egykori sárkánykirály ünnepe lenne? Mondjuk ez még nem zárja ki, de azért ez feltételezi, hogy 400 éve Igneel és Grandine ott volt. Persze ettől még ők is lehettek egykor emberek.
Egyébként, ha a földi Grandine esetleg valaha ember volt, akkor lehet, hogy ő is úgy nézett ki, mint az Edolasi?

Illetve, ha az emberek eredetileg a több száz éves sárkányoktól közvetlenül kapták meg a DS mágiát, akkor ez magyarázat, hogy Natsu és Gazille miért nem tudott kijutni Fried képletén.

Legutoljára pedig, ha a Dragon Force-nak tényleg ilyen mellékhatása van, akkor már tudjuk, hogy miért is veszélyes ez a mágia típus és miért lett a Lost Magic egyike.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #18 Dátum: 12 szep 30, 12:55:47 »

Hát nem tudom most ha még be lesz irva a 3 uj név is akkor kicsit furán nézne ki a téma cím Nevet Én arra lennék kíváncsi hogy vajon minden sárkány egyedi vagy van olyan hogy egy fajtából több van pl két fény sárkány. Ha nem akkor lehettek egészen egyediek is mert azért sokan voltak szerintem Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #19 Dátum: 12 okt 02, 09:05:19 »

Nem feltétlenül a téma címébe gondoltam, elég az első hsz-be is. ^^

Az egyformaságról... Eddig nagyon úgy tűnik, hogy nincs két egyforma képességű, elemű sárkány. Bár nem ismerjük a szaporodásukat, szóval remélem nem csak úgy random lesz az egyik tűz a másik meg mondjuk jég sárkány.

Valami olyasmi viszont rémlik, hogy Mashima azt mondta, minden eddigi szereplőt visszahoz ebben az arcban. (Legalábbis a nagy részüket.)
Kérdés: Ugye ebbe a sárkányok is benne lesznek? Mekkora lenne már ahogy Igneel-ek megjönnek, hogy segítsenek elseggelni Acnologia-t. Ördögi
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #20 Dátum: 12 okt 02, 09:10:54 »

Fel fognap tűnni a sárkányok. Nemrég szerepelt is Igneel és utalt rá. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #21 Dátum: 12 okt 02, 09:16:42 »

Ez mikor is volt? Nagyon nem emlékszem rá. Dobj meg egy linkkel légyszi!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 12 okt 02, 09:23:28 »

Éppen a sárkányölők páros csatájának legelején:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #23 Dátum: 12 okt 02, 23:57:07 »

Köszönöm! ^^

Remélem a többi sárkány is ott lesz. Alig várom a sárkányok táncát/harcát.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #24 Dátum: 13 feb 10, 14:56:39 »

Sárkányok:
Igneel (tűz), Metallicana (vas/acél), Grandine (égi), Acnologia (még ismeretlen)...

Spoiler?

Acnologia ha eredetileg ember volt akkor ő nem kerül át a sárkányölő témába? Vagy marad itt sárkánynak?
+Skyddrum, Vice Logia
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 10, 16:06:48 írta pegazus20 » Naplózva
Pitor
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 13 feb 10, 16:56:55 »

Ha most sárkány akkor miért menne oda?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #26 Dátum: 13 feb 12, 12:12:30 »

Még nem biztos, hogy mi is történt Acnologiával, mert Zirconis és Arcadios nem ugyanazt mondták.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 13 márc 11, 23:43:43 »

Ha a sárkányok megérkeznek a Sárkánykirály ünnepére, akkor a sárkányok és a "hozzájuk tartozó" sárkányölők viszonya és személyisége megint nagy trollkodási teret ad majd Mashima-senseinek. Nevet Zirconis, a jáde/troll sárkány után már nem lepődök meg semmin. Ékes példája, hogy ha lököttségről van szó, akkor igenis sok közös van az emberekben és a sárkányokban. Nevet

Igneelről sejthető, hogy hasonló személyiség lesz, mint Natsu. Vagyis erős és jó harcos, akinek a helyén van a szíve, de amúgy meg egy nagyra nőtt gyerek, persze úgy egy sárkány "szintjén". Nevet Natsu visszaemlékezéseiben láthatjuk, hogy nem egy rossz arc, tényleg úgy nézett ki, hogy a fiaként neveli Natsut.

Wendy elmondása szerint és az előző link alapján, Grandine egy nőstény sárkány lesz (tudjuk, hogy a szinkronhangja is nő, ugyanaz, mint Polyushkának). Szerintem kb. olyan személyiséggel, mintha a kedves MiraJane-t és Erzát egybegyúrnánk. ^^

Gazille sárkánya, Metallicana már fogósabb kérdés. A neve nekem valamiért női névnek hangzik. A vas sárkányölő modorából kiindulva viszont nem egy "don't worry, be happy" személyiségre számítok. Nevet Viszont lehet, hogy Mashima-sensei bevesz egy(-két) trolltablettát, és kapunk egy kb. Happy attitűdjével rendelkező, alien-kinézetű óriásgyíkot, akit általában kenyérre lehet kenni, de ha valamin bedurran az agya, akkor rosszabb, mint Natsu. Nevet
A maxi-trollság meg az lenne, ha tényleg nőstény sárkány lenne, és mint egy zsémbes anyós, folyton piszkálnák egymást Levivel. ikszdé És esetleg Gazille lenne az "ütköző felület". De ez már kicsit tényleg lehúzó lenne a vas sárkányölőre nézve, szal idáig csak nem fajul a helyzet... ugye...? ^^" ikszdé

Szerintem. Szerintetek? ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 11, 23:45:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #28 Dátum: 13 márc 12, 16:55:32 »

Hát igen durva lenne..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #29 Dátum: 13 márc 15, 15:59:12 »

Én imádnám Nevet Gazille úgy sem szerepelt eleget mostnanában.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!