24 máj 05, 18:39:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csillagszellemek  (Megtekintve 30322 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:57:25 »

Crux, Dél Keresztje.
Lyra, a Lant.
Gemini, az Ikrek.
Sagittarius, a Nyilas.
Aquarius, a Vízöntő.
Horologium, az Ingaóra.
Taurus, az Arany Bika.
Nicolas, a Kis Kutya (Plue)
Cancer, az Óriásrák.
Virgo, a Szűz.
Scorpius, a Skorpió.
Aries, Kos.
Leo, az Oroszlán.

És még akiket nem ismerünk... ^^

« Utoljára szerkesztve: 11 feb 15, 21:40:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1 Dátum: 10 máj 02, 12:21:48 »

Hogy én mennyire imádom Virgo-t Nevet
Annyira aranyos, pláne aval az arckifejezésével amit mindig vág Pirul Egyik legjobb csaj, sose tudtam közte, Erza és Juvia között dönteni.
Nagyon jól lett megjelenítve a horoszkópom.

Habár mikor legelőször megjelent nem igazán tetszett meg(nah vajom miértxD), de ez azt mutatja hogy az első benyomás nem minden. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 12:23:36 írta Den » Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2 Dátum: 10 máj 02, 13:16:43 »

Virgo tényleg nagyon jó külsőt kapott, meg az egész stílusa is jó szerintem.
Nekem Aries is nagyon bejön, olyan jópofa és aranyos, Nevet Aquarius pedig lehet, hogy kissé nehezen kezelhető, de egyáltalán nem csúnya, Nevet és jól használva, igazán erős.
És most nem is olyan rég láthattuk, hogy Scorpius is egy erőteljes csillagszellem, jó kezekben szerintem ez egy nagyon jó mágiaosztály.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3 Dátum: 10 jún 02, 21:03:00 »

Nagyon jól lett megjelenítve a horoszkópom.


Sajna én nem mondhatom el ugyanezt. -.-
Mielőtt először megjelent Sagittarius, lelki szemeim előtt már ott lebegett egy tök vagány, enyhén Xena beütésű, ám ugyanakkor végtelenül kedves, segítőkész és szép, nyilazós, amazon csajszi...

Hát, egy picurit csalódott voltam, amikor megláttam Sagit. xD
De most komolyan, ennél bénább Csillagszellem nem létezik szerintem. :"D


3 kedvencem van: Leo, Aries és Virgo.


Leo iszonyatosan jól néz ki. Pirul Lokiként nem szerettem, túlságosan is Ichigo-ra emlékeztetett, nem igazán értettem, mit esznek rajta a nők... De hosszabb hajjal, ahh... Pirul


Aries olyan kis jámbor, őt azért kedvelem. Na meg persze Leoval elég jó párost alkotnak. Nevet


Virgo is eszméletlen. Nevet Annyira bírom, hogy mennyire törődik Lucyval. Pl. amikor lefogta Lucy szoknyáját, akkor nem számított neki, hogy az ő fehérneműjét Gray simán látja. Nevet
Akkor kezdtem el gondolkozni azon, hogy egy Gray + Virgo páros nem is lenne olyan rossz. ;D (Bár mióta Juviának jobb a haja, azóta picit talán hasonlít Virgora. Nem tudom, hogy most ennek örüljek-e vagy sem.) xD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4 Dátum: 10 aug 11, 07:26:23 »

Tényleg Virgo a legjobb mindig jön segít evidens, hogy mindenki válasza a köszönöm lesz a tetteiért cserébe erre beszól: "Büntess meg úrnőm" hát az valami nagyon kész egy kicsit hentai beütése van a csajnak főleg ezzel a szobalány szerkóval.

Leo se semmi és ugyebár ő a legerősebb csillagszellem ez evidens ha már az én csillagjegyem Nevet tetszik, az a képessége, hogy magától is elő tud jönni mindenféle idézgetés meg kapunyitás nélkül.

Aries meg teljesen furcsa pont azért mert Virgo helyett ő kapta ezt a szűzies szerepet még nem nagyon értem, hogy miért, de biztos van valami oka.

Taurus meg egy nagy perverz legnagyobb arc megidézik, hogy aprítson erre meg beszól: "Ma is nagyon sexy vagy Lucy" hát az nagyon üt.

Legnagyobb kedvencem Cancer mindig ott vagdos, meg Lucy fodrásznak használja azért ez milyen fura már, de amikor találkozik Erzaval az meg beszól, hogy nem is ezt kéne mondania és Cancer is annyira fél tőle, hogy azonnal átáll arra amit Erza mondott. Nevet

Ez egy kicsit hasszú lett bocsi  smirksweat
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 aug 11, 12:16:58 »

Aquaurius a legjobb xD Amikor Lucy megidézi és beszól neki hogy:" keress egy pasit , habár mondani könnyü "xD

Meg amikor az első részben megidézi és : "egy hétig ne hívj mert nyaralni megyek a pasimmal , a pasimmal "
Direkt kétszer mondja el xD az vicces volt Nevet

Naplózva


cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #6 Dátum: 10 szep 01, 22:23:34 »

Aquaurius beszólásán én is röhögtem egy napig, ő is nagyon jól el van a találva mint mindenki más a sorozatban.

Nos, ha már mindenki leírta, hogy mit vár saját csillagjegyével akk én is csatlakozom.
Imááááádom Lokit.A kedvenc karakterem és így hosszú hajjal nagyon üt.+ az is bírom ahogy Lucynak írja a szerelmes üzeneteket.
Naplózva

Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #7 Dátum: 10 szep 02, 15:10:19 »

Hát, az én horoszkópom Aquarius, és ő is a kedvenc. Nevet Csak az a kár, hogy elég keveset szerepel, viszont Loki is nagyon szimpi, bár én az előző kinézetét jobban csíptem mint ezt az új öltönyös hosszú hajú dizájnt. :/
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 10 szep 02, 19:39:28 »

Én a magam részéről kicsit kevésnek tartom, hogy csak ennyi az idézési lehetőség főleg úgy, hogy még időhöz is kötik a szerződésben. Amúgy nem tartom kizártnak, hogy a csillagszellemek királyát is meglehet idézni vagy szükség esetén megjelenik mint Leó. Persze gondolom ezt ki kell érdemelni. De hogyan osztják el a csillagszellem varázslók ezt a kevés szellemet? Gondolom a szerződési időben meghatározzák de ez valahogy akkor is bonyolult nekem. Azt nem hiszem, hogy csak ilyen kevés csillaglélek varázsló lenne ezen a földön. Mindegy. Valahogy ellentmondásosnak érzem ezt ebben a formában.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #9 Dátum: 10 szep 02, 21:27:16 »

Lehet félreértettelek kicsit, de az időbeosztásnak nincs köze ahoz, hogy hogyan osztják meg őket a mágusok egymást közt, ugyanis nem osztják meg. Nevet
Egy csillagszellem csak egy mágussal lehet egyszerre szerződésben.
Az időbeosztás "passzív" felében pedig gondolom más dolguk van, ugyebár nyaralgatnak a barátjukkal, aki szintén csillagszellem meg ilyenek.xD
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10 Dátum: 10 szep 03, 00:03:29 »

Valóban félre értettél mert eddig ugye 13 csillagszellemről tudunk és a király a 14. Ebből Lucy birtokolja Cruxot, Sagittariust,  Aquariust, Horologiummot, Taurust, Nicolast, Cancert, Virgot, Leot. Akkor másoknak nem marad más mint Lyra, Gemini, Scorpius és Aries. Ha csak egy személy csak egy csillagszellemmel köt szerződést akkor más varázslónak nem is lehet más választása. Hozzáteszem, hogy tudom ki birtokolja Scorpiust és Ariest. De akkor, hogy lehet, hogy boltokban árulják a csillagszellemek kulcsait (lásd Nikolast). Tudom, hogy gyenge de akkor is csak egy személlyel köthet szerződést. Ugye ezt még az elején elmondta Lucy. Mi lesz azokkal akik később akarnak csillaglélek varázslók lenni? Egyáltalán kivel tudnának szerződést kötni ha minden kulcsot Lucy birtokol? Ezért gondolom, hogy ez így kevés és értelmetlen. Gondolom ha meglesz mind az összes kulcs akkor esetleg a következő szintre léphet és esetleg még a kulcsok sem kellenek az idézéshez vagy erősebbek lesznek az idézett lelkek. A végén még kihalnak a csillaglélek varázslók a történetből Lucy kivételével. Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11 Dátum: 10 szep 03, 09:55:12 »

Nos, a felsorolásodban azért van hiba, Lucy többet birtokol, mint amennyit leírtál. Nevet Habár nemtudom meddig olvastad a mangát, így inkább nem spoilerezem le...

Viszont, azt hozzá kell tenni, hogy azért csillagmágusból sincs olyan iszonyatosan sok. Nevet
A mangában eddig mindössze 4-ről volt szó, Lucy-t is beleszámítva. Ők pedig egymás között "rendezik" a kulcsos ügyeket, mint például Angel is tette, vagy ugyebár más módon szerzik meg olyanoktól, akiknek nincs a hasznára, és pénzért vagy egy feladatért cserébe odaadja.
Szóval szerintem jó ez így, van 12 erősebb csillagszellem, ugyebár a csillagjegyek, van eddig meghatározatlan számú egyéb csillagszellem, akik gyengébbek, meg nem is inkább harccra jók, nameg a király, habár ne lehet tudni, hogy ő köt e egyáltalán szerződést bárkivel is.
Így legalább van értékük a kulcsoknak, mehet értük a harc, ha lenne kismillió féle erősebb idézési lehetőség, akkor szerintem unalmasabb lenne a dolog.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12 Dátum: 10 szep 03, 12:40:47 »

Nem, nincs benne hiba. Direkt ennyit írtam ahol a manga itt tart az NKWT-n és nem akartam spoilerezni.  Végigolvastam a mangát minden héten. Csillaglélek varázslóból valóban nincs sok de a többiből se lehetne piacot rekeszteni. Mellesleg őbelőlük mégis több van mint a többiből. (Dragon slayerből már több is van mint kellene.) Igaz, 4 csillaglélek varázslóról  tudunk, de ebből egynek annyi és egy másik sem húzza soká. Mit jelent, hogy rendezik egymás között? Gondolom arra gondolsz, hogy elveszi a legyőzött ellenféltől a kulcsokat. Ez érdekesen hangzik mert nem tudom, hogy mennyi esélye van annak aki csak 2 csillaglélekkel rendelkezik az ellen aki nyolcat tud felvonultatni a harcban, ráadásul  meglehetősen erősek is vannak közöttük. Pont az a probléma, hogy már majdnem nála van az összes. Ráadásul a szerződési idő is megköti a kezüket. Tehát akármikor, akármelyiket nem idézheted meg. Talán Taurus kivételével mert az mindig kész megjönni ha Lucy hívja. Igazi beast. Nevet
Véleményem szerint a  királynak nem lesz kulcsa. Azt ki kell érdemelni és amikor tényleg szükséges akkor megérkezik.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #13 Dátum: 10 szep 03, 17:34:29 »

A szám nem jelent túl nagy előnyt. kacsint
Hiába van Lucy-nak sokkal több, mint egy ellenfelének, ha Lucy se tud megidézni 2-3-nál többet, mielőtt teljesen kimerülne a varázsereje. Az egyszerre megidézés meg ugyebár nagyon hamar leszívja...
Egymás között rendezésen azt értettem ténylegesen, hogy elveszik egymástól. Lucy is így szerezte a kulcsai jelentős részét, Angel meg szinte mindet...
Csillagmágusból meg amúgyse hiszem, hogy olyan sok felbukanna mostmár... 1 még mindenképp felfog, talán 2...
Hisz ez a dolog lényege, már mikor kiderült, hogy a 12 csillagjegy szerint vannak a kulcsok, lehetett tudni, hogy mindet Lucy szerzi meg előbb-utóbb.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 10 szep 03, 18:20:31 »

Mivel Lucynál van majdnem az összes kulcs így nagyon valószínű, hogy már senki nem akar csillaglélek varázsló lenni. Viszont akkor ez így nagyon vékonyka lesz Lucy részéről ha nem tud máshogy erősödni, fejlődni. Viszont úgy emlékszem, hogy volt egy szintugrása már Taurusnál a holdas fejezetben.

Na igen, ezt lehetett tudni, hogy meg lesz az összes fontos kulcs számára. Én azért nem zárkoznék el az elöl, hogy lesz nála még nagy csavar a történetben.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!