24 máj 05, 10:04:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egyéb Fairy Tailes mágusok (akiknek nincs saját témája)  (Megtekintve 56202 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #15 Dátum: 10 szep 08, 22:50:08 »

Spoiler veszély

Nekem Lisanna karaktere tetszik így a 199. fejezetből... olyan aranyos lett^^XD  gyerekként nem tetszett, olyan hülyén nézett ki... de így most jól néz ki...  és jó volt látni, hogy rácsimpaszkodott Natsura, és ezt a képet küldtem azoknak, akik NatsuxLucy-sokXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #16 Dátum: 10 szep 09, 11:04:03 »

Hát, most hogy láttam Mirajane-t akcióban az animében... Szerintem Erza, és Luxus is felköthetné ellene a gatyót. Mosolyog És valami hihetetlen jól meg lett rajzolva szerintem. Több szerepet neki, és leváltja nálam Erzát. Nevet
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 szep 11, 16:54:17 »

... valamelyik fejezetben benne volt az, hogy 7 sárkányölő van...

Kellene egy fejezet és oldalszám. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #18 Dátum: 10 szep 11, 18:26:32 »

Chakra-mester, az teljességgel ki van zárva, hogy 199 fejezetet végigolvassakXD... foggalmam sincs, hogy mikor vagy merre mondták (ha nem csak képzelődtemXD)
ha egyszer véletlen rábukkanok, belinkelemXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #19 Dátum: 10 szep 17, 10:19:38 »

Nálam biztos nem váltja, a kedves oldala nekem túl kedves, nekem Erza személyisége jobban bemegye. Nevet
Naplózva
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #20 Dátum: 10 szep 17, 21:53:49 »

Spolier veszély!!!

Akkor most Lisanna él?? Vagyis az Edo Lisanna át jött vagy mi??? Mert ezt az Englisht nem nagyon vágom, valaki legyen oly szíves, magyarázza már el mert meghalok tudatlanságomba Nevet Köszönöm ^^
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #21 Dátum: 10 szep 18, 09:53:34 »

Nem halt meg csak az anima átszippantotta Edolasba. És ott élt 2 évig. Legalábbis Lisana ezt mondta. ami azért felvet 1-2 kérdést. Mirajane hogy-hogy nemlátta amint az anima átröpiti Edolasba? És ha tudta miért nem mondta el senkinek?  Miért van máshol az Ft tetkó Lisanan?

Érdekes  Gondolkozik Mindenesetre majd meglátjuk.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #22 Dátum: 10 szep 18, 10:00:22 »

Igen, Lisana sajnos életben van. No comment Edolasból szippantotta át az anima a Földre. A visszaemlékezésben kiderült, hogy annak idején, 2 évvel ezelőtt az anima miatt került Edolasba, és az ottani Lisana már nem élt, így úgy tett, mintha ő lenne edolasi Lisana.

Megelőztek, yeah. xD


A tetkó szerintem azért van a lábán, mert az Edolasba való átkerülés előtt a bal karja - amelyiken a tetkó volt - nagyon megsérült, gondolom a bőrrel együtt a tetkó is eltűnt arról a karjáról. xD Edolasban meg gondolom rögtön a felbukkanása után rápecsételték a tetkót, ami a sérült karjára nem kerülhetett. Mosolyog

Mondjuk az számomra is érdekes, hogy hogy nem látta Mirajane, amikor átszippantotta Lisanát az anima. O.O


Amúgy Mirajanet imádooooom. Pojén A Take Overje ahhhhh, nagyon jó. *.* Mondjuk a Lisana eltűnése előtti vad személyisége nekem jobban bejön. Meg a haja is jobban tetszett akkor. Ha ugyanolyan lenne most is, akkor nálam is lazán verné Erzát. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 18, 10:02:55 írta Nikkie » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 10 szep 18, 22:33:32 »

Akkor addig ne írd be, míg nincs fejezet/oldalszámod. ^^
Tudod, hogy utána meg nem győzzük kijavítani a "hiszékenyeket". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #24 Dátum: 10 szep 19, 10:41:56 »

Dancsa, én írtam ilyet, méghozzá ebben a topicban, pár hsz-szel előrébb. Nevet De mint akkor is említettem, ez csak tipp. Nevet
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #25 Dátum: 10 szep 21, 17:51:39 »

Mira vmi eszméletlenül jó.
És nagyon jól megcsinálták az animében a harcot.
Kíváncsi lennék 1 régebbi jelenetre róla, mert itt kb 6 perc volt ami még mindig hosszabb mint a mangában.
Megnézném milyen volt amikor az emberi oldala is démonias volt.
 "...ő volt az akit egykor Démon néven ismertek és féltek, Mirajane-sama?..."
Nekem kifejezetten tetszik, h alapból kedves és törődő, de ha "felidegesítik" akkor még elmenekülni se fogsz tudni előle Nyelvesít
Gondolom a régi személyisége Fried agyát kásássá törte volna, gondolkodás nélkül.
Ott a gyerekkori manga kép is.
Milyen már, h vagy 12 évesen koponyás harisnyával, (nemtom miaz, hosszú zokni?) meg vmi démonkaros karkötővel járkál.
Igaz, h Erzának rengeteg páncélja van, és neki is ott van az a démoni vagy pokoli páncél nemtom (ikaruga ellen), de sztem Mira lekörözné. És akárki mást is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 19:46:35 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #26 Dátum: 10 szep 27, 13:45:46 »

Látom Levy-éknek nincs külön témájuk ezért ide írom. Mint említettem a manga topicban megtaláltam azt a mangacímlapot, amin Levy van. Gondoltam hátha van még olyan ember, aki hozzám hasonlóan nem emlékszik rá, hogy Levy milyen mágiát használ azért beteszem ide: http://www.mymangaspot.com/series/Fairy_Tail/042
Hát nem tűnik túl erős mágiának.  smirksweat Bár illik nagyon Levy-hez. ^^ Mondjuk szerintem Gazille tudásaival kiegészítve jó lehet. Biztos vannak olyan varázsszavai amik védekezésre jók és azokat nyomhatja hátulról miközben Gazille üti a népet.  Nevet Plusz ugye, Levy nagyon okos is szóval stratégia kidolgozásra is lesz lehetőségük.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 10 szep 27, 14:34:10 »

Shadow Gear - Levi, Jet, Droy
Csapat a Fairy Tailen belül.

Először úgy tűnt, hogy nem fog kelleni külön téma Levinek és társainak, de az aktuális manga szerint most elég sokat fog szerepelni Levi, szóval... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #28 Dátum: 10 szep 27, 14:34:54 »

Csináltam egy témát a Shadow Gearnek: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4605.0
Most úgyis többet fog szerepelni Levi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #29 Dátum: 10 szep 27, 18:18:44 »

Én Levy-t emelném ki ő a kedvencem a női karakterek közül szerintem nem is kérdés, hogy miért (de azért ITT a magyarázat).
Kedvenc idézetem róla:"Egyike azon kevés női karakternek akiknek nincs nagy melle."  Nevet

A mágiája is elég klassz, de eszembe jutott a minap, hogy láttam már egy másik mangában egy kicsit gondolkodtam és meg is találtam.
A hasonlóság megdöbbentő a képesség lényegében ugyanaz bár a személyiségük eléggé különböző, de Spika-ról van szó a 666 Satan mangából.
Képessége pedig itt olvasható.

Igazából Droy és Jet nem túl nagy szám sőt valószínűleg a leggyengébbek között vannak a céhen belül, de tetszik, hogy ők tartják a visszautasítás rekordját 1 illetve 2 másodperccel.

Igazából kíváncsi vagyok rá, hogy ha Levy-ből S osztályú mágus lesz akkor el mernek-e menni egy olyan küldetésre?
Remélhetőleg látjuk őket egyszer végre csapatként is harcolni.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 18:38:39 írta mask666 » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!