24 máj 05, 17:08:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egyéb Fairy Tailes mágusok (akiknek nincs saját témája)  (Megtekintve 56204 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #105 Dátum: 13 aug 22, 19:34:07 »

Gondoltam. De az FT tagok ivászat után nem a céhépületben szunyálnak? Mert akkor ez esetben csak azt amortizálja le. Mondjuk, szerintem a céh bevételének 90%-a így is a javításokra megy el, úgyhogy szerintem nagy kárt nem tudna okozni.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #106 Dátum: 13 okt 06, 14:17:42 »

Lissannat nem kedvelem. Mira és Elfman rendben van. Elfman a folytonos Férfizésével  ikszdé
Naplózva
bumm96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #107 Dátum: 13 okt 28, 11:26:11 »

ELFMAN! az első benyomáskor már a kedvenc lett! Mást sem tud mondani mint hogy ha férfi vagy...! Bár több szerepet is kaphatna, de a mostani kinézete kissé kellemetlen.. nagydarab izomagyú, ugyan máár ..  Hmm?  Nevet
Naplózva
wolfi97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #108 Dátum: 14 nov 26, 15:49:05 »

Nem láttam még neki topicot ezért gondoltam indítok egyet Mosolyog Szerintem senkinek nem kell bemutatni. Cana apja, a Fairy Tail talán legerösebb mágusa Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 26, 22:06:17 írta wolfi97 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #109 Dátum: 15 jan 05, 00:36:48 »

Nem csak talán, tuti ő a legerősebb a céhben Nevet Okos, tapasztalt és jó fej, szereti a társait és a legveszélyesebb küldetéseket vállalja el, emiatt pedig alig tud a többiekkel lenni, pedig rengetegszer nagy szükség lenne rá. Én talán emiatt is nem szeretem annyira, hisz Mashima "megölné" az izgalmat, ha Gildarts folyamatosan velük lenne az ívekben... Nem is azt kérem, hogy mindegyikben, de legalább minden 2.-ban ott lehetne.
Elég sanszos, hogy ő lesz a következő céhmester, vagyis már volt az egyszer, ha úgy nézzük ikszdé Viszont Luxus is méltó már erre a posztra, kíváncsi leszek ki fog nyerni. Lehet Mavis O.o
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #110 Dátum: 15 feb 18, 23:08:01 »

Mirajane 1 után Használhatna más Satan Soult , Solomon démonai közül.
Sitri csak egy a 72 közül, Halphas csak animében volt. Innen bármelyik lehet.: img.4plebs.org/boards/tg/image/1367/96/1367967437036.jpg#
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #111 Dátum: 15 nov 10, 09:29:09 »

Mira a kedvencem: állandóan mosolyog. Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!