24 máj 05, 21:02:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egyéb Fairy Tailes mágusok (akiknek nincs saját témája)  (Megtekintve 56206 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:49:41 »

MiraJane, Elfman és Lisanna.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 16:55:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 22:02:11 »

Egyéb Fairy Tailes mágusok (akiknek nincs saját témája)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 20, 22:04:59 »

Juvia Loxar, Sol, Aria, Totomaru (Az Elemi Négyes)

- Juvia, az eső-asszony.
- Föld Solja.
- Ég Araia
- Tűz Totomaru
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 15, 23:12:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 20, 22:06:41 »

A Raijinsuu (Fried Justine, Evergreen, Bixlow).
Luxus kis csapata. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 30, 00:20:37 »

Spoiler veszély!

Egyelőre ide írom, mert lehet, hogy az egész csak őrült elmélet, de feltűnt valami:

Ismerjük ugye Polyushka-t, azt az öreg nőt, aki meggyógyította Makarovot, amikor Aria "kivonta a testéből" a mágikus erejét. Ugyanakkor ő volt az is, aki új jobb szemet adott Erzának.

A lényeg:
Lehet, hogy túlkomplikálom, de Polyushka-nak szerintem van valami köze a sárkányokhoz és a sárkányölőkhöz. A következőket tudom elképzelni:

- Ő maga a földsárkány. Az emberekről mindig E/3. személyben ("ők") beszél. És a fentebb belinkelt képen a gallérján lévő "tüskék" is elég keményen sárkányfogakra emlékeztetnek. Ez az elmélet ott hibázik, hogy az animében van ez a fotó (anime 8. rész/21:52). Ugyebár az animéből (és asszem a mangában is szerepel valahol színes képen) tudjuk, hogy Polyushka haja rózsaszín. Vagyis a képen lévő lány ő. Bár erre (szintén az animében) van egy nyilvánvaló utalás is (anime 26. rész/16:30). Ebből azt akarom kihozni, hogy ő is öregszik, ami (legalábbis a közhiedelem és a folklórok szerint) a sárkányokra nem igazán igaz (vagy csak jóval lassabban, mint egy ember). Az előző fotót kerestem a mangában is, nem sok sikerrel és nem is emlékszem rá, hogy benne lenne. Ha valaki tudja, hol van, kérem tudassa velem. ^^ Az meg gondolom nyílt titok, hogy én elsősorban a mangának hiszek, és az anime tartalmát mindig fenntartással kezelem. ^^

- Ő a föld sárkányölő. Elég keményen a "fűben-fában az orvosság" elvet vallja. És láthatóan inkább a gyógynövényekből készült főzetek és varázsszerek területén van otthon. A "fogas" gallér itt is bejátszik.

- De ha a fenti kettő bukta is lenne, akkor is elgondolkodtató a manga 166/18-on lévő gondolat Makarovtól:
"Három sárkányölő van a Fairy Tailben.... Pont ahogy mondtad, Polyushka... A sors kereke forogni kezdett..."
A három sárkányölővel természetesen Narusra, Gazille-ra és Wendy-re céloz a nagypapi. ^^


u.i.: No, ez elég nagy agyamentség lett. ikszdé De remél, a Fairy Tail manga kedvelői értékelni fogják. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5 Dátum: 10 jún 16, 22:17:49 »

Gondolom nem aprózták el a dolgot. Inkább több tojást küldtek, mint kevesebbet...
Szerintem az elemeknek megfelelő számú sárkányölő van: (a lachrymásokat most hagyjuk ki)
- Tűz - Natsu
- Levegő/Szél - Windy
- Vas/fém - Gazille
- Föld - Erre csak tippem van, ITT KIFEJTETTEM
- Víz - ?
- Villám - Nos, itt van egy kis kavar, mert Luxus a villám sárkányölő, de ő csak lachrymás... ^^"


Azt gondoltam én is, hogy az elemekhez lesz köze a Dragon Slayereknek, csak bekavart, hogy Gazille Vas Sárkányölő. Aztán amikor fémként kezdtem gondolni rá, akkor eszembe jutott az 5 kínai alapelem: tűz, víz, fa, fém és föld. Gondolom ez kombinálva lett a tűz-víz-szél-villám-föld elemekkel.
Ezek alapján szerintem 7 Dragon Slayer van: föld, tűz, víz, levegő, villám, fa és fém.


A 6 Dragon Slayer ötlete csak azért nem tetszik, mert a 6 páros szám, és inkább a páratlan a jellemző a "mesékben". Nevet Meg a 7-es amúgy is különleges szám.


Egyébként tetszik ez a "Polyushka egy DS (Dragon Slayer)" elmélet. Mosolyog Elég megalapozottnak tűnik. Mosolyog
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 júl 26, 20:56:20 »

Juvia Loxar - én imádom. Kedvenc lány karakterem (Erza mellett, és Wendy előtt). Olyan szinten szédült a csaj, hogy az nem kifejezés. De pont ezért szeretem. Az Edorasi verziója is nagyon kész. Nem értem, hogy nem lehet őt szeretni. Nevet
A többi tagról nem nyilatkoznék, semlegesek számomra.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7 Dátum: 10 aug 12, 19:09:37 »

Nem láttam neki külön témát,úgyhogy megkérdezem itt.
Ki az a Garlitz?Mangaolvasón lévő részekben már többször meglett említve mint a Fairy Tail egyik legerősebbje,de az animében abszolút nem volt róla szó,és a mangában se rémlik hogy ki lett fejtve...
(hogyha a NKW-s részeknél még nem is lett kifejtve akkor nem kell válaszolni,nem szeretném ha egy fontos poén előre le lenne lőve:D)
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 aug 12, 21:22:40 »

Később fog feltünni 150-160 mangaepizod körül. Pontos fejezet -et nem keresgélek most. Nkwt még nem tart ott.
Naplózva


Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #9 Dátum: 10 aug 28, 13:42:19 »

Tudom, hogy már láttuk igazából (legalábbis tudjuk) mire képes Mirajane, de azért jó lenne látni akció közben is. Mosolyog Kíváncsi vagyok milyen gikszer miatt nem tudja használni a take overjét. :/ Egyébként nagy kedvenc ő is, örülnék neki ha többet szerepelne... Nyelvesít
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 aug 31, 18:59:26 »

Spoiler veszély!

Nála nincs semmi gikszer, egyszerűen annyira megviselte Lisana halála, hogy harcosból átment "jó kislányba".
Az egyetlen nekem tetsző filler a Fairy Tail animében pont az volt, amikor Mira és Elfman, Lisana sírja előtt beszélgetnek. Azt nagyon jól eltalálták az animések (24. rész 20:36-tól).
Figyeltem is, hogy Lisana halála után MiraJane és Elfman személyiséget "cseréltek". Addig Mira volt harcias és Elfman "kedves", most pont fordítva van.

De a take over-e egész jó: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/117/16
Fried hamar rájön, hogy semmi esélye. Nevet Sőt talán Luxus is felköthetné a gatyáját MiraJane ellen. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 01, 01:13:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #11 Dátum: 10 aug 31, 19:09:40 »

Ejjha, még szexibb mint amúgy. Nevet
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #12 Dátum: 10 szep 07, 16:08:21 »

Srácok valaki regélje már el nekem ki az Gildartz
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13 Dátum: 10 szep 08, 22:08:58 »

Az elemeknek megfelelő számú slayer nem lehet mert később megjelenik még egy slayer (méreg).
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #14 Dátum: 10 szep 08, 22:44:52 »

*Content removed by user himself*
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 19, 09:35:29 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!