24 máj 05, 17:47:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gajeel Redfox és Wendy Marvel  (Megtekintve 20213 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:44:30 »

Wendy, az égi sárkányölő.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 17:54:15 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 21:44:57 »

Gazille Redfox, a vas sárkányölő.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 21, 15:39:48 »

Gerard és Mistgun után 3. favom a kiscsaj, tök cuki karakter és a mágiája se éppen mindennapi, de hogy ezt még a lehető legjobb emberen is kamatoztassa, nagyon megörültem neki Nevet
Ráadásul ez a "befektetése" megtérült még akkor is ha tévedés volt az ő szemszögéből, hisz Gerard rávilágított arra hogy ő is tud támadni ha akar. Remélem a jövőben több hasonlót is látunk tőle, laza lenne mondjuk egy szél sárkányölő kard Nevet
Naplózva

Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 21, 20:08:32 »

Erza után a kedvencem, főleg ezzel az új kettős copfal, nagyon aranyosan néz ki Ámor
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
łin@
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19

Jounin


« Válasz #4 Dátum: 10 júl 01, 20:26:20 »

wááá *-* mikor először megláttam a mangában tudtam őőő király lesz Nevet nekem benne van a top 10-ben Nevet ő nagyon király az stílus amikor natsuval beszélt acsatájuk után xD oda vág Mosolyog azért modnjuk arra kiváncsi elszek hogy majd felkeresi Natsut hogy csatlakozoon a Fairy Tailhez ^^


Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5 Dátum: 10 júl 14, 14:12:16 »

Nekem talán Gazille a kedvenc szereplőm, bár nehéz egy vkit kiemelni ennyi jó kari közül.  Nevet Szerintem nagyon jól ki van találva az egész személyisége. Tetszik, hogy nem ugyanolyan mint a másik két sárkányölő, szóval nem ilyen jó fiús (vagy lányos ikszdé). Kicsit őrült és szadista beütésű tud lenni, de ha arról van szó ő is ugyanúgy harcol a többiekért, mint Natsu és Wendy. Nagyon erős és jók a tudásai. Azt egyáltalán nem értem, hogy neki miért nem volt macskája, de remélem hamarosan választ kapok erre a kérdésemre.  Nevet

Lin@: Szerintem nem volt ilyen , hogy felkereste Natsut. Gazille-t Juvia ajánlotta be a Fairy Tailbe.

Amúgy nem kötözködésből, de Gazille nevét nem REITfox-nak kéne írni?  Gondolkozik
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 júl 14, 20:44:31 »

A fele szereplő nevét lehetne máshogy írni. ^^
De én Cnet-sensei fordításában/átírásban bízok és az "Redfox". És a Redfox legalább még jelent is valamit. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7 Dátum: 10 júl 15, 09:45:26 »

Mondjuk igaz, hogy sok szereplő nevét többféleképpen írják. A Redfox jelent vmit ez igaz,  viszont a Reitfox sokkal menőbb és jobban illik Gazille-ra szerintem. ^^
Naplózva


Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 júl 26, 20:39:48 »

Aranyos kislány, és még harcolni is tud (ahogy azt a Niirvanás, meg a mostani manga fejezetekben láthattuk).
Naplózva
Nolly
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 júl 26, 20:53:13 »

Gazille oltári nagy arc. Én is teljesen úgy vagyok vele, mint Sevanna.
Egyébként is imádtam, de a macska problémái után már majdnem akkora kedvencem lett, mint Gray és Loki Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #10 Dátum: 10 aug 08, 20:19:25 »

Hát nemtudom mostmár énis bírom de kicsit furcsa volt azért hogy majdnem kinyírta Lucyt lerombolta a céhet elintézte Levy-éket és ezek után minttha mi sem történt volna beveszik. Télleg furcsa én nem bocsáltottam volna meg neki ilyen könnyen  Gondolkozik
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11 Dátum: 10 aug 08, 20:24:02 »

Hát azért voltak ott eleinte ellenérzések rendesen. Nevet
A nagyja céh ugyebár lenyugodott amikor Makarov bevédte, hogy ő csak parancsot teljesített.
Habár, ez Levy két udvarlóját nem hatotta meg, de ott ők is megbékéltek Gazille céhtaggá vállásával, hiszen ott nagyon erkölcsösen viselkedett. Utána meg segített egy kis észt verni Luxusba, amivel sokakat megmentett, így sztem érhető, hogy mára már mindenki megbékélt vele.^^
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12 Dátum: 10 aug 08, 20:46:51 »

Lehet hogy csak parancsot teljesitett de az nem volt a parancs része hogy szinte halálra rúgdossa Lucyt és Gazile meg is ölte volna ha nem lép közbe Natsu. És mindezt azért tette mert jól esett neki Nevet

Bár tény hogy megváltozott. Előnyére.
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #13 Dátum: 10 aug 12, 19:15:10 »

Úgy emlékszek nem akarta megölni,hiszen akkor a Phantom nem kapott volna pénzt érte^^
Mondta is hogy "Tudtam hogy jössz,éreztem a szagodat"--> vagy valami ilyesmit:D
Tehát tudta hogy Natsu megmenti majd Lucy-t,neki se lett volna semmi haszna abból ha megöli:D
Viszont az tényleg nem volt feladata hogy megrendezze a szőkeséget,csak simán unatkozott xD

amúgy nagyon bírom a karakterét,amikor rátaposott Natsu lábára milyen jót röhögött xD Szerintem valami olyasmi lesz Natsu meg Gazille "kapcsolata" mint a Gray-Natsu párosnak.(A NKW-s részeknél legalábbis ez jön le nekem)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 19:16:48 írta Mistich » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14 Dátum: 10 nov 02, 17:54:25 »

Most nézem a 45 . részt, gazile mégis csak áruló?
mert beszél ivan mesterrel, hogy jácca el a szerepét bármi áron...
Tök fain kari, de ha áruló akkor.... :S
Télleg igy van hogy áruló?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!