24 máj 05, 16:54:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gray Fullbuster és Ur és Urtear Milkovich  (Megtekintve 32085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #30 Dátum: 11 jan 13, 19:36:17 »

Értem, mit írsz. Mosolyog


Mondjuk ezen már én is gondolkodtam, hogy hogyan dől el, hogy ki milyen mágia használatára alkalmas. Viszont Hades papa szavaiból én úgy vettem ki, hogy ő eldöntötte, hogy márpedig Urtearnek idő mágiát kell tanulnia, és kész. Nevet
De most belegondolva, valami oka csak kellett, hogy legyen annak, amiért pont azt a 7 embert választotta a Purgatórium tagjaivá, és tanított nekik Elveszett Mágiát. Ezért is várom nagyon a flashbacket. ;D


Amúgy Urt nagyon szeretem, jó karakter, kár, hogy meghalt. Hasonlít kissé Lisanára és Virgóra, legalábbis külsőre.


Urteart utáltam, mert rámászott Sieg'-re, de már kezdem megkedvelni. Nem látom esélytelennek, hogy egyszer jókislány lesz belőle. Hümm-hümm
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #31 Dátum: 11 jan 18, 16:59:48 »

Urtear-nak elég érdekes képessége van , kíváncsi vagyok , hogy ezt más féle képességként is tudja e használni, mármint más módon. Kíváncsi vagyok mi történt köztük , hogy elváltak egymástól és a lánya utálja Ur-t.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 jan 18, 20:24:50 »

Urtear szemmel láthatóan nemnagyon kedveli az anyját. Valószinüleg valami olyasmi lehet az ok Urtear rossz útra tévedt ( elkezdett fekete mágiát használni ) és Ur kitagadta. Habár Urt sem ilyennek ismerjük. Ezek alapján 3 lehetőség merül fel bennem :

- Erőre vágyott és gonosz lett ---> Ur kitagadta
- Hades megtámadta Urt és elvitte Urteart ---> Urtear agyát átmossa
- Az apja valaha gonosz volt és az ö nyomdokait követi

Számomra ezek a logikus a magyarázatok, hogy ebből melyik igaz azt nemtudom elképzelhető hogy teljesen más lesz
Naplózva


LordSkysurfer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #33 Dátum: 11 ápr 08, 13:53:14 »

GRAY FULLBUSTER....!!! yes!!! ő az egyik legfaintosabb ember a Fairy tailben....... Nevet Nevet Nevet bár nem a legerősebb Gondolkozik de azért király......  Mosolyog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #34 Dátum: 11 ápr 08, 18:23:48 »

Én azt várom már, hogy kiderüljön a nyakláncáról, hogy az valami fegyver, ami jóóóval erősebbé teszi. Nevet Nem lepne meg, ha valami köze lenne egy sárkányhoz vagy a 777. 7. 7-es dátumhoz. Nevet Natsu Dragon Slayer, Lucy anyja akkor halt meg, akkor legyen már Gray-nek is köze hozzá. Nevet (Meg majd Mashima kitalál Erzának is valamit. xD)

Ja, és remélem valami régi szerelmétől kapta. *.* Hadd kapjon hülyét Juvia. Ördögi
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #35 Dátum: 11 ápr 08, 21:47:40 »

A 777-hez kapcsolódóan, vajon Deliorát mikor fagyasztották meg? (És vesztette el így Gray a mentorát). Lehet, hogy pont 777. 7. 7-én? Az érdekes lenne Mosolyog
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #36 Dátum: 11 ápr 09, 11:55:24 »

Hát nem tudom, meglehet, bár az is tény - ha a memóriám nem csal -, hogy Gray már FT-s volt, amikor Natsu megérkezett a céhhez. Magyarán, előbb volt valamivel Ur halála és Deliora legyőzése, mint a sárkányok, vagyis Igneel eltűnése. Mosolyog Persze azt nem tudjuk, hogy pontosan mennyi idő telt el a két esemény között, illetve hogy Natsu meddig kereste Igneelt, mielőtt csatlakozott volna FT-hez. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 09, 11:56:03 írta Nikkie » Naplózva
LordSkysurfer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #37 Dátum: 11 ápr 09, 12:19:40 »

Én szerintem lehet h Deloriát 777. 7 7én fagyaztották le.....meg amúgy attól h Gray előbb volt a FTben attól még ....xD
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #38 Dátum: 11 ápr 09, 21:41:48 »

Na, kicsit utánanéztem pár dolognak.
Elvileg 784-et írunk. Deliora 10 évvel ezelőtt rombolta le Gray szülőfaluját.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/036/20
Tehát 774-ben. A kérdés, hogy Ur meddig taníthatta. De a 3 év már soknak tűnik. Úgyhogy sajnos hibázzik ez az elmélet.Szomorú
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 ápr 11, 20:29:52 »

Én azt várom már, hogy kiderüljön a nyakláncáról, hogy az valami fegyver, ami jóóóval erősebbé teszi. Nevet ...

Most mondjam azt, hogy az a kard alakú medál a nyakláncon a Rave vagy a Sinclaire nevű leghatalmasabb Dark Bring a Rave Master mangából? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #40 Dátum: 11 ápr 12, 09:29:18 »

Nyugodtan, de sajnos nem vágom, hogy miről van szó. Pirul Mivel Gray nyakláncához kapcsolódik, így offtalanul kifejtheted, ha van egy kis időd rá. xD
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #41 Dátum: 11 ápr 12, 09:45:48 »

Engem még nagyon érdekelne, hogy Urtearnek ki az apja. :O Kíváncsi leszek, lesz-e annak valami jelentősége. Nem is csak Urtear miatt, érdekelne olyan szemszögből is a dolog, hogy Ur kivel szűrte össze a levet. Nevet
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #42 Dátum: 11 ápr 25, 17:11:13 »

Gray-nek lett 1 heg a homlokán?  Gondolkozik
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #43 Dátum: 11 ápr 25, 17:12:17 »

Az már azóta be is gyógyult, ha jól rémlik, legalábbis Mashima nem rajzolja rá mostanság. Nevet
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #44 Dátum: 11 ápr 25, 17:25:19 »

mikor szerezte azt? valahogy nem rémlik, és igen, még a mostani fillereket visszanézve tűnt fel
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!