24 máj 05, 20:51:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gray Fullbuster és Ur és Urtear Milkovich  (Megtekintve 32086 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 aug 07, 19:54:51 »

Hol hangzott el hogy Urtear Ur lánya? Valszeg csak nem figyeltem de nem láttam még róla konkrétumot.
Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #16 Dátum: 10 aug 07, 20:50:53 »

Azt hiszem Gerrard mondta hogy "ha anyád még mindig élne valószínüleg a 10 szent mágus között lenne" vagy valami hasonlót. Ez akkor volt amikor jöttek vissza a Deliorás küldetésről,és épp Ur-ról volt szó. De mindjárt nézek manga fejezetet ha fent van olvasóban:D

szerk.:
azok a részek nincsenek fent mangaolvasón,szóval nem adok linket xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 07, 21:10:22 írta Mistich » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 aug 07, 23:46:05 »

Ja, de azt "még" Siegrain mondta. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 aug 08, 09:57:33 »

Értem. Azért ezis egy érdekes történet mert Ur aztmondta soha nemvolt gyereke. Lehet valami egyéjszakás kaland Nevet csak az sántit hogy Ur-t nem ilyennek ismertük , hogy csak úgy elhagyja a saját lányát, elvégre a tanitványaira is nagyon vigyázott.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #19 Dátum: 10 aug 08, 14:28:30 »

Ur sosem mondta, hogy nem volt gyereke. Amikor Leon kibukott azon, hogy Gray-t is maga mellé vette, akkor Leon valami ilyet mondott: "Én nem vagyok elég, hogy pótoljam a lányodat?". Ezen persze Ur kicsit felkapta a vizet, de szépen lereagálta. ^^
Urtear jelenleg "rossz kislány" (Gérard-t is ő manipulálta), így szerintem lesz itt még valami kavar a körül, hogyan is került el Ur mellől... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #20 Dátum: 10 aug 08, 20:11:24 »

Most hogy mondod télleg volt ilyen rész  Gondolkozik  Bár akkor nekem tökre úgy jött le hogy meghalt a lánya de úgyfest más történt. Azért kiváncsi vagyok mint kaptak össze , várok már egy olyan Saga-t amiben végre felbukkan Urtear és Zeref.
Naplózva


HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #21 Dátum: 10 aug 09, 18:48:35 »

Én azt tudnám elképzelni, hogy halottnak hitte a lányát. Meg mintha lett volna szó az apáról is valahol, hogy ő vitte magával? O_o (Ezt mondjuk lehet, csak beképzeltem, de valamit biztos mondtak róla)
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #22 Dátum: 10 aug 10, 20:39:12 »

Kicsit extrém gondolat de mivan ha Zeref az apja? Nevet Ur lehet nemtudta hogy az apa Zeref és Zerefnek kellet egy S osztályu mágus Nevet És lehet hogy az a kristály akivel Urtear beszélget Zeref legyengült formája Nevet És megvan a magyarázat Ur miért hagyta el mindkettőt. Erre kb 0.01 % esélyt látok de érdekes lenne, és örülnék egy ilyen fordulatnak Nevet
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #23 Dátum: 10 aug 10, 21:52:52 »

Hát Zeref nem igazán lehetne.xD
Nem halott, de nem épp olyan helyzetben van, hogy gyerekeket gyártson.
A kristályban pedig Hadessal beszélgetett, a céhmesterével.
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #24 Dátum: 10 nov 05, 16:06:16 »

Jajj, most kezdtem el nézni a Fairy Tailt, de egész pontosan Gray miatt. xD Morcos bishi, ráadásul folyton vetkőzik, szóval telitalálat.  Nevet Bár még az elején vagyok, de az a legédesebb benne, hogy egyik részben kétszer is elkezdett sírni, sőt kiskorában is csomót bőgött, imádom! >w< Amúgy érdekes ez a kék haj+morgós természet összeállítás, mert Sasuke mellett engem a D.gray-menből totál Kandára emlékeztet, és a DGM-ből ő volt a kedvencem.  Nevet De asszem új szerelmem van.  Pirul
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 10 nov 05, 19:22:18 »

Nem akarlak elkedvetleníteni, de Gray haja fekete (semmi spoiler, csak egy csoportképes borító):
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/027/4 kacsint
Persze az animében gyakran van kékes fénye a fekete hajú emberek hajának. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #26 Dátum: 10 nov 05, 21:30:05 »

Kanda és Gray... szerintem annyira azért nem hasonlítanak.
Akkor jobban kedvelném.xD
D-Gray Manból Kanda a kedvenc karim, Gray annyira nem nagy szám a szememben. Alapvetően ő is morcos de ilyen téren meg se közelíti Kandát. Gray sokkal érzelgősebb, ahogy te is írtad még el is bőgte magát nem egyszer. Kanda mikor tenne ilyet?xD Ő egy érzelemmentes állat, pont ezért csípem. Nevet
Nameg még sorolhatnám, de mindegy, egy szó mint száz, szerintem nem igazán hasonlítható össze a két karakter jelleme.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 05, 21:30:38 írta Den » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #27 Dátum: 10 nov 05, 22:43:46 »

EZ itt off de pont a mostani dmg-ben bögte el magát Kanda is ^^ bár megvolt rá az oka.

Gray nekem ilyen semleges. Mivel faszi vagyok nem szívesen nézem amikor pucérkodik. De amúgy erős mágus meg jóarc is =D
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #28 Dátum: 10 nov 05, 22:52:04 »

Ezt nem tudtam, a legújabb fejezetet még nem olvastam el.xD
Habár ez nem igazán változtatja meg a véleményem kettejükkel kapcsolatban.
Kandához képest Gray egy nyálgép.xD

A karaktere számomra is semleges, nincs vele semmi bajom, de olyan nagyra se tartom.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #29 Dátum: 11 jan 13, 18:34:20 »

Válasz erre a hszre: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3766.msg563997#msg563997

Ja, még hogy "nem ért annyit"... Nevet Urtear gyakorlatilag "csak" az idő Ur(tear)nője. ikszdé

(Ez most kicsit OFF lesz, de majd kiderül, miért is írom ide:)
Az még nem derült ki egyértelműen, hogy születni kell-e egy adott típusú mágiához, vagy elég "csak" megtanulni. Mert pl. Erza esetében láttuk, hogy már eleve a Lecserélés mágiája ébredt fel benne, miután Rob nagypapi megvédte. De Gray és Leon csak tanulták a mágiájukat. És az is kicsit nehezen képzelhető el, hogy egy embergyerekben a sárkányok ereje ébredjen fel (Natsu, Wendy, Gazille). ^^" Valamiféle fogékonyság valószínűleg kell az adott mágia iránt, de hogy ez be is határolja-e az elsajátítható mágiatípusokat, azt nem tudjuk.
Ezzel arra akartam célozni, hogy ha annyira a "vér" határozná meg a mágiát, akkor valószínűbb, hogy Urtear jégmágus lenne. Bár az apját nem ismerjük, de valószínűleg nem mágus volt. Hiszen Urtear szerint az apja pont azért hagyta ott Urt, mert az túlzottan is a mágia megszállottja volt.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!