24 máj 05, 14:52:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gray Fullbuster és Ur és Urtear Milkovich  (Megtekintve 32083 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:42:33 »

Gray Fullbuster.
Mágiák:
- Jég alkotó mágia (Ice Make),
- Jég démonölő mágia.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 14, 22:13:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 20, 21:45:54 »

Ur, Gray és Leon mágiatanára.

Urtear, Ur lánya.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 23:44:33 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 29, 22:29:34 »

Ha valaki ismeri a MäR című animét, akkor tudja miről beszélek, ha a azt mondom, hogy "ARM".
Szóval, a Gray nyakában lévő láncon függő mütyür egészen olyan, mint egy Tőr-ARM. Nevet
Na jó, poént félretéve, heti mangákban általában nem szokás felesleges dolgokat megrajzolni. Annak a "bizsunak" szerintem még lesz szerepe.
Amikor még Ur tanítványa volt, nem volt a nyakában az a lánc. Azóta került oda. Vagyis lehet, hogy a "köztes időből" még elő fog kerülni valaki, akinek köze van hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 30, 00:22:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 30, 00:12:17 »

Nekem ő a kedvenc karakterem. Egy jó csaj zúgott bele, fairy tail mentalitás nála is jelen van és abszolút megértem a pucérkodását, ha valaki jeget akar csinálni annak ne legyen melege vetkőzzön pucérra Nevet ha meg  véletlenül csúszik le a naci az is érthető Nevet
Amúgy nekem nagyon kevésnek tűnt az az idő amíg Ur-nál tanult max 1év és ment a szörny ellen majd onnan valahogy el kellet jutnia a céhhez. Szal lehet van valami abban amit mondasz Chakra.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 30, 00:34:31 »

Hmm... Kicsit utánanézve a dolognak, amikor Natsu a Gazille-al folytatott bunyó közben visszaemlékszik, hogyan lett a Fairy Tail tagja, akkor ott a kölyök Gray nyakában még nincs ott a lánc (manga 63/4).
Vagyis már a céh tagja volt, amikor hozzá került. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 30, 10:37:42 »

Nekem is Gray a kedvenc karim. Mondjuk én még a történet elején járok, szóval ez még változhat. De szerintem nagyon jó fej, helyes  Pirul és a története is tetszik. Meg az is, hogy kicsit olyan Sasuke-s stílusa van. Bár azért többet jelentenek neki a barátai. kakesz a pucérkodásban igazad van.  Nevet

Chakra nekem az a lánc még nem tűnt fel különösebben.  smirksweat De amúgy igazad van szerintem is lesz jelentősége. Az ilyen dolgokról mindig kiderül vmi.

Szerintem azért úgy kell venni, hogy többet tanult Ur-nál mint egy év. A kinézete mondjuk nem nagyon változott ez tény, de szerintem azért egy pár évet biztos tanult vele.
Naplózva


asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #6 Dátum: 10 máj 02, 13:28:58 »

Nekem is őa  akedvenc karakter bár még csak a 17 résznél járok. Bírom a harcstílusát és a hűvös karakterét is. S az is biztos h. annak a láncnak lesz még jelentősége, legalábbis nekem a Leon elleni harc során nagyon ki lett emelve h. aza  alánc ott van anyakában míg kiskorában nem volt.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 13:30:12 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7 Dátum: 10 máj 28, 20:11:36 »

Elolvastam én is FT-t, és örülök, hogy megtettem - ezt csak így mellékesen, bevezetőként. xD


Szóval...

Gray nálam abszolút kedvenc, no.1 Fairy Tail és manga/anime karakter. <3
Jól néz ki, jó teste van, megnyerő a személyiség, és iszonyat klassz szokása van. Nyelvesít Mondjuk azt a testet kár is lenne rejtegetni a világ elől. Pirul xD

Az kissé zavar, hogy jég típusú, de mostanában a kedvenc karaktereimre ez rendre jellemző, úgyhogy kezdem megszokni. Nevet (Jobban szeretem a meleget és a tüzet. xD) A lényeg, hogy a személyiségét jól kifejezi a képessége. Mosolyog


Merem remélni, hogy élete nagy szerelmétől kapta azt a medált. *-* Remélem, normálisabb lesz a csaj, mint Juvia - vele még nem vagyok 100%-osan kibékülve. xD
Naplózva
Kara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8 Dátum: 10 jún 23, 18:03:03 »

Yo!

Olvastam az írásokat és engem nem érdekel hogy mi lesz a nyaklánccal(vagy igen?)... na jó érdekel. De az jobban érdekel hogy most akkor mi is van Mirajane és Gray között pontosan? Merthogy a mangában elvileg van köztük valami? Na de mi is? Lehet hogy köze van a medálhoz. De akkor szegény Mirat tuti ki fogja csinálni Juvia.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 10 jún 25, 15:03:30 »

Nincs semmi köztük. ^^ Az csak egy vicces borító. Egy olyan "Mi lenne, ha..." féle eset. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #10 Dátum: 10 jún 26, 14:50:45 »

Melyik borítóról beszéltek? Nem emlékszem Gray + MiraJane-es borítóra. Szomorú Valaki dobna egy linket, ha ráér? smirksweat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11 Dátum: 10 jún 26, 15:26:02 »

Erre a borítóra gondoltam: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/086/2
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #12 Dátum: 10 jún 27, 17:53:25 »

Köszi szépen! ^¸^

Az az igazság, hogy ezeket a borítókat én el sem olvasom. Nevet Elég nekem a konkrét manga egyes mondatain agyalni. Technikai KO

Hogy ne legyen 100%-osan off, még mindig Gray az egyik kedvenc karim. :"D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #13 Dátum: 10 júl 10, 20:35:01 »

...

Időközben megvilágosodtam. Nevet Az egy Rave, Hiro Mashima sensei előző mangájából, a Rave Master-ből. Méghozzá az, amit Haru az EisenMeteorba szokott volt pakolni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14 Dátum: 10 júl 11, 16:43:12 »

Gray-t én is kedvelem. Mosolyog Egy kicsit olyan, mint Sasuke, csak azért sokkal viccesebb karakter. xD (vetkőzés  Pojén) Az én szememben ő olyan, mint a Sasuke, Itachi, stb. típusu anime-karakterek paródiája. Mosolyog És pont azért bírom, mert amúgy szeretem az ilyen szereplőket. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!