24 máj 05, 19:28:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erza "Titánia" Scarlet  (Megtekintve 31550 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #15 Dátum: 11 jan 11, 19:30:40 »

Erza hányadik manga és Anime részben halt meg illetve éledt ujjá?
Azaz azt halottam hogy meghalt meg ujjá is éldet de nem tudom melyikekben  mert még csak most kezdtem ennek az olvasását.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #16 Dátum: 11 jan 11, 19:41:31 »

Biztos Tudni akarod? mert csak elrontod az élvezetet vele. amúgy a 99. részben olvad össze az r rendszerrel, ezt lehetne halálnak tekinteni.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #17 Dátum: 11 jan 12, 19:30:29 »

Na most értem oda , hogy meghalt(mert 30akárhány manga hiányzik sajnos:( ) de nem értem mi történt mert ott volt a szeleme meg midneki sirt utána meg , hogy életben volt. Ezt nem értem. meg tuggya magyarázni valaki mi történt?
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #18 Dátum: 11 jan 12, 19:56:45 »

dosreis:

SPOILER!

Gondolom az ilyen halálközeli állapot volt. Akkor végül is mondhatjuk azt, hogy a jövőt látta, hogy mi fog történni a Fairy Tail tagjaival, ha ő meghal. Mindenki szomorú lett volna, stb. És amikor látta ezt, rájött, hogy nem ezt akarta. Mert ő ugye azért áldozta volna fel magát, hogy a többiek tovább élhessenek, boldogan. Azt "kívánta", hogy ez a szomorú jövőkép ne történjen meg, akkor magához tért, pont, amikor Natsu kicipelte őt a többiekhez. Nem halt meg, mert Natsu megmentette őt, csak akkorra már nyilván nem volt tudatánál, azért "képzelegte" ezt a jövőt.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #19 Dátum: 11 júl 27, 18:02:27 »

Nagyon imádom, a kedvenc szereplőm a Fairy Tail-ből. Higgadt, amikor harcol és komolyan veszi mindegyik ellenfelét. Nagyon bírom a csajt és amikor odaszól Natsu és Gray közé az nagyon adja Nevet Nevet
Mágiája is nagyon jó, nekem bejött ez a lecserélés mágia, tiszta középkori, amiért nem véletlenül imádom Mosolyog
+ Igazi karizmatikus személyiség, van egy jelleme Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 27, 18:03:14 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #20 Dátum: 11 júl 30, 22:24:55 »

Egyértelműen a kedvenc a Fairy Tail-ből, és általánosan is kedvenc női karakter Nevet Nagyon tetszik hogy összetett a személyisége, jól ki lett találva a múltja( amit nem sokan bírtak volna így ki, nem véletlen hogy a céh egyik legerősebbje lett). A mágiáját is nagyon csípem, bár alapból odavagyok a páncélokért Mosolyog A harcai is jól felépítettek szoktak lenni( kivétel az Azumával való küzdelem, az sajna elég Natsu-s végű lett) Az alapkaraktere is üt, mindig röhögök amikor Natsu meg Gray habognak össze-vissza a fegyelmezés alatt^^
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
gYda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #21 Dátum: 11 okt 11, 18:15:46 »

Nekem is az egyik kedvenc karim!!! Nevet Nevet Ám lenne egy kérdésem: ha egy páncélt elpusztítanak az végleg elpusztul vagy nem?? mert van egy csomószor hogy elpusztítják a páncélját de a kövi részben megint használja viszont pl : amivel a Jupiter támadását hárítja azt nem láttuk azóta se , meg az "Armadura Fair"-t (Tündér páncél) se használja vmi sokszor sőt... pedig az a legerősebb páncélja és jónéhány esetbnen jól jött volna.... Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 okt 11, 20:05:29 »

Lehet, hogy újjá épül/megjavul a páncél, mikor lecseréli őket.
Meg talán azért nem használja azokat az erőseket, amiket felsoroltál, mert túl sok energiájába kerülne és sokat emésztenek fel Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #23 Dátum: 11 okt 13, 14:51:59 »

Valamelyik részben elhangzott hogy kovács készíti őket, és ha így van, akkor garancia papírral besétál, és megjavítják.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #24 Dátum: 12 jan 09, 13:49:43 »

Egyértelműen a kedvenc női karakterem, minden szinten. Mindamellett, hogy szép, nem ez a legfontosabb jellemzője, nem ezt domborítják ki...Sokkal inkább az erőt és a határozottságot.
Naplózva

Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #25 Dátum: 12 jan 16, 01:32:32 »

 Hát igen, Erza a legjobb női karakter a mangában. Nincs olyan aki, ne szeretné sztem.
Naplózva
kiszsivany
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10

Dark Lord


« Válasz #26 Dátum: 12 jan 18, 22:41:47 »

Erza a legjobb sztem a nők közül a legjobb mágiát használja és piszok jól néz ki és a személyisége is legfejlettebb Mosolyog
Naplózva

Raiton - Chain Lightning no jutsu!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 12 jan 19, 21:34:56 »

"Fejlett személyiség..." ikszdé Attól függ, mit értesz "fejlett" alatt. Nevet
Hiszen végül is egyrészről egy vasszigorú és keménykezű diktátor, másrészről pedig egy perverz szabó-mazó királynő. Nevet
De szerencsére neki is megvan a kedves oldala. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #28 Dátum: 12 jan 23, 00:35:00 »

Ugye Edolasban Gray Fullbuster ott is Gray Fullbuster volt, meg minden név egyezett. De mivel Erzának a Scarlet csak felvett név, és az edolasni Nightwalker volt, akkor elvileg Erzát is így hívják, nem? Nevet Vagy lehet, hogy ezzel csak a köztük lévő különbséget akarta kihangsúlyozni Mashima-sama? Nevet sztm 50-50%.

Meg nekem nagyon tetszett az az ellentét, hogy az igazi Erza 'titánia', azaz tündérkirálynő, az edolasi meg tündérvadász Erza Nevet szeretem az ilyeneket.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #29 Dátum: 12 jan 23, 00:40:33 »

Lucy Ashley, Natsu Dragion Nevet Egyáltalán nem egyezett minden név, volt, akinek nem is tudtuk, például Edo-Wendy vezetékneve azóta is rejtély. Bár őt se azért szeretik, ahogyan hívják... ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!