24 máj 05, 15:49:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erza "Titánia" Scarlet  (Megtekintve 31548 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:41:33 »

Erza "Titánia" Scarlet.
Lecserélés mágiát alkalmazó mágus.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1 Dátum: 10 máj 29, 17:47:35 »

Nem akarom elhinni, hogy senki nem írt még a topicjába. :O

Nekem ő a kedvenc női karakterem, amúgy mindent összevetve 2. (Az első ugyebár Gray.) ;D


Végre nem csak gyenge női karaktereket kapunk, mint az a legtöbb animében/mangában lenni szokott. (Jó, van elvétve 1-2 erősebb női kari, de a főhős(ök) természetesen azoknál is sokkal de sokkal erősebbek.) Erza nemhogy egy szinten van a főhős srácokkal, de erősebb is náluk. (Persze azóta módosult egy kicsit a felállás.)


Nagyon tetszett a belépője, hogy mindenki megijedt, amikor meghallották, hogy megérkezett. Mosolyog
Imádom a mágiáját/képességét, nagyon bejön ez a páncélos dolog. Mosolyog
Annak ellenére, hogy milyen ridegnek mutatja magát az elején, nagyon szerethető a karaktere. A múltja miatt nagyon sajnálom szegényt. Szomorú


Illetve tetszik, hogy bár jelentős jellemváltozáson megy keresztül a történet során, alapjában véve megmarad a régi Erza, aki egy mondatával képes a frászt hozni Grayre és Natsura. Nevet
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2 Dátum: 10 máj 30, 08:44:48 »

Tényleg jó karakter, a természete eléggé érdekes, kicsit természetellenesen ovónéniskedni akar. ikszdé. Nekem is bejön a képessége, erős, és kiszámíthatatlan. 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 10 máj 31, 13:04:41 »

Óvónéni...? Bár, most, hogy így belegondolok... ^^" Végül is valakinek helyre kell tenni Natsut és Gray-t, ha elszabadulnak. Nevet És erre ugye (Makarov mesteren, Luxuson és Gildartson kívül) csak Erza képes. ^^
...bár a párnacsatás incidens után Lucy is beoltotta őket egy kicsit. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4 Dátum: 10 jún 02, 17:53:43 »

Mystigan is helyrerakná a két idiótát. Szerintem Erza magasan a legfélelmetesebb személy. A pláne, ha meg akar valakit támadni, annak oda kell figyelni, mert váratlan és erős lessz a csapás.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5 Dátum: 10 jún 25, 19:37:46 »

Nekem ő a kedvenc karakterem  Mosolyog  a stílusa egyszerűen király Kúl és a mágia amit használ az se a leggyengébb kacsint
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6 Dátum: 10 júl 11, 16:44:48 »

Erzát én is nagyon szeretem. Mosolyog Az első perctől szimpi volt, bár eredetileg úgy vezették be az első megjelenését, hogy azt hittem, gonosz karakter lesz. xD
De Erza jól néz ki (ezzel gondolom mindenki egyet ért. Mosolyog) És a varázstudománya is tetszik. Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7 Dátum: 10 aug 11, 07:13:47 »

Tényleg erős meg minden és kitűnő harcos, de azért az hihetetlen, hogy minden egyes ruhája és páncélja csak egy bizonyos vonalig véd és hát felette a mindenkit érdeklő részletek lehet Makarov veszi neki ezeket vagy a kovácsa is egy perverz  Nevet

Nekem az tetszik benne a legjobban mikor utazik, mindig annyi cucc van nála mint aki világ körüli útra megy közben meg mindenre a lecserélést használja estélyi ruha fürdő ruha még a pizsama is még is mi lehet abban az óriási poggyászban?
Az volt vele a kedvenc részem amikor először jelent meg azzal a bazi nagy agyarral.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8 Dátum: 10 aug 11, 12:12:52 »

Ezt úgyhívják Fanservice Mosolyog

Amúgy a mostani ( 41.részben ) volt egy tök poén kép Erza-ról Nevet Szegényt úgy sajnáltam Nevet Biztos nagyon megszerette volna enni azt az epertortát Nevet

http://kepfeltoltes.hu/100811/722294398N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva


KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #9 Dátum: 10 szep 27, 19:29:21 »

Kedvenc női karakterem Nevet Nagyon erős és szép Nevet Lenyűgöző a harci stílusa, végül is ő egy tökéletes S-osztályú mágus Mosolyog Szerintem simán elmenne a 10 szent mágus 1ikének, bár amikor "meghalt" akk annak nyilvánították  Nevet
A belépője tarolt, azonnal megtetszett mikor megláttam  Hümm-hümm Gerardal pedig nagyon szépek együtt  Nyelvesít A múltjuk szomorú de mégis milyen szép, hogy harcoltak a szabadságért  Szomorú
Titánia a best  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 20:02:06 írta KiRaH » Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #10 Dátum: 10 szep 27, 20:10:41 »

Erza nagyon jó karakter. Egyik kedvencem. Nevet
Kiváncsi lennék honnan szerzi a páncéljait, mert azért nem árulnak minden sarkon császárnő péncélokat.
Naplózva

[/center]
Amanuet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19


Ábrándozó Novelista


« Válasz #11 Dátum: 10 okt 31, 11:37:49 »

Amikor először olvastam a mangát, halálosan ledöbbentem Erzán.
Hogy miért? Mosolyog
Mert én írok fanfictionöket, és az egyik WoW-os művemben (nem publikáltam, szerencsére) egy TÖKÉLETESEN ugyanolyan karakter volt az egyik főszereplő. Először csak nevettem, mert miért is ne? Szeretem az ilyen jellegű karaktereket... Az viszont már sok volt, hogy még a HAJA is vörös... azt hiszem muszáj lesz egy másik karaktert kitalálnom, nem szeretem az ilyen véletlen egybeeséseket... ^^
De ennek ellenére nagyon bírom Erzát, a határozott karakterek mindig is a kedvenceim közé tartoztak Mosolyog
Naplózva

Hola~!
Soy de HÚNGRIA! *saludos*
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12 Dátum: 10 okt 31, 11:39:29 »

Erza az egyik leg jobb ..... bomba csaj Nevet és jó a mágiája is Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #13 Dátum: 10 dec 01, 11:57:12 »

Boldog névnapot Erzának... mint tudjuk Elzának is írhatnánk, és ma Elza nap vanXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #14 Dátum: 10 dec 04, 23:26:37 »

Szerintem ő használja a legprofibb szinten a varázserejét, hiszen hétköznapi ruhákat is lecserélés varázzsal cseréli. Teljesen együtt él a mágiájával, ezért lehet olyan erős, bár természetesen azért ennek megvannak a korlátai, hiszen lehet, hogy a legerősebb védelmű páncélját nem nagyon törik át, vagy a legnagyobb támadóerőt biztosító páncéljában nagyokat tud támadni, de a két páncél lecserélése között mindenképpen eltelik valamennyi idő, amikor viszont nagyon is sebezhető. Amúgy nagyon szimpatikus karakter.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!