24 máj 05, 18:35:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lucy Heartfilia  (Megtekintve 27126 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #45 Dátum: 13 jan 16, 15:21:11 »

De minden csillagszellem tudta hogy ő Laila lánya (Aki az ő tulajdonában volt) Nekem az jött le ebből,hogy ez számít a csillagszellemeknél ,főleg Capricornnál. Mondjuk az egy kicsit fura nekem hogy van 500 ezer csillagmágus de csak 12 + 1 zódiákus kulcs,ami persze ritka volt,de hogy Lucynél igy hipp-hopp megvan 10 aranykulcsa,hát ő ...
Naplózva

FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #46 Dátum: 13 ápr 20, 02:13:32 »

Lucy anyja pont abban az évben halt meg, amikor a sárkányok eltűntek (x777). Van jelentősége? Ki tudja... ^^

Ez bennem is felmerült, személy szerint én abban bízok h ha már benne van és bemutatták akkor nem véletlen!
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 02:15:31 írta FAF » Naplózva
FairyTailForever
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #47 Dátum: 13 nov 23, 18:09:17 »

Én úgy tudom h csak nagyon kevés csillagmágus van és ezért is van csak ennyi zodiákus kulcs. Pontosan
Naplózva
Ichirou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 13



« Válasz #48 Dátum: 13 nov 25, 19:56:57 »

Nem, hogy kevés hanem ő az utolsó, mióta a Zentopia-s dolog megtörtént. (Ha jól szűrtem le:D)
Na meg a másik csaj a Sabertooth-ból, akinek csak 3 kulcsa van.

Nekem szimpatikus Lucy karaktere jól megcsinálták.
Ami zavar, hogy néha már túl sok esemény túlságosan kötődik hozzá.
Pl. a mostani Nagy Mágia Játékok végeredménye is ő lesz... Az az előtti Zentopia középpontja is ő volt.
Értem én, hogy eredetileg Ő a FŐFŐ szereplő, és nem Natsu, bármilyen hihetetlennek is tűnik, legalábbis nekem ez jött le az animéből. Persze Natsu is fő szereplő, és az egész Fairy Tail, de Lucy-nak valahogy több szerepe volt eddig mint másoknak.
Naplózva

Λиιмε ғαп
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #49 Dátum: 13 dec 01, 13:19:36 »

Lucy mostanára kimerült, nem tudnak neki semmi tunningot adni, míg a többieknek igen. Minden arany kulcs nála van a másik kettőt meg nem fogadta el. Ezüst kulcsot meg nem hiszem, hogy szerezni fog, nem sokat használja őket.
Igen tényleg ő volt eddig előtérbe, de a történet most nagyon oda vezet, hogy sok szerepe nem lesz. Bár ő jelent meg elsőnek a történetben is, és én nem bánom, hogy ő a főfőszereplő. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #50 Dátum: 13 dec 01, 21:27:12 »

Azért nem tartana semeddig ha akarná a mangaka felerősíteni. Például emlékezz a 13. kulcs megjelenésére. Szóval könnyűszerrel megoldható az ő esetében is a power up. Vagy bármikor, bármelyik kulcs lénye képes lenne magától megjelenni. Ha Lucy nem venné észre a veszélyt vagy támadást akkor bármelyik megjelenhetne mint például a Tenrou szigeten Wendy megmentésekor.
Naplózva
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #51 Dátum: 15 jún 12, 21:25:55 »

Nekem Lucy a legkevésbé szimpatikus karakter. Ritka dolog, hogy bármit is csináljon magától, általában tehetetlenül sodródik az eseményekkel. Az egyetlen pozitívuma a csillagszellemekhez való hozzáállása. Valóban ő tud a legtöbbet fejlődni, de mivel egy elég gyenge szereplő, rá is fér. Főleg, hogy ott van Erza, mindketten főszereplők, így a kettejük közti kontraszt még élesebb. Megmutatja, milyen lehetne Lucy és mennyire nem olyan. Idegesítő inkább, mint szimpatikus.

ebben egyetértek, de ugyanakkor Lucy a mozgatója sok mindennek, főleg Natsunak. Amíg Lucy meg nem jelent a céhben, addig Natsu csak Happyvel alkotott csapatot, de most már ott van Gray,Erza és Wendy és ezt mind a Lucyval való kapcsolata miatt alakult így
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!