24 máj 05, 14:55:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lucy Heartfilia  (Megtekintve 27123 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #30 Dátum: 11 jún 21, 14:36:43 »

Ha Lucy venné a fáradtságot, és edzene egy keveset, akkor olyan erőre is szert tehetne, amit felmutatott a csillagszellemek királyának, mikor megidézte az addigi összes szellemét. Egy Loki-Capri páros igencsak megnehezíteni az ellenfél dolgát Mosolyog Képes lenne ilyenre? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 15:22:01 írta Ronyszkusz » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #31 Dátum: 11 jún 21, 15:05:13 »

Sztem nem szomorítod el, mert mikor a bejegyzést írta, még nem tudhatta, hogy ez fog történni. Bár jó a megérzőkéje Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 júl 27, 17:51:06 »

Egyik kedvenc női szereplőm, bár kicsit utálom, mikor nyávog, de vicces mikor mérges. Legjobb, mikor kiborítják vagy Natsuék a házában teremnek. Imádom, mint karaktert, na és az idomai AWAWAWAW... ikszdé Nem tudom mi van de, hogy az ellenség biztos meleg vagy fatökű, hogy nem nézi JÓ szemmel ezt a csajt, az már biztos Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #33 Dátum: 11 nov 28, 22:50:30 »

Ronyszkusz mangát nem olvasok. Szóval azt se tudom, hogy Capri övé lett-e (bár mivel ezt felhoztad így biztos, meg amúgy is gondoltam, hogy majd megbékül és csatlakozik)  De ha azonos napon megidézheti őket akkor minden gond nélkül. Ha meg kevés hozzá az ereje akkor úgy is megoldhatja, hogy megidézi Loki-t és mondja, hogy szükségem van rád és Caprira de nem tudlak itt tartani mind kettőtöket. Szal jó lenne, ha átjönnél saját erőből, ekkor "vissza küldi". Megidézi Capri-t Loki meg megjelenik pár másodperc múlva magától Nevet
Bár ezt még fokozhatjuk Virgo-val is mert ős is jelent már meg úgy hogy senki sem hívta.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #34 Dátum: 11 dec 19, 18:40:36 »

Ha Lucy venné a fáradtságot, és edzene egy keveset, akkor olyan erőre is szert tehetne, amit felmutatott a csillagszellemek királyának, mikor megidézte az addigi összes szellemét. Egy Loki-Capri páros igencsak megnehezíteni az ellenfél dolgát Mosolyog Képes lenne ilyenre? Gondolkozik

Elvileg képes kell hogy legyen rá. Angel is meg tudott idézni egyszerre 2 csillagszellemet. Bár mondjuk Angel nem említhető egy lapon Lucy-val.
Naplózva


Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #35 Dátum: 12 jan 09, 11:55:41 »

Nekem Lucy a legkevésbé szimpatikus karakter. Ritka dolog, hogy bármit is csináljon magától, általában tehetetlenül sodródik az eseményekkel. Az egyetlen pozitívuma a csillagszellemekhez való hozzáállása. Valóban ő tud a legtöbbet fejlődni, de mivel egy elég gyenge szereplő, rá is fér. Főleg, hogy ott van Erza, mindketten főszereplők, így a kettejük közti kontraszt még élesebb. Megmutatja, milyen lehetne Lucy és mennyire nem olyan. Idegesítő inkább, mint szimpatikus.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #36 Dátum: 12 jan 09, 12:57:22 »

Szerintem nem olyan gyenge. Egyszerűen csak más. Gondoljál bele. Ő olyan helyen nevelkedett ahol mindent megkapott, ha valamit odébb kellett vinnie akkor nem ő hanem a szolgák vitték odébb. Ezzel szemben Erza állandóan odébb vitte és ezáltal erősödött meg. Lucy alapvetően egy elkényeztetett nekoma. A mágiájuk is épp ezt sugallja. Erza az erőre épít, hiszen egész életében erre támaszkodott, ezzel szemben Lucy mindig a szeretetet hajszolta és ez kötődött a csillagszellemekhez is. Az erejét tőlük kölcsönzi. Egy idegesítő szokása viszont tényleg van. Ez a bizonytalanság, határozatlanság. Ez a legnagyobb gyengéje. Viszont éppen ezért minden hülyeségbe belemegy ami jó poénokhoz vezet. Nem mellesleg jó nevelést kapott és nagyon okos is. Most pedig, hogy megszerezte Capricort is Leo mellé, elég eredményesen tudhat harcolni az ember mágusok ellen is, főleg Capricorn mágiájának tudatában. Mellékesen én pont azért kedvelem mert a nevelésének/intelligenciájának ellenére mégis minden hülyeségbe belemegy és ennek ellenére megmarad örök romantikusnak.
Naplózva
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #37 Dátum: 12 jan 09, 13:40:54 »

Igaz. Viszont sokkal többet ki lehetne hozni a karakteréből ahelyett, hogy megidézi a szellemet a harcban és várja h történjen már valami. Erre értettem, hogy gyenge. A lehetőség megvan benne, de mintha nem is törekedne arra, hogy felmutasson bármit is azon kívül, hogy bajba sodorja magát és várja, hogy megmentsék. Tény persze, hogy nem is ilyen szerepet szántak neki a történetben (eddig), de egy kicsit túlzásba vitték a lehúzását.
Naplózva

kiszsivany
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10

Dark Lord


« Válasz #38 Dátum: 12 jan 18, 22:49:30 »

Tökéletesen legyengítették a többi főbb szereplőhöz képest de még van remény hogy felerősödjön de a szépsége pótolja az erejét és amikor sokszor nem tetszik a többi szereplőnek például Natsunak nem tudom hogy most ferdehajlamú vagy csupán vak de nem érdemli meg Lucy hogy ennyire ne tetszen neki mondjuk lehet hogy később összejönnek de ez már a jövő mindegy Lucy az egyik kedvencem Mosolyog
Naplózva

Raiton - Chain Lightning no jutsu!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 12 jan 19, 21:27:14 »

Négy olyan közelharci "állat" mellett, mint Natsu, Gray, Erza és Gazille persze, hogy Lucy esetleg kicsit gyengének tűnhet. Nevet De a csillagmágia nem is erről szól. Neki mágikus erőre és észre kell gyúrni, hogy minél jobban el tudja látni a csillagszellemeket "koffeinnel" és minél taktikusabban használhassa fel őket egy adott helyzetben vagy csatában. Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #40 Dátum: 12 ápr 08, 10:02:29 »

Én szeretem:D Bár az baj mangában elég gyakran szinte már mindent lehet látni  (szép testét) , anmében megy a cenzura pedig szerintem beleférne vagy nem? 
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #41 Dátum: 12 jún 07, 18:51:41 »

Már látszik, hogy ő is erősödik, nemrég a mangában látni lehetett, hogy elég kemény is tud lenni, egy fair küzdelemben legyőzhette volna ellenfelét.
Az, hogy eddig gyengének számított érthető, ahogy már előttem leírták egy embert nagyban befolyásolja hogy milyen környezetben nőtt fel, ez igaz a való életre is. Natsu, Gray és Erza múltja nem hasonlítható Lucyéhez, nekik keményen meg kellett küzdeniük az élettel (főleg Erzának). Lucy meg igenis erős olyan szempontból, hogy meg szeretne változni, hiszen egy (fogjuk rá, hogy) gondtalan életből átcsöppent egy harccal teli "világba".


Személy szerint az egyik kedvencem, nagyon bírom + jókat lehet rajta nevetni (főleg amikor Happy oltja be őt xD)
Naplózva

hinatachan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #42 Dátum: 12 aug 23, 18:36:45 »

vmelyik részben azt hiszi,hogy Natsu belé szeretet, de nem lövöm le a poént ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #43 Dátum: 13 jan 15, 22:07:55 »

164:Jó rész volt,és jobb volt valamivel a grafika is,az animálás meg a harc közben *5-öst érdemel. (Föleg Yukino részéről)
Yukino egy elég durva fogadást kötött,bár szerintem elég nagy hülyeség volt ,főleg Kagura ellen.Csak beakart vágódni a Sabertoothos fafejeknek.Irta valaki hogy Lucy erősebb nála,hát én meg ezelőtt azt irtam hogy leverné még úgy is hogy csak 3 csillagszelleme van,mivel ezek a legerősebbek ,amik Yukinonál vannak...Ha nem lenne az Urano Metria akkor SIMÁN beverné,szerintem sokkal tehetségesebb mint Lucy,aki elég sok protekciót kapott a maminak hála. ...

Lássuk csak, maradjuk a Zodiákus kulcsoknál:
- Aquarius egy házisárkány, akarom mondani sellő, aki bár számunkra vicces, de messze nem nevezhető egy tipikus jó arcnak. És látszólag Lucy-t sem túlzottan kíméli a hullámaival. (Reméljük, majd megtudjuk, miért viselkedik így.)
- Taurus egy perverz állat, de szó szerint. ^^
- Cancerről ilyen tekintetben nem tudunk semmit.
- Bár Virgo kulcsa csak a Lullaby történet alatt került Lucy-hez, de még a Daybreak szál alatt megküzd Evarro-val és ezután kéri Virgo Happy-t, hogy adja a kulcsát a lánynak.
- Sagittarius kulcsa a jó öreg Galuna szigeti kalandok után került Lucy-hez, ahol ő sem maradt ellenfél nélkül, Sherry személyében.
- Loki megmentésébe majdnem Lucy is belehalt, és igencsak a lány érdeme, hogy az Oroszlán akkor visszatérhetett a csillagszellemek világába.
- Aries, Scorpius és Gemini kulcsai is egy elég magas, Angel nevű "hegy" leküzdése után kerültek Lucy-hez.
- Capricorn(us) az egyetlen, akiről tudjuk, hogy Layla miatt IS csatlakozott Lucy-hoz (miután Loki közreműködésével kipofoztatta magából azt a dilis mágust).

Szal nem értem, mi itt a "protekció".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 13 jan 15, 22:50:37 »

Ezen a protekción én is fennakadtam.  Mosolyog Mintha nem Lucy lett volna mindig az a személy akit agyba-főbe kentek a teljes történet alatt. Ahol esélye lett volna győzelemre még attól is megfosztották. Ráadásul én valahogy attól az Uranometeria varázslattól sem estem hanyatt. Angelt egy kicsit megnyirbálta de nem ütötte ki, viszont elvitte a teljes mágikus erejét annak használata. Egyedül még nem is tudja megidézni, másrészt láthatóan rengeteg ideig tart a megidézése. Nem mondom, hogy ha később megerősödik akkor annak hatásfoka is nőni fog de jelenleg lópikula.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!