24 máj 05, 18:15:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lucy Heartfilia  (Megtekintve 27125 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 nov 05, 16:15:39 »

Fura, de (még) nem váltott ki belőlem erős utálatot, ahogy a hozzá hasonlók szokták, csak a (r*bancos) ruháival nem vagyok kibékülve, de sebaj.  smirksweat Aranyos, ahogy pánikol meg hasonlnók.
Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #16 Dátum: 10 dec 04, 19:54:08 »

Hát én nem igazán szeretem xD Szerintem csak felesleg az FT-be  Ördögi Szerintem gyenge hiába mondják erősnek de hát be kell vallani messze áll attól a szintől  Nyelvesít
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #17 Dátum: 10 dec 04, 20:51:10 »

Hát, nem éppen... Van pár erős csillagszelleme (Loki, Taurus, Aquarius ).
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 04, 21:21:38 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #18 Dátum: 10 dec 04, 21:19:36 »

Egyetértek, csak én még Geminit is hozzáírnám a listához. Nevet
Angel is velük tarolt az összes harcában, Lucy-t is megölte volna az ő segítségükkel, ha nem tagadják meg a parancsát.
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #19 Dátum: 10 dec 04, 23:18:44 »

Szerintem Lucy-tól várhatjuk a legerősebb fejlődést. A sorozat elején még nagyon gyenge volt, ha nincs aquarius, rövid pályafutása lett volna. Utána azért egyre erősödött, és főleg a mentalitása, hogy nem tárgyként tekint a csillagszellemeire, szerintem jó. Amúgy egy erős csapatban van benne, és az ilyen karakterek általában gyorsan fejlődnek (bár kétségtelen, hogy a csapat leggyengébb láncszeme). De már csak 3 zodiákus kulcs hiányzik (Capricorn, Pisces és Libra). És ki tudja, lehet, hogy a 12 kulcs együtt valami plusz erőt ad neki. Legalábbis remélem.
Naplózva
málna:P
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #20 Dátum: 11 jan 09, 13:18:06 »

Szerintem Lucy nagyon aranyos  >.<# És hát minden animébe kell egy "semmittevő" lány. És a későbbiekben úgyis erősebb lesz Nevet
Naplózva
XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #21 Dátum: 11 feb 10, 19:27:52 »

"Én...utállak, Lucy. Arrogánsan viselkedsz, mert egy kicsit csinos vagy. Buta vagy, esetlen és gyenge... De ha meghalsz, hogy gyűlölhetnélek tovább? Nem lenne jó érzés..." - Sherry

Ezzel egyet tudok érteni    Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #22 Dátum: 11 feb 10, 19:42:58 »

Egyszóval Sherry baromira szereti és irigyli Lucyt.  Nevet

Másrészt őt szerintem nemigen lehet kiírni a történetből mert valójában ő a mesélő. Az a könyv amelyet ír ezeket a történeteket meséli el amelyeket látunk. Jó ötlet az írótól ez a megoldás amikor majd abba akarja hagyni a mangát és mutatják Lucyt, ahogy becsukja a könyvet és leteszi a tollat.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 feb 11, 12:37:21 »

És nem csak a regényén keresztül mesél, hanem az anyjának írt leveleken át is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 11 feb 16, 13:24:22 »

Ezzel, hogy Lucy megszerezte Geminit magának, nagyon jól járt. Szerintem ha jól használja Gemini képességeit igen csak komoly lehetőségek nyílnak meg előtte. Persze ehhez feltétel a jó és jó időben használat. Nálam eddig a legjobban használható csillagszellem a különleges képességei miatt. Másrészt baromira aranyosak is. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 feb 16, 18:21:33 »

Igaz, tényleg hasznos. De az biztos, hogy csalinak sosem fogja használni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #26 Dátum: 11 feb 16, 18:40:58 »

Nem csalinak gondoltam. Eszembe sem jutott ilyen ötlet hiszen Lucyról van szó.  Nevet Viszont az a képesség, hogy felveheti más alakját és még a képességét is tudja használni, ráadásul a tudását, véleményét is megérti az valami félelmetes. Megnéznék egy Natsu kontra Natsu mérkőzést.  Mosolyog vagy most már itt a szigeten is használhatná.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 16, 18:48:10 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 11 feb 16, 18:54:03 »

Viszont ahhoz meg kell érintenie az illetőt. ^^
Az pedig lehet végzetes is, mivel a közelébe kell mennie. ^^"
De ez már inkább a Csillagszellemek témájába való.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #28 Dátum: 11 feb 16, 20:23:15 »

(Viszont Gemini elég cseles kis csillagszellem, eddig is megoldotta, hogy mindenkit letapizzon Nevet)

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kezd fölöttébb idegesítő lenni, hogy minden kulcsot Lucy kaparint meg. Oké, hogy Ő a főszereplő stb stb, de ez olyan, minthogy Natsu mindenkit legyőz, Gray mindenkin bosszút áll, mert van miért, Erza szintén. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a Grimoire Heart-es vén kecske a Bak, és "valami csoda folytán" megkaparintja Őt. (Ezután pedig vigyázz világ! Lucy pusztít filíng.)
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #29 Dátum: 11 jún 21, 13:32:07 »

Hát nekem a csillag szelemek közül jobban tetszik Virgo, és az a Kos lány. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!