24 máj 05, 12:46:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lucy Heartfilia  (Megtekintve 27122 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:40:15 »

Lucy Heartfilia.
Csillagmágus.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1 Dátum: 10 ápr 21, 11:48:57 »

Nekem egyértelműen a kedvenc szereplőm. Mosolyog
Persze még csak a történet elején tartok, szal változhat. De nem valószínű, hogy így lesz.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 10 ápr 21, 15:02:29 »

Aes, ha te nem írtál volna ide, akkor én szólítottalak volna fel rá. Nevet
Nem akarok spoilerkedni, de szerencsére Lucy a mai napig sokat szerepel a Fairy Tailben. És mindig hozzá a formáját... vagy a formáit? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3 Dátum: 10 ápr 21, 15:42:35 »

Jah én még csak a 12. résznél tartok. Úgy rettegek a spoilertől mint ördög a szenteltvíztől. xD

De Lucy amúgy is nagyon jó kis szereplő. Remélem azért majd lesznek szerelmes szálak is a történetben vele kapcsolatban. Meg a tudásai is fejlődhetnének még egy kicsit, mert azért egyenlőre nem olyan nagyon erős.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4 Dátum: 10 ápr 23, 16:25:24 »

Lucy-t én is nagyon szeretem. Aranyos, kedves, segítőkész és nagyon vicces jelenetek zajlanak le vele a főszerepben.  Nevet
Meg tetszik az is, hogy ugyan nem túl erős kari és elég szőke nős tud lenni, de ha kell nagyon jól tud harcolni és ravaszul feltudja használni a technikáit. Mondjuk azzal egyetértek, hogy még lehetne pár új tudása.  Mosolyog
Naplózva


Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 ápr 23, 16:50:50 »

Akkor egy kis ellenvélemény. Nekem ő a legkevésbé szimpi karakter a fő 4-esből Nyelvesít
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 10 ápr 28, 18:27:24 »

Lucy anyja pont abban az évben halt meg, amikor a sárkányok eltűntek (x777). Van jelentősége? Ki tudja... ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 28, 18:28:02 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #7 Dátum: 10 ápr 29, 13:09:58 »

Jah én még csak a 12. résznél tartok. Úgy rettegek a spoilertől mint ördög a szenteltvíztől. xD

De Lucy amúgy is nagyon jó kis szereplő. Remélem azért majd lesznek szerelmes szálak is a történetben vele kapcsolatban. Meg a tudásai is fejlődhetnének még egy kicsit, mert azért egyenlőre nem olyan nagyon erős.

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem erős. Még bőven fejlődni fog és a Csillagszellemei szerintem erősek.  Mosolyog Jó most nem Plue-ra gondoltam.xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8 Dátum: 10 ápr 29, 22:51:23 »

Jah Plue az nem egy izompacsirta az tény. xD
De a többi szellem nem rossz, sőt szerintem nagyon erősek. Inkább az a baj, hogy az egész technika egy kicsit macerás. Persze a szellemek erőssége azért sokban kárpótolja ezt. Mosolyog
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #9 Dátum: 10 ápr 29, 23:49:32 »

A személyisége nagyon bejön jó fej csaj. Csak az bánt amikor megszerezte Leot mintha a mangaka képünkbe nyomta volna, hogy ezt nézzétek ez a csaj mire lesz képes és leidézte az összes szellemét pár másodpercre és a későbbiekben ez sehol se van...
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #10 Dátum: 10 máj 02, 13:33:19 »

17 résznél járok még csak de nekem egyenlőre ő nem annyira szimpatikus...Bár be kell vallanoma a Sakuráknál már most szimpibb mégis nekem valahogy Erza jobban bejön mert ő keményebb természet viszont Lucy nem annyira harcos stílusú akarkter, de valszeg csak azután jön amjd a krém róla szóval lehet h. korai volt még véleményt írnom...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11 Dátum: 10 máj 02, 14:51:33 »

Igen, de amúgy csak annyi lett volna hogy beírod a topic címét googléba és megtudod pár mp alatt Mosolyog

Nekem nincs bajom Lucy-val, olyan kis cuki, és legalább ő emberszámba veszi a csillagszelemeit, a később feltünő hasonló mágusokkal ellentétben.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #12 Dátum: 10 máj 04, 22:55:21 »

Egyértelmű favorit cuki,aranyos Nevet. A szellemek meg erősek, bár meg kell hagyni a nagy részük elég idiótán fest Nevet.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #13 Dátum: 10 máj 07, 23:08:08 »

Szerintem is nagyon jó karakter, aranyos, kedves, olyan igazán kedvelhető kis szereplő. Nevet
Mondjuk szerencsére, és más manga-któl eltérően, itt annyi kedvelhető női szereplő van, hogy nálam sokan beelőzik a fav listán. Nevet

És érdekes mód sűrűn kerül olyan helyzetekbe, ahol behatóan tanulmányozhatjuk a testét, még ha nem is általa. Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #14 Dátum: 10 máj 08, 21:42:14 »

El kell ismernem nagyon meghatóan tud sírni... Tényleg áttérzi az ember mikor miért sír (nem úgy mint Orihiménél). Elvileg úgyanúgy idegesítenie kellene mint Sakura meg Orihime akik kb. ugyanezt a astátuszt töltik be de még sem. Nem mondom még mindig nem kedvenc(de valszeg még mindig sok mindent nem tudok) de szimpatikus kezd lenni.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!