24 máj 05, 20:18:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Natsu Dragneel  (Megtekintve 28026 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #15 Dátum: 10 nov 05, 16:18:41 »

Áh, én nagyon bírom, idióta, kedves, folyton a kajára gondol.  Nevet Meg aranyosan marják egymást Gray-el! xD Egyszerűen csak szeretem a hozzá hasonlóan szerethetően idióta karaktereket.  Pojén
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #16 Dátum: 10 dec 28, 16:33:45 »

... különböző típusú lángokat kell összegyűjtenie, hogy megkapja a végső lángjának típusát...

Ezt honnan tudjuk? Manga fejezet/oldalszám? ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #17 Dátum: 10 dec 28, 17:04:42 »

Ilyen nincs mivel ezt én gondolom. Lehet, hogy rosszul de nekem ez jön le belőle. Indoklásként.
Az a láng amit eddig kapott erre utal, különben akkor miért lennének különböző lángtípusok. Okuk van, hogy léteznek ezek a láng fajták. Például a mangában amit most kapott láng típust Gérardtól. Miért lennének akkor ilyen lángok ha nem ez lenne a céljuk? Akkor egyszerűen kaphatott volna egy normális feltöltést is lángokból és azzal zúzta volna az ellent. De nem. Ő különleges lángot kapott ami után az ellen fő góréjának esélye sincs. Erre alapozom azt a véleményemet, hogy akár mondja a manga, akár nem ezt meg kell tennie Natsunak.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 28, 22:51:26 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 dec 30, 18:28:19 »

Ja, csak akkor írd oda, hogy "szerintem". Nevet Mert így még megijedek, hogy kihagytam valamit mangaolvasás közben. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #19 Dátum: 10 dec 30, 18:45:07 »

különben akkor miért lennének különböző lángtípusok. Okuk van, hogy léteznek ezek a láng fajták. Például a mangában amit most kapott láng típust Gérardtól. Miért lennének akkor ilyen lángok ha nem ez lenne a céljuk?

Ő különleges lángot kapott ami után az ellen fő góréjának esélye sincs.

Csak, hogy ne én írjam le a választ. Nevet

Egyébként még is hol tartaná azokat a begyűjtött lángokat?
Én inkább arra gondolok, hogy a sárkánytüdővel (Tudjátok az az ami miatt képes megenni a lángokat.) egyszerűen képes a tüzet mágikus erővé alakítani és ezt használja fel később amikor ő maga alkot lángokat.
Minden lángnak megvannak a tulajdonságai, ezt láttuk is mikor Natsu Totomaru (Elemi négyes) ellen küzdött.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #20 Dátum: 11 feb 18, 19:18:34 »

Nekem ő az egyik kedvenc karakterem. Bejön a stílusa mindig csak harcolni akar, de sosem adja fel. Csak abban sajnálom,hogy nem bírja az utazást.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #21 Dátum: 11 márc 02, 17:09:07 »

Nálam azért még van pár kérdés ezzel a tűzgyűjtős felhozattal. Ugye mikor Gildartz áthívja Natsut magához, akkor Happyvel az oldalán azon filózik, hogy miért hívhatta és mondja hogy "talán egy ritka lángot külföldről?" mindjárt megkeresem a mangában... Meg is vanközép-jobb képkocka.

Illetve a másik, ugye, ahogy növekszik az ereje a harcok alatt jönnek elő a pikkelyek. Láttuk mennyei toronynál is mikor megeszi a torony darabját is. Mivan akkor ha ez a pikkelyek összefüggnek a többiek áltál már emlegetett szunnyadó erővel. Vajon ha teljesen felébreszti az erejét akkor teljes pikkely "vértje" lesz? Ezen annyit agyaltam már..... (bár ez már lehet a mi lenne ha topicba illene Mosolyog )
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #22 Dátum: 11 márc 02, 23:17:05 »

A pikkelyvért Gazille "találmánya". Nevet Szerintem Natsu pikkelyei "csak" azt hívatottak kifejezni, hogy 101%-osan komolyan veszi a bunyót, teljesen kihasználja az erejét és aki olyankor az útjába áll, annak egy kórházi szoba rendel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #23 Dátum: 11 máj 18, 16:32:46 »

Lehet, hogy lassabban öregednek. Ha nem is a korukat, de az örökéletet megkapják a sárkányoktól.
Bár akkor nem értem a Gildatz-zal játszadozós kölykös képet az előző borítóról...

Dehogy öregednek lassabban. >.<# Úgy írtam direkt, hogy elméletben kapták meg a sárkányok korát - szerintem. Tehát nem lesz a testük öregedésére közvetetten hatása - szerintem. Bár valamilyen jelentősége lesz majd ennek a kor dolognak...

Az örök élet a másik vicc. Ugyanúgy meghalnának ők is, ha valaki bemérné a végső ütést számukra. Eddig legalábbis nem tapasztaltuk az ellenkezőjét.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #24 Dátum: 11 júl 27, 17:57:59 »

Imádom, a második kedvenc karakterem a Fairy Tailből, a hülyeségeivel, az egójával, amikor harc közben bedühödik, az nagyon állat. Remélem egyszer megtalálja Igneel-t Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #25 Dátum: 11 nov 29, 22:56:21 »

" Te tényleg megnőltél , látni akartalak téged Natsu "

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/209/5

A fenti idézet az ötödik meg a hatodik odal összesítése Mosolyog

Ha ezen picit is elfilózunk akkor adja magát Zeref és Natsu találkoztak régen.
Na nem mintha most valami jaj de nagyot mondtam volna Nevet , de szerintem a találkozás Igneelel való találkozása előtt lehetett vagy közvetlenül Igneel eltünését követően.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/209/8
Zeref az a kijelentése miszerint "Natsu még mindig képtelen megtörni engem " az arra engedtet következtetni, hogy vagy az Ineeles korszakában találkoztak s mosott be neki vagy  utánna s akkor pancsolt be neki NevetPirul

De ha már ezt kifejtettem engedtessék meg kitérnem egy picit Zerefre is.

Zeref tuti sárkányölő. Csak azt nem értem miért csak Natsu kerekedhet felül s a többi sárkányölő nem.


« Utoljára szerkesztve: 11 nov 29, 23:01:41 írta Fr33man » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #26 Dátum: 11 nov 29, 23:19:01 »

Ne felejtsed el, hogy Zeref már körülbelül 400 éve alszik, hiszen elzárták. Szerintem inkább abból az időből, sőt még inkább előbbről származik az ismeretségük. Ezzel szemben Natsuék a többi sárkányölővel együtt mindig újjászületnek. Erre bizonyíték Igneel és Grandine beszélgetése amikor Wendy és Natsu kapcsolatáról beszélgetnek és erre utal az is, hogy Natsunak ismerősnek tűnt Wendy amikor először találkoztak. Viszont az előző kapcsolatuk meglehetősen rossz lehetett. Valahol mindig hiba csúszott a rendszerbe és elbuktak a sárkányölők. Lehet, hogy pont Zereffel szemben. De ehhez kapcsolódhat a 80 év feletti koruk megállapítása is, holott jóval fiatalabbnak néznek ki. Egyiküknek sincsenek szüleik de szerintem emlékeik sincsenek róluk. Akiket eddig láttunk, azok mind elveszett gyerekként kerültek elő és egy sárkány tanította őket az eltűnésükig. Mondhatnánk azt is, hogy valamiféle sárkányfattyak és a sárkányok egy ideig nevelték/gondoskodtak róluk majd otthagyták őket a sárkányok nevelési szabályai vagy törvényei miatt. Hogy ennek mi köze lesz az eljövendő Sárkánykirály Ünnepén az majd elválik. Nem lennék meglepve ha ez az ünnep valamiféle király választás lenne ahol meg kell harcolni a címért, viszont a sárkányok a törvényeik szerint nem harcolhatnak itt egymással. Itt jönnek képbe a nevelt dragonslayerek, köztük Natsu is mint az egyik esélyes. Az biztos, hogy ez az ünnep valahol a történet vége felé fog kikerekedni. A történet még baromira az elején tart szerintem, hiszen ezzel az erővel amivel most rendelkeznek Natsuék egy igazi sárkányt még megkarcolni sem tudnának.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 29, 23:36:03 írta rini67 » Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #27 Dátum: 11 nov 29, 23:56:16 »

Heh..

Agyaltam már én sokat ezen.
Volt már olyan verzióm is, hogy Ignel tanította neki a sárkányölő mágiát s a Fekete sárkány meg elcsábította s ő alakította Zerfet olyanná amilyen volt.

Ámbár egyvalamiről nem feletkezhetünk meg
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/5
" Zeref a sötét mágus ki előtted áll sosem aludt"  Gondolkozik
Ez egyben lehet egyenes válasz is meg nem is.

"ki előtted áll"
Ezt két féle képp is lehet értelmezni sajna  Technikai KO

De ha abból indulunk ki, hogy nem volt szüksége kulcsokra a felébredéshez akkor csak az maradt, hogy tényleg nem aludt.

" Egy bizinyos napon megtanultam milyen értékes is az emberi élet. "

Kiváncsi vagyok mi ébresztette rá erre  Gondolkozik

Tehát nem vagyok biztos benne, hogy alszik.
Sőtt sokan halotnak is hitték.

Sárkány király ünnepe az engem is érdekel, de Ignell szövege alapján arra gondolnék, hogy ő lehet a herceg vagy valami olyasmi http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/11
Bár az sem kizárt Natsu tőle örökölte a hideg fejűségét Nevet Nevet Nevet

« Utoljára szerkesztve: 11 nov 29, 23:57:47 írta Fr33man » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #28 Dátum: 11 nov 30, 02:38:54 »

A "felébred" vagy az "alszik" szót ne szó szerint értsed. Tulajdonképpen össze-vissza beszél mert egyszer azt mondja, hogy felébredt máskor meg azt, hogy nem is aludt. Például. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/15

Értsed úgy, hogy Zereff bizonyos időközönként megjelenik a világban valamilyen okból. Talán korszakok zárását vagy nyitását jelenti a megjelenése. Tehát mindenféleképpen megjelent volna valamikor. Ezt az idővonalat viszont most Hades és tanítványai a megváltoztatták/megbolygatták, így korábban került elő (ébredt fel) Zereff, holott egy másik korban kellett volna felébrednie. Ráadásul a cselekedeteik következményeként megidézték Achnologiát amely magával hozta Zereffet is. Natsuék pedig valószínűleg erre a korai ébredésre nem voltak vagy vannak felkészülve. Így nem is mérkőzhetnek jelenleg az erejével. De pont ez a korai ébredés lehet az oka annak, hogy Zereff nem is akar ölni/rosszat cselekedni vagy nincs teljesen ereje teljében. Így lehet esélye Natsuéknak és a többi dragonslayernek megerősödni, hogy később eredményesen harcolhassanak ellene. Ennek most láthatok a jelei Natsunál és a többi, általunk is ismert dragonslayernél. Nála is megjelent egy új képesség csak a használatához fel kell nőnie, meg kell erősödnie. Wendy szinté megkapta a maga képesség növelő lehetőségét, bár úgy gondolom nála még sok fizikai és varázserő növekedés szükségeltetik, hogy ne feküdjön ki gyorsan.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 30, 15:06:44 írta rini67 » Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #29 Dátum: 11 dec 10, 15:57:44 »

Bocs srácok de én kitérnék ez alól a natsu és zeref dolog alól.
A kedvenc Fairy Tail-es szereplőmről azt szeretném mondani hogy kb akkora állat mint luffy.
Úgy értem fontosak neki a társai,meg a céljai szeret enni és ha bedühödik akkor tök mindegy ki az ellen mert natsu (a fairy tail ügyeletes FALCON PUNCH használója  ikszdé) úgy szét darálja hogy nem csak az ellenből de a környező vidékből sem marad semmi.  Ördögi
Remélem megtalálja Igneelt.
ja és még valami:alig várom hogy kiderüljön hogy natsu most véglegesen Villámló Tűzsárkány lett-e   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!