24 máj 05, 16:53:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Natsu Dragneel  (Megtekintve 28014 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 10 ápr 20, 21:39:22 »

Natsu Dragneel.
A tűz sárkányölő.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1 Dátum: 10 jún 04, 12:04:37 »

Nemár senki nemír semmit a fairy tail legnagyobb arcához? Szerintem ö a legvagányabb szereplő, bár kicsit idióta de amikor beidegesedik akkor nagyon állat.
Naplózva


okoshika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6



« Válasz #2 Dátum: 10 jún 14, 07:45:34 »

Hát igen Nevet
Natsu-nak annyira egyszerű a személyisége hogy nem nagyon lehet mit írni róla kacsint
Én amúgy várom hogy legyen egy kicsit komolyabb.
Mint akkor amikor Happynak van a születésnapja
Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #3 Dátum: 10 aug 14, 22:01:19 »

Az túlzás hogy egyszerű a személyisége. Fura, hogy szinte minden manga karakterrel ellentétben Natsuban nem található meg a perverzió legkisebb szikrája sem Nevet.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4 Dátum: 10 aug 15, 10:21:25 »

Igen de ez nem is baj. Én ürülök hogy nem folyik patakokban az orrából a vér amikor meglát egy szép lányt. Különben Lucy mellet tömitést kéne tennie az orrába Nevet
És Natsu személyiségét nem mondanám egyszerünek. Bár tény hogy öt nem érdeklik az ilyen mellékes dolgok pénz, hatalom hanem csak a fontos dolgokra koncentrál. Pl amikor Evaroo villájában voltak és lemondott a 2.000.000 ékkőről mert tudta hogy nem gazdagok a megbízoi. Viszont ezt az örökös harc utáni vágyát nemtudom honnan tanulta valószínüleg Igneel sem volt egy nyugodt elnéző típus, és amit a gyerek az apjától lát... Nevet Ami még érdekesség hogy hol vannak Natsu szülei? Lehet hogy a mangaka nem akar nekik szerepet adni , lehet hogy igen , egész érdekes fordulatokat lehetne kihozni belőle.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 10 aug 15, 14:08:22 »

Igneelel kapcsolatos válaszomat lásd a sárkányok témájában. ^^

Hogy honnan a harc utáni vágy Natsuban? Lehet, hogy csak az én képzeletem túl aktív, de talán így ismeri el a társait (és az ellenfeleit). ^^ Hiszen Makarov is megmondta a sárkánytojásos fejezetben: "Azért ugranak folyton a másik torkának, mert elismerik egymást. Saját magukat látják a másikban."

Ez meg abszolút csak fikció, de lehet, hogy Mashima-sensei valami olyasmit is be fog hozni a történetbe, hogy Natsut talán furdalja a lelkiismeret, hogy Igneel azért hagyta el, mert nem volt elég erős. És ezért harcol folyton, hogy még erősebb legyen. <--- De mondom, ez abszolút csak kitaláció, semmi sem utal rá. ^^"
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 15, 14:46:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fullmoon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 59

Ethernal Light


« Válasz #6 Dátum: 10 aug 28, 13:48:26 »

Nekem Natsu jelleme kicsit hajaz Narutoéra. De lehet, hogy csak én látom így. Értsd: Húzd fel úgy istenigazából, és írj végrendeletet. Ha elszakad nála cérna ott kész, vége, finito, seprű meg szemétlapát kell, hogy összekapjanak.
De amikor "nyugodt" akkor semmi sem utal rá, hogy ő igazándiból vadállat is tud lenni, sőt, egy született idióta jut eszembe róla. Mosolyog

Az meg, hogy nincs benne perverzió... hát istenem, gyerek még ő ahhoz. Nevet
Naplózva


A csapatom teszi a szívemet erőssé, azokért harcolok, akikkel törődöm. Nem érdekel mi történik a testemmel.




Azok, akik nem törődnek a barátaikkal, rosszabbak a szemétnél
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #7 Dátum: 10 szep 19, 21:04:09 »

Hasonlít Narutora, tény. Mégis, nekem Natsu szimpibb őszintén megmondva. A mentalitása sokkal érettebb számomra, bár külszínen idiotának tűnik, de ha kell, azért tud gondolkodni. Akkor kedveltem meg igazán, amikor látszott, hogy nem egy újabb "nekem senki sem barátom, és ezért én szánalomra méltó/nagyon kőszívű, hideg gyerek vagyok" a főszereplő, hanem igenis a guild tagjait a családjának tekinti, és segít ahol tud. A technikái is szimpatikusak Mosolyog Remélem találkozni fog Igneel-lel, kíváncsi leszek nagyon a sárkánykára ^^
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8 Dátum: 10 nov 02, 20:42:12 »

Egyre több dolog nem hagy nyugodni.:
Gérard\siegrain  1 szent mágus volt nem?
Vagyis a leg táposabb mágusok közül való nem?
De natsu leverte, most akkor natsu erő szinten 1 szent mágusnak felel meg? vagy csak simán "S" osztályú? vagy hogy is van ez?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #9 Dátum: 10 nov 04, 20:32:22 »

Natsu evett az Aetherionból, ami azért elég komolyat tupírozott az erején. Mosolyog
A mostani fejezetekből pedig az is látszik, hogy S-osztályú mágusnak lenni nem pusztán az erejétől függ, hanem rengeteg tényező befolyásolja a dolgot.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #10 Dátum: 10 nov 04, 20:56:51 »

Egyre több dolog nem hagy nyugodni.:
Gérard\siegrain  1 szent mágus volt nem?
Vagyis a leg táposabb mágusok közül való nem?
De natsu leverte, most akkor natsu erő szinten 1 szent mágusnak felel meg? vagy csak simán "S" osztályú? vagy hogy is van ez?

Az igazi sárkányölő ereje ébredezett benne, ezért tudta legyőzni. Ez onnan is látszott, hogy a szeme alatt előjöttek a sárkánypikkejek.
Naplózva



Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #11 Dátum: 10 nov 04, 21:15:37 »

Natsu evett az Aetherionból, ami azért elég komolyat tupírozott az erején. Mosolyog
A mostani fejezetekből pedig az is látszik, hogy S-osztályú mágusnak lenni nem pusztán az erejétől függ, hanem rengeteg tényező befolyásolja a dolgot.
Nameg ne feledjük, hogy 3 v 1 volt a meccs.
Erza is beugrott elé egyszer, majd Simon áldozta fel magát, hogy ne Natsu haljon meg.

De egyébként ez a későbbi harcaiban is így lesz, egyedül bármiféle segítség nélkül megnyert harca egyelőre nem túl sok van.
Naplózva

chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #12 Dátum: 10 nov 04, 21:41:31 »

Azért volt már rá példa, hogy 1 vs. 1-ben győzött le viszonylag erős ellenfeleket, de igazad van, a komolyabbakat sosem egyedül győzi le, viszont jó is ez így, csúnya lenne, ha azért kergetnék a főgonoszt órákon át, hogy utána Natsu fél kézzel kiüsse.
Na meg Gildartz is azért tűnt most el, hogy ne fél fejezet alatt verjék agyon a Grimoire Heart-ot. Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #13 Dátum: 10 nov 04, 22:06:19 »

Igen, azért is írtam úgy, hogy nem túl sok van.
Komolyabbak közül ugyebár Gazille(habár itt Lucy besegített, de elhanyagolható, mert Gazille is megette már az elemét) és Cobra azok akiket egymaga győzött le.
Persze vannak még olyanok, akiket egyedül gyepált el, de a fenti kettő az amire igazán büszke lehet.

« Utoljára szerkesztve: 10 nov 04, 22:09:20 írta Den » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14 Dátum: 10 nov 05, 13:04:01 »

Egyre több dolog nem hagy nyugodni.:
Gérard\siegrain  1 szent mágus volt nem?
Vagyis a leg táposabb mágusok közül való nem?
De natsu leverte, most akkor natsu erő szinten 1 szent mágusnak felel meg? vagy csak simán "S" osztályú? vagy hogy is van ez?

A Szent Mágusokat sem biztos, hogy csak az erejük alapján válogatják. Mivel a Mágiatanács osztogatja ezt a címet, így a Tanács által elismert mágusnak kell lenni. Ami nem feltétlen csak a harci, hanem az egyéb területeken elért eredményekre is vonatkozhat. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/133/16
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!