24 máj 25, 20:11:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 689244 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1800 Dátum: 13 jan 14, 18:03:17 »

Most néztem meg a bikinis részt és a Yukinosat. Hát sokkal jobban pörög ez az anime mint bármelyik másik ami naruto-kun projekt. Szó mi szó hatalmas csaták vannak és mikor a kardos csaj is bevetette a gravitációs varázslatot az odab.szott. Anno mikor Bluenote használta azt hittem azért olyan menő mert csak Ő tudja de látom hét év alatt megtanulta más is. Yukino sokkal gyengébb szerintem mint Lucy mert nincs annyi kulcsa. Ha a leg táposabbnak tartott szellemet elintézték egy kard támadással akkor nem is olyan erős. Itt bejön megint a használó is. Leon lenyomná vagy Capricorn azt a nagy sárkánygyíkszerű 13. szellemet. Elég brutális a sabertooth mestere. Nem gonoszak ők csak keménykalaposak. Egy szabály van nyerni kell.
A következő részben ahogy láttam Natsunak lesz egy igen epic jelenete Nevet már alig várom. Nagyon adja a Fairy Tail, mindig minden arc jobb mint az elődje és nincsenek agyon húzva. Szerintem legjobb anime most és a grafikára, ill. a harcok meganimálására sem lehet panasz.
Végszóként annyit, hogy KÚÚÚRRRR!!! (remélem a harmadik napon nem ez a csávó lesz a két kommentátor mellett  Nyelvesít).  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1801 Dátum: 13 jan 14, 23:54:58 »

Szerintem ez egy mocsok jó rész volt! Én rég szórakoztam ilyen jól animés harcon. Szép volt, főként a halak, meg az sejtelmes Lila köd. Nagyon eltalálták az ízlésem vele.
Erza meg Gerard jelenete meg annyira jó volt. Úgy áttudtam érezni a kis srác helyzetét. Én Mirannát vagy kit nem ismertem fel.
Alig várom a következő részt, ahol Lyon Gray Juvia háromszög is teret kap. Számomra azok a jelentek e a legviccesebbek.
Az első számú varázsló céh mesterét ilyesminek képzeltem. Kicsit sablonos karakternek érzem így első benyomásra, pedig pont azt szeretem a ebben az animében, hogy mindenki ki van fordulva önmagából. Hátha ő is szépít majd.
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1802 Dátum: 13 jan 15, 17:21:02 »

Egyetértek, szerintem is nagyon jó rész volt. Kagura valóban elképesztően erős, és szerintem Ezra jól mondta, nem Yukino volt gyenge, hanem ő túl erős. Írta valaki, hogy Lucy legyőzné Yukinót, merthogy több csillagszelleme van. Egyrészt én el tudom képzelni, hogy Yukinónál van még más kulcs is (bár az is lehet, hogy nem). Másrészt látszott, hogy ő okosan és nagyon taktikusan használta ki Pisces és Libra erejét is. Lucyval gyakran előfordult annak idején, hogy nem épp a legalkalmasabb csillagszellemet idézte meg, szóval ebben a tekintetben Yukino jobb. Bár azóta Lucy is meg tud idézni több kaput és a Taurus-Scorpio kombó is nagyon ütős volt. Viszont ott van a Kígyótartó/Kígyóbűvölő. Kicsit illuzióromboló volt ugyan, hogy a hatásos bevezető után azonnal padlóra került, de reménykedem benne, hogy ezzel is csak Kagura erejét akarták megmutatni. Ez amúgy pont olyan, mint Lucy Urano Metriája. Ott is felvezettek egy tényleg erős mágiát, amiből sajnos nem lett semmi, és itt is ez a helyzet volt. Egyébként ez a 13. csillagszellem szerintem nagyon ötletes Mashima részéről, ugyanis nemrégen hallottam olyasmit, hogy a 12. csillagjegy mellé fel akarnak venni egy új horoszkópot és ha nem csal az emlékezetem, akkor pont a Kígyótartó lenne. Most már össze is állt a 12 (+1) Zodiákus. Ha belegondolok, szép kis csapat lennének együtt a Földvilágban.

Kaguráék csatájában engem most kicsit zavartak a fillerek. Amikor Yukino elkezdte mondani a Halak megidézését, tökre megörültem. Új csillagszellem, ráadásul egy aranykulcs, Yukino tök menő, ahogy megidézi, meg minden... xD Erre beraknak az idézés közepére egy idétlen fillert a Halak elképzeléséről. Számomra legalábbis ez itt nagyon zavaró időhúzás volt. Lucyn se éreztem azt a meglepődést, amit vártam. A másik meg az volt, hogy kibővítették azzal a harcot, hogy Kagura használta a gravitációs mágiát. Remélem ez nem baki és később is fogja használni... Mert Risley csak annyit mondott, hogy Kagura tanított meg neki ezt a mágiát, nem azt, hogy ő is képes rá. Majd meglátjuk. Ráadásul ezzel a fillerrel egy kicsit megalázták Yukinót annyival, hogy Kagura leterítette mindkettő csillagszellemet, márpedig a mangában nem. Most olvastam ugye, és Yukino csak visszahívta őket, hogy megidézze Ophiuchust. Így átolvasva, lehet, hogy másoknak ezek elhanyagolható dolgok, de engem azért mégiscsak zavartak kicsit, ezért leírtam. ^^

Kíváncsi vagyok, milyen következményei lesznek annak, hogy Yukino élete most Kaguráé. Ezzel a résszel nagyon megkedveltem Yukinót, már csak azért is, mert csillagmágus. Meg szerintem tipikusan olyan karakter, akivel Mashima tud mit kezdeni jellemfejlődés és egyéb dolgok terén. Bár most sajnálom őt... Gemma mondata alapból félreérthető volt ("Dobj el magadtól mindent!"), és előzetesből ítélve jól értelmeztem. :/

Miriana pedig végre felfedte magát. Kagura harca alatt már annyira erőltették, hogy talán kicsit sejtettem is. Szerintem szép jelenet volt, ráadásul sokkal jobban néz ki 7 év után. Mágiájára lennék már nagyon kíváncsi.

Valamint szeretnék kérdezni egy dolgot. Miután megnéztem a részt, rögtön el is olvastam mangában, de volt egy dolog, amit most nem értek tisztán. Amikor Yukinóról kiderül, hogy csillagmágus, Arcadios azt mondja: "Él még egy?" Mangában viszont csak valami olyan volt, hogy "Van egy másik is?", tehát itt, a versenyen. Ha viszont tényleg csak ők ketten csillagmágusok, akkor kíváncsi vagyok, mi történt Angellel és a többi csillagmágussal.

Idézetet írta: Csabi28
A rész elején, Lector kun jelzőt tesz Yukino neve után. Ilyet még nem is igen láttam, hogy egy ilyen "rangal" neveznek egy lányt.
Amikor először hallottam ilyet animében, én is meglepődtem. Azóta hallottam már párszor, de a "kun" jelzőt én is mindig fiúkhoz kötöm. : D
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 17:28:15 írta BrownOsment » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1803 Dátum: 13 jan 15, 18:28:12 »

164:Jó rész volt,és jobb volt valamivel a grafika is,az animálás meg a harc közben *5-öst érdemel. (Föleg Yukino részéről)
Yukino egy elég durva fogadást kötött,bár szerintem elég nagy hülyeség volt ,főleg Kagura ellen.Csak beakart vágódni a Sabertoothos fafejeknek.Irta valaki hogy Lucy erősebb nála,hát én meg ezelőtt azt irtam hogy leverné még úgy is hogy csak 3 csillagszelleme van,mivel ezek a legerősebbek ,amik Yukinonál vannak...Ha nem lenne az Urano Metria akkor SIMÁN beverné,szerintem sokkal tehetségesebb mint Lucy,aki elég sok protekciót kapott a maminak hála.
Erzának feltűnt hogy nagyon durva dolgokat tud művelni Kagura,ez a mangában azt hiszem nem volt bent...Lehet hogy a jövőben is máshogy alakulnak a dolgok,az animét illetően.Na meg a gravitáció,nem tudom mért kellet beadni azt hogy tud Gravitációs mágiát használni Kagura,vagy lehet hogy tud csak még a manga nem ért oda...xD Azt még hiányoltam hogy a halak nem voltak emberek,elméletileg egy anya-fia emberformát kellet volna felvenniük.(Ez volt a mangában)Gérard hogy örült a fejének hogy tudott egy normálisat beszélni Erzával...X'D.(Urteart azért bekellet nyögnie Gérardnak,kicsit illúzióromboló volt az ErzaGérard fanoknak.Nekem nem Nyelvesít) Milianas rész az nagyon tetszett.Mosolyog Aranyos volt ,és Miliana is sokkal jobban néz ki ,az tény és való...xdd
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 15, 21:07:06 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1804 Dátum: 13 jan 15, 20:51:19 »

Yukinóban most tényleg sok potenciál van. Egyrészt, hogy Arcadios valószínűleg B tervnek berakja őt a tervébe, hogyha Lucyt nem sikerül elrabolnia/megszereznie (köszönjük erről a spoilert Charle^^), akkor majd őt használják fel a vélhetőleg ördögi terveik megvalósításához. Másrészt meg ott van az élete, ami mostmár Kaguráé. Az előzetesben látszik, hogy ott mászkálgat az utcán szóval van egy tippem, hogy mit fog jelenteni ez az "életed az enyém" dolog. Amúgy Yukinonak szerintem sokkal jobb lenne neki, ha bejönne az amire számítok de majd meglátjuk a következő részben.
Én a halak csillagszellemen meglepődtem, hogy tényleg hal formájúak. Hiszen az összes eddigi Zodiákus csillagszellem vagy félig vagy teljes egészében emberi alakban volt. Még a Mérleg is, amit egészen másképp képzeltem el, egész jól nézet ki. Erre bejönnek ezek a halak, akikből egy csepp intelligenciát nem néz ki az ember, sőt talán még beszélni sem tud (szerintem) és felborítják az eddig kialakult képet. >.<# A 13.dik csillagszellemtől én is többet vártam. Talán még lesz alkalmunk harcban látni mert így csak annyit tudtunk meg, hogy ilyen is van.

Ebből a részből nekem az jött le tekintve Elfman harcát is, hogy a rendezők azokat a mágusokat küldik egymás ellen, akiket a király akar látni. Ez így olyan, mintha az egész Mágia Játékok csak azért lennének, hogy a királyt szórakoztassák vele. Ettől olyan érzésem van, mintha csak az udvari bolondjai szórakoztatnák őfelségét, miközben tényleg komoly harcok dúlnak az arénában. Kicsit lealacsonyító ez a mágusok felé nézve. :/ Kíváncsi lennék, hogy hogyan reagálnának, ha megtudnák, hogy a királyt szórakoztatják 30 millió ékkőért. Azért remélem, hogy látunk valami izgalmasabb Fiú Vs Lány meccset, ami hosszabb, mint a póklány és Ren harca.

BrownOsment: Bastian szerint ezt a csillagmágus dolgot megtudjuk a következő részben. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #1805 Dátum: 13 jan 16, 18:00:44 »

Igaz is, írta Bastian, csak közben meg el is felejtettem. Ezért még jobban várom a következő részt. ^^

Egyébként én nagyon remélem, hogy lesz Fairy Tail A vs Fairy Tail B harc is. Alapjáraton érdekes helyzet lenne, szóval bárki megfelelne nekem.  Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1806 Dátum: 13 jan 16, 20:07:59 »

Például Wendy Vs Luxus.  Nevet De a viccest félretéve megnéznék Natsut a B csapatból bárki ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1807 Dátum: 13 jan 16, 21:03:03 »

Egy Natsu vs Gazille vagy Luxus visszavágót én is megnéznék, de több mint valószínű, hogy az utóbbi nem tartana sokáig Nyelvesít
Naplózva

georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #1808 Dátum: 13 jan 17, 13:21:48 »

Egész jól kiegészítették a Yukino vs kagura harcot. Quattro kutyulik Nevet kíváncsi vagyok a mesterük mit szól ehhez. Következő rész lesz az egyik legjobb eddig ebben az arcban ha az is benne lesz amire gondolok. 
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1809 Dátum: 13 jan 19, 11:30:59 »

na kint van a 165. rész is http://www.lovemyanime.net/fairy-tail-episode-165/

Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1810 Dátum: 13 jan 19, 13:27:24 »

Irta valaki hogy Lucy erősebb nála,hát én meg ezelőtt azt irtam hogy leverné még úgy is hogy csak 3 csillagszelleme van,mivel ezek a legerősebbek ,amik Yukinonál vannak...Ha nem lenne az Urano Metria akkor SIMÁN beverné,szerintem sokkal tehetségesebb mint Lucy,aki elég sok protekciót kapott a maminak hála.
Nem tudom, hogy írta e rajtam kívül más is ezt. Nekem ez a meglátásom, hogy a baziliszkusz azért dőlt ki hamar mert aki megidézte az gyenge. Ja és dreamfolow  biztos nézted minden Fairy Tail részt? Sokszor mondták és egyébként is egyértelmű, hogy Leo a legerősebb. Egyáltalán nem a halak vagy a mérleg. Szerintemis picit fail, hogy azt állították a baziliszkuszról,hogy a másik 12-nél erősebb, aztán meg egy csapással leverték. Nagyobb volt a füstje mint a lángja. De csak azért mert gyenge a használó. Szerintem Lucy Capricornal és Leoval lenyomná Yukinot.
Nem vagyok a csajszi ellen, nekem is szimpi a karaktere de abba is gondoljatok bele, hogy neki csak 2 aranykulcsa van, Luccynak 10. Ez azért fontos mert ha évekig csak kettővel kell gyakorolj akkor egyértelmű, hogy jobb taktikáid vannak velük mint Lucynak akinek 10 van ráadásul 7 évig hibernáltak. Capricornal alig edzett, meg a többivel sem sokat ezért is hívja többnyire a bikát először vagy a rákot, amik már alapból megvoltak neki az első résztől kezdve.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 13:29:11 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #1811 Dátum: 13 jan 19, 13:57:28 »


Irta valaki hogy Lucy erősebb nála,hát én meg ezelőtt azt irtam hogy leverné még úgy is hogy csak 3 csillagszelleme van,mivel ezek a legerősebbek ,amik Yukinonál vannak...Ha nem lenne az Urano Metria akkor SIMÁN beverné,szerintem sokkal tehetségesebb mint Lucy,aki elég sok protekciót kapott a maminak hála.

Ja és dreamfolow  biztos nézted minden Fairy Tail részt? Sokszor mondták és egyébként is egyértelmű, hogy Leo a legerősebb.


dreamfollow úgy írta hogy az a két kulcsa legerősebb ami Yukinonál van, nem azt mondta hogy a 12 kulcs közül.

Mellesleg ha annyira bele mennénk a csillagászatba simán vannak erősebb csillag képek szerintem mint ez a 12, csak hát ugye ezek a köz ismert csillag jegyek. most hogy nézne már ki Nagy Medve vagy Orion mint legerősebb csillag kép? lehet hogy jó páran nem is ismerik őket (bár azért ezek elég ismert csillagképek)
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1812 Dátum: 13 jan 19, 14:55:28 »

Persze. Ki lehetne hozni erősebbeket is de ha csak a 12 aranykulcsról beszélünk akkor az oroszlán a legerősebb. (ezt említik is egyébként)
De ez itt már off egy kicsit úgy érzem  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #1813 Dátum: 13 jan 19, 17:24:48 »

Jó volt ez a rész is Nevet
Habár egy kicsit megijedtem az elején, mikor Natsut mutatták, ahogy kiüti a kedves emberrablókat. Azt hittem valamit elnéztem, de miután bele tekertem láttam, hogy jó részt nézek.
Nagyon tetszett, hogy ügyeltek arra a fényes izére az égen... Nevet
Happy megint jó humor forrásnak bizonyult, azzal ahogy megkérdezte: nem vagy éhes? (és a kezében ott egy hal Nevet )
Azonban egy dolog mindig nagyon zavar, a mangában is zavart. Mégpedig az, hogy "egyetlen vereség miatt kirúgtak" nekem úgy rémlett, hogy a mester azért tette ki, mert az életével fogadott és veszített. Ezután megalázónak vélte, hogy életben hagyta Kagura, akiről feltételezhetően azt hitte a szánalmomból nem ölte meg a lányt.
Na de mindegy, a lényeg, hogy megint láthatunk egy kisebb erődemonstrációt Dragneel módra...
A következő rész nagyon, de nagyon jó lesz ^^
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1814 Dátum: 13 jan 19, 18:59:22 »

165. rész: Az Éj leple elfedi a rosszakaratot

Feldolgozott manga fejezetek száma:
281.    12. oldaltól a végéig
282.    Az elejétől a végéig

Ahogy a rész eleje is mutatta, a készítők egyértelműen húzzák az időt. Az Exceedek, Risley és Sütőtök jelenete elment, de Wendyék elrablásának újra mutatása körülbelül zéró célt szolgált. Semmi keresnivalója nem volt az epizódban.  Hmm?

Szintén várható volt, hogy Yukino kizárását erőteljes cenzúra fogja érni, de hogy még a keblek elfedését sem mutatják.
Bezzeg a Mirajane vs. Jenny részben mik voltak, te jó szagú ég.  >.<#
Sikerült Rogue mosolyát is értelmesre megcsinálni. Komoly lett volna, ha a falfehér degenerált anime fejével csinálták volna meg a mosolyt(lásd 151. rész). Pojén Frosch meg nagyon aranyos.  Mosolyog

Milliana ördögi mosolya jól sikerült. Plusz pont.  Kúl  Ej-ej Zselé fiúnak sosem lesz nyugta úgy látszik.  smirksweat

Végre itt volt a rész, ahol a Zentopia filler kiteljesedett. A mangában is meg volt említve, úgy hogy jól kitalálta ezt Mashima.

Natsu jól beindult Yukino(ra) miatt. Vártam volna a mangából is, hogy felajánlja neki, hogy csatlakozzon a Fairy Tailhez, de ez nem történt meg.  Neeem
A Sabertooth most bánhatja, hogy nem szereltek fel kapucsengőt.  Nevet

Összegzés: Elfogadható epizód sok hosszabbítással. Kevésbé fogott meg, mint a mangában.

Jövő héten: Újabb harc hosszabbítást látok... plusz az utána következő esemény is kapni fog egy epizódot Mosolyog






Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 119 120 [121] 122 123 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!