24 máj 11, 14:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ouran High School Host Club  (Megtekintve 18080 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
harcsuszka5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #75 Dátum: 10 ápr 02, 14:12:31 »

szeritnem is. De amilyen szerencsém nekem szokott lenni.... na akkor nem lesz  Szomorú
Az én kedvencem Tamaki(hogy lehet valaki ekkora idiótaXD), Kaoru, és Kyouya.
Az egyik legnagyobb kedvenc animém.
Van egy oldal ahol fenn van 4 fejezet magyarul, + egy extra, akit érdekel írjom PÜ-t.
És sikerült letöltenem angol felirattal az animét Nevet
 <3+Tamaki <3+Kaoru <3+Kyouya Szeretet
Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #76 Dátum: 10 jún 13, 13:21:25 »

Most fejeztem be, nagyon imádom Nevet
2. évadot!!
El fogom a mangát is olvasni  Nyelvesít
Tamaki a fav. Nagyon durva amiket csinál x"D
A többi hostot is szeressük *_*
A mellékszereplők is nagyon durvák o.O Renge-chan a nagy teljesítményű motorral,  Kasanoda ( hogy is kell írni? xD ) a doboz rugdalással *__*
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #77 Dátum: 10 jún 28, 16:31:48 »

Most nézem újra és kiújult a fanságom! Egyszerűen imádoom! >w< Tamakival az élen, akkora idióta de olyan aranyos, hogy az nemigaz! Azt hiszem beleszerettem de nagyon durván.  Nevet És mellette mindenkit imádok Haruhin kívül. xD Nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy ne irritáljon. Bár lehet csak azért, mert a yaoifanságom miatt nem szeretem a lánykaraktereket. xP
Aww de mindenki olyan bishi... *-* Csorog a nyálam, ha éppen nem röhögöm halálra magamat. xD Nemhinném, hogy tudnék kedvenc részt mondani, túl sok lenne.  Nevet
De amúgy csodálkoztam, hogy nincs hozzá semmilyen OVA meg semmi, pedig eléggé népszerű lett, és egy 2. évaddal a készítők is jól járnának szerintem. >< Na meg mi.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 28, 16:32:43 írta Handy » Naplózva
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #78 Dátum: 11 aug 14, 13:42:26 »

miről szól ez a sorozat?
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #79 Dátum: 11 aug 14, 15:01:35 »

A gonosz Doraemon elrabolja Törpillát, hogy egy ősi kastély pincéjében magévá tegye.  De persze Pikachu és Songoku utánuk mennek, hogy ezt megakadályozzák. Ám de ekkor feltűnik Megatron aki azzal vádolja Pikachut, hogy teherbe ejtette.


Mielőtt még elhinnéd, olvasd a téma legelső hozzászólását!
Moonie-chan nyitó hozzászólásában szépen röviden le van írva, hogy miről szól a történet, és hogy milyen jellegű az anime.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #80 Dátum: 11 aug 14, 19:37:02 »

Kiyonori: Ha már elolvastad a legelső hozzászólást, vagy valahol utána olvastál, és nem győzött meg, akkor csak annyit még hogy ez az anime, nagyon vicces szerintem. Szórakoztató, persze vannak "megható pillanatok" de ha látod akkor sokat fogsz nevetni.
Naplózva


Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #81 Dátum: 11 aug 17, 19:35:25 »

Nagy kár, hogy nincs második évad.. ha tudnám hogy van vagy lesz.. akkor még én is újra nézném, pedig nem szoktam újra nézni animéket, egyedül az Airt láttam többször mert megmutattam valakinek.

Hm... bár mondjuk már kevésre emlékszem belőle.
lol.. most nézem hogy van belőle dorama. :o
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #82 Dátum: 12 ápr 23, 03:28:10 »

Ej rám jött nagyon az elmúlt időben hogy újra nézném. Nevet Szerintem nyáron újra nézem megint. Nyelvesít
Naplózva


Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #83 Dátum: 12 okt 12, 17:29:56 »

Áh,imádom! Nem lehet betelni vele (: 2x láttam az animét meg doramában is láttam. Viszont én akárhogy erőlködtem,soha nem tudtam megkülömböztetni az ikreket még úgy sem h tudtam mi alapján kell xd
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!