24 máj 11, 13:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ouran High School Host Club  (Megtekintve 18080 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Dátum: 07 nov 08, 21:36:35 »

Nagyon meglepődtem, mikor ennek a remek animének/mangának nem találtam sehol sem a topicját, hát itt az ideje az elkészítésének Nevet

Egy ismertető az animeaddictsról:

"A történet egy XXI. századi luxus akadémián kezdődik, ahol egy fiúnak kinéző lány, Haruhi sétál a folyosókon azon tűnődve, hogy miért nem talál egy olyan zugot az iskolában, ahol csönd van, és nyugodtan le tud ülni tanulni. Ő ugyanis az iskola egyetlen szegény tanulója. Miközben ezen tűnődik, betéved egy ajtón, ahol hat különös srác fogadja hatalmas ovációval, és azt mondják, hogy ők az iskolában az a klub, akik a lányokat bolondítják. Haruhi sietne ki a teremből mondván, hogy csak véletlenül keveredett be oda, de már késő, mert egy incidens folytán lelökött egy roppant értékes vázát, ami összetört.

Ezzel kezdetét is veszi a történet, ugyanis a fiúk nem tudják, hogy Haruhi lány és beállítják őt a klubba azért, hogy ki tudja fizetni a váza eltörésével okozott kárt, ami persze nem kis pénz. A klubban mindenkinek megvan a maga posztja, szerepe. Persze nagyon hamar az is kiderül, hogy Haruhi lány, és a klub vezetője bele is szeret azon nyomban, sőt, ebből is adódnak problémák, hogy folyamatosan titkolni kell Haruhi valódi kilétét...

A grafika nagyon szép, a zenéje tökéletesen illik az anime hangulatához, az OP nekem különösen tetszett.

A történet maga igazából nem szól semmiről, mégis szórakoztató. Olyan irreális, olyan megnevettető, olyan bugyuta, hogy mégis élvezed. Minden rész a Host klubnak egy külön kalandjáról szól. Szinte semmi összefüggés nincs közöttük, maximum annyi, hogy folyamatosan jelennek meg új szereplők, akik aztán később is feltűnhetnek az animében."


Én nagyon jól szórakoztam rajta, szép és élénk a színvilága, és a sok helyen feltűnő rózsák a fiúkat se riasszák el, sok fiút ismerek akiket ugyanúgy magával ragadott ez a pompás sorozat^^ Nem hiába áll a 2. helyen a kedvenceim listáján, a mangája is ugyanolyan szórakoztató, nem is fejeződik be ott, ahol az anime abbamaradt, hanem tovább szórakoztatja a népet poénok tömkelegével, meg némi romantikával... :-*
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1 Dátum: 07 nov 14, 18:32:46 »

Még csak 1 részt láttam belőle, de nekem nagyon tetszett Nevet Kedvenc karit még nem tudok mondani. Ha lesz egy kis időm, végignézem Nevet rajta van a listámon xD
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #2 Dátum: 07 nov 14, 18:57:47 »

Én csak ajánlani tudom minél hamarabbi végignézésre Nevet

Nekem Tamaki és Nekozawa a kedvencem... szinte egymás ellentettjei, de mind2 szőkeXD Tamaki az a tipikus eléggé megjátssza magát figura, folyton pózol meg minden, de olyan szerethető karakter :-* Nekozawa meg sötééét... a macskabábja a kedvencem a kezérőlXD
Naplózva
Kiru
Vendég
« Válasz #3 Dátum: 07 nov 14, 20:41:50 »

*ugrál* Én is láttam énis láttam xD És Tamaki meg Honey a fav :3 Tamaki az én bishi szőkém Honey meg...kawaii ~
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #4 Dátum: 07 nov 14, 21:07:34 »

Hátigen, Tama-chant szeressük Nevet Mangában is hmm milyen sexy Nevet (egy pici off: juj, Yondi-fan!XD nekem is ő a kedvencemXD)
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #5 Dátum: 07 dec 08, 22:27:53 »

tegnap fejeztem be és nagyon jó volt! szegény tamaki-senpai olyan szerencsétlen xD nagyon jó poénok voltak benne, és ez végre egy olyan vígjáték ami nem ecchi. és ez jó pont. Nevet
Naplózva
Eorin
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 07 dec 11, 11:04:12 »

Én Mori senpai mániás vagyok... megveszek az ilyen hűvös istenekért Nevet

Eszméletlen nagy sorozat, megunhatatlan, én is melegen ajánlom mindenkinek.
Fura mikor először összetalálkoztam vele, eléggé ellenszenves volt, mivel a leírásban azt írták hogy luxusakadémián játszódik, szal' azt gondoltam, hogy biztos tele van kényes ficsúrokkal meg visitozó libákkal... Ebből csak a visitozó libák jöttek be ikszdé
De Tamaki-ékat nem lehet nem szeretni. Annyira édesek, és letojják magasról hogy van-e pénzük vagy sem^^
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #7 Dátum: 07 dec 12, 10:40:20 »

Ebből láttam egy részt...nagyon lefárasztott. Még a Sinicsi Hengénél is idiótább. De az utóbbiban legalább "normális" karakterek voltak.
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #8 Dátum: 07 dec 13, 21:42:54 »

Nekem az ikrek a kedvenceim, Haruhit utálom ikszdé Nagyokos kis rusnyaság, miért kell minden animébe egy csitri, akibe a fél szereplőgárda szerelmes és mellesleg egy nagyonmenő és nagyonjószemélyiségű, és nagyongyönyörke? De a fiúk... Nevet Szóval besz@rás ez az anime, az openingje meg láv
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #9 Dátum: 07 dec 13, 22:01:16 »

Kiss kiss fall in love... Nevet

Én is a fiúkat szeretem a legjobban (hmm, vajon miért is, talán mert olyan bishik :Mosolyog), és közülük is Tama-chan a kedvencem, meg Nekozawa Nevet Pont a két szőke...ikszdé
Naplózva
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #10 Dátum: 07 dec 26, 11:13:05 »

tamakit én is bírtam első ránézésre ő a szőke herceg, de aztán kiderül hogy tök szerencsétlen. Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #11 Dátum: 07 dec 27, 21:44:56 »

Vicces anime volt, jókat lehetett nevetni főként a szőke "félistenen"... Bár nekem ő nagyon nem tetszett, Mori senpai a legjobb benne.., ha ő a szemüveges számító pasi. Mosolyog
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Válasz #12 Dátum: 07 dec 27, 21:46:12 »

nem, az kyouya. mori-senpai az a komoly, aki honey-val szokott lenni. Mosolyog
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #13 Dátum: 07 dec 27, 21:47:41 »

Gomen, egy kicsit régebben láttam. Akkor Kyouya!! Nevet köszönöm a felhomályosítást! kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
SlugPrincess
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 08 jan 17, 16:29:17 »

nem tudja vk, honnan lehet letölteni a részeket? én youtube-on elkezdtem de töb rész is van, amit nem találok angol felirattal:(
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!