24 máj 11, 20:27:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Psyren  (Megtekintve 19554 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #75 Dátum: 10 júl 03, 22:41:05 »

Hmm egész jó párosítás, bár valószínűbbnek tartom hogy sorba fognak hullani, ráadásul nem hiszem hogy ezzel a fővároson csapással vége lenne a történetnek, szerintem nem fog sikerülni valami és még visszatérünk a jelenbe.

Azért remélem hogy a star commanderek többet fognak szerepelni Mosolyog
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #76 Dátum: 10 dec 05, 15:42:57 »

Hát ennek a mangának is vége lett a héten...nekem rohadtul bejött az utolsó fejezet is...meg úgy az egész manga...imádtam a hangulatát és azt,hogy mindig le tudott ültetni a székbe hogy olvassam a következő héten is...Ageha szerintem hihetetlenül jó karakter lett úgy az egész manga alatt...és nagyon tetszett benne a romantikus szál is ami megfelelő "véget" kapott Mosolyog A csillagparancsnokok egytől egyig jó karakterek voltak szerintem...a Nova meg mint képesség Yoshinának nagyon odavágott Nevet
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #77 Dátum: 10 dec 05, 22:13:04 »

El se tudom hinni hogy vége... Hmm? De tényleg szép befejezést kapott, bár azért kíváncsi lennék mihez kezdett a történtek után Miroku... Mindenesetre remélem kapni fog majd anime adaptációt is.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #78 Dátum: 10 dec 05, 22:46:46 »

Én igazából Grana-t sajnálom. Meg kicsit kár, hogy nem tudtunk meg több információt a többiekről.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Skeeter
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #79 Dátum: 11 jan 13, 22:19:14 »

Nagyon kedveltem ezt a sorozatot, az egyik kedvencem lett! Nem igazán tetszett a vége, annyira jó lett volna, ha folytatódik tovább. De végül is jól lett megoldva. Grana-t nagyon csíptem, sajnálom hogy ez lett a vége számára. Ami viszont jó abban, hogy vége a mangának az az, hogy jöhet egy anime =) Remélem legalábbis hamarosan animálják a képregényt =)
Naplózva
rocker1997
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #80 Dátum: 12 okt 06, 20:47:18 »

hello szeretném meg kérdedezni hogy nem forditjátok e le mert az összes többi forditó megállt én meg végig olvastam magyarul ami le volt forditva és már nagyon kiváncsi vagyok hogy mi következik (sajna én nem tudom leforditani magamnak mert én németet tanultam most kezdtem az angolt és még nem olyan jó) de ha esetleg valahol le van forditva akkor azt be tudnátok linkelnmi? előre is köszönöm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!