24 máj 13, 02:58:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 35226 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
greedy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #30 Dátum: 14 okt 20, 14:55:36 »

Spoiler!
Már voltak arra nézve utalások az animében is, hogy valakik  azért hozták őket létre, mert úgy hitték, hogy ha egy közös ellenség tűnik fel, akkor az emberiség felhagy egymás gyilkolásával és összefog az új fenyegetés ellen. Így nézve akár valószínű is lehet, hogy a jövőben játszódik.

Ha nem a jövőben játszódna, nehezen lenne az ő technikai fejlettségükkel térmanőverezőjük.


Manga spoiler is lesz ebben, szóval akik csak az animét ismerik azok ne olvassák el:
Enx örült elmélete:


De arra is van némi esély hogy egy félresikerült kísérlet eredménye. Talán az örök fiatalságot akarták elérni?
Titánok ugye nagyon gyorsan gyógyulnak. Meg van az a barna hajú csaj (sajnos most nem jut eszembe a neve)
De azt mondta Bertfoldtnak hogy kb 70 évig mászkált óriásként.  Az hogy "megnönek", meg elvesztik a tudatukat csak egy meglehetösen kellemetlen mellékhatás.  A "titán vírus" meg elterjedt a földön mint egy zombi fertőzés Nevet

Csak én olvastam félre azt hogy "845-ben" kezdődnek az események?  Hmm?
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #31 Dátum: 14 okt 20, 15:10:50 »

Hát de ki tudja milyen időszámítást nézve. Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #32 Dátum: 14 okt 20, 19:47:06 »

Visszavonok mindent, amit eddig mondtam erről az animéről!! Elkezdtem nézni, és folyamatosan rázott a hideg annyira jó!
Amikor Eren édesannya meghalt, teljesen ledöbbentem  Ohh My God Durva, hogy Erenéknek már ilyen fiatalon ilyen szörnyűséget kellett átélniük. Soha nem akarom megtudni milyen érzés elveszíteni az édesanyámat!! Neeem
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #33 Dátum: 14 okt 20, 20:17:35 »

Nevet
Mitől változott meg a véleményed 3 kerek nap alatt? Azt mondtad, hogy régen is belenéztél. Nem mondod, hogy úgy néztél bele, hogy mondjuk csak az első rész felét nézted meg?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #34 Dátum: 14 okt 20, 20:43:38 »

Nevet
Mitől változott meg a véleményed 3 kerek nap alatt? Azt mondtad, hogy régen is belenéztél. Nem mondod, hogy úgy néztél bele, hogy mondjuk csak az első rész felét nézted meg?
Úgy néztem, hogy tekergettem azokat a részeket amiket unalmasnak találtam  Pirul smirksweat
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #35 Dátum: 14 okt 20, 20:47:19 »

Öreg hiba, az unalmasabbnak tűnő részekre építkezve szoktak csinálni szíven ütő drámát is. *-* Jobban kötődsz a karakterekhez és jobban átérzed a helyzetüket, ha megnézed elejétől a végéig. Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #36 Dátum: 14 okt 21, 20:08:58 »

Egyébként én a kolosszális, meg a full izom titánra, én azt hittem, hogy azok lesznek a vége felé a bossok, erre már itt az elején harcolnak velük. Hmm? Azt ne mondja nekem valaki, hogy ezeknél még vannak erősebb cuccok  ikszdé
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #37 Dátum: 14 okt 21, 20:16:12 »

Hát, ha nem lennének nem lett volna ekkora siker az első évad.  Pontosan
Naplózva
temari7
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #38 Dátum: 14 okt 22, 12:20:36 »

tényleg  nagyon jó anime, de nem értem miért olyan projektbe kezdenek bele amit meglehet nézni az indavideon és más egyéb oldalakon is, rengeteg olyan anime/manga van amit senki nem fordít és százszor jobbak egyes lefordítottaknál....
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #39 Dátum: 14 okt 22, 12:24:50 »

Az indok rendkívül egyszerű: Saját szórakozásunkra csináljuk, ez a mi hobbink. Azzal, hogy publikáljuk őket felétek csak Nektek kedveskedünk, de ez nem jelenti azt, hogy hajlandóak vagyunk olyan projektbe belevágni, amihez egy fordító-lektor-projectvezető hármasnak sincs kedve.  Lehet, hogy te már láttad, de van kb ~300-400 ember így is, aki a mi fordításunkat nézik, úgyhogy nem, nem felesleges fordítani. Nem beszélve arról, hogy ha jön az új évad ennek hála napra készen tudjuk majd azt is kiadni és amennyiben Ti a mi fordításunkat részesítitek előnyben, akkor lesz lehetőségetek a megszokott minőségben, nálunk nézni. Mosolyog

Annyit kell megérteni, hogy nem nézzük melyik csapat hogyan fordította ezt az animét, én le szerettem volna fordítani így megtettem és most pedig kiadjuk nektek is.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #40 Dátum: 14 okt 22, 20:17:38 »

Egyébként én a kolosszális, meg a full izom titánra, én azt hittem, hogy azok lesznek a vége felé a bossok, erre már itt az elején harcolnak velük. Hmm? Azt ne mondja nekem valaki, hogy ezeknél még vannak erősebb cuccok  ikszdé


Egy kis spoiler, szerintem nem lövök le vele semmi érdekes dolgot

anime spoiler


ha jol emlékszem (talán 1 éve ment a sorozat) akkor többet nem fogod látni animében a nagyot meg a páncélost Nevet


másik téma, ez viszont manga spoiler

vagy mégis látod öket elég gyakran? Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #41 Dátum: 14 okt 22, 20:33:43 »

Én nagyon örülök, hogy elkezdtétek fordítani, mert ahogy fentebb említettem, régebben már eldöntöttem magamban, hogy ez egy rakás ****, most mégis elkezdtem nézni, és megváltozott a véleményem. Ha nem kezdtétek volna el, még most is ugyanaz lenne a véleményem. Úgyhogy nagyon szépen köszönöm!! bow
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
ChoppR6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #42 Dátum: 14 okt 23, 11:26:37 »

Mikor tavaly megnéztem az első évadot, ennél az 5. résznél mondtam először, hogy húúúúúúúúúúúú b'meeeeeeeegggg!!! Nevet
Ment a darálás a végén rendesen.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 11:27:12 írta ChoppR6 » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #43 Dátum: 14 okt 23, 11:47:08 »

Nem tudom, hogy melyik topicban, de láttam valami ilyesmit, hogy valaki azt javasolta, hogy legyen ilyen lenyitható spoiler cucc, hogy csak akkor válik láthatóvá a dolog, ha aki el akarja olvasni, rákattint, Ez megvalósítható lenne?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #44 Dátum: 14 okt 23, 11:52:22 »

Ezt nem épp ebben a témában kellene megvitatni, de egyelőre megteszi ez a kitakarás is, így csak az tudja elolvasni, aki kijelöli az eltakart részt.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!