24 máj 26, 15:34:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3375 Dátum: 15 júl 02, 17:31:45 »

Hanabi So6P Madara, So6P Obito gameplay

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=v5GcGAnBoes" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=v5GcGAnBoes</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ybZkH3AEeKo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ybZkH3AEeKo</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Cwr2gWgOOyQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Cwr2gWgOOyQ</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 17:43:18 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3376 Dátum: 15 júl 02, 18:41:56 »

Sasuke vs Sakura gameplay.Mondjuk a fele ki van takarva
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-mWAj2GI2Q0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-mWAj2GI2Q0</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3377 Dátum: 15 júl 02, 19:20:17 »

Atya ég a Hanabis gameplay-be szinte beleborzongtam annyira epic lett. Nevet
Durva ez a Hyuuga idézés. Az már fix hogy ez lesz a legjobb Naruto game eddig. Szinte minden karakter benne lesz múltból, jelenből és jövőből is. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3378 Dátum: 15 júl 02, 19:32:04 »

Ajj, ne már, akarooom!  Nevet Addig malmozhatok a storm 3-mal, bár ehhez képest az elég "gagyi"  ikszdé Az a Hyuuga idézés, engem már ennyivel is meg tudott venni kilóra, de Madara meg... Iszonyat epic.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3379 Dátum: 15 júl 02, 19:35:26 »

Részemről szerintem én hülyére fogom játszni Hanabit. A lökött Tobinak is amilyen idióta movesetje van én annyira birom, mert jól kihasználható karakter. Hanabi is hasonlónak tűnik. Aztán miután awakenigelsz vele meg kész tank lesz belőle.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3380 Dátum: 15 júl 02, 21:43:00 »

Hanabi valami eszméletlen badass op mlg pro
asszem megvan hogy Hinata mellett kivel fogom a legtöbbet vinni Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3381 Dátum: 15 júl 02, 22:05:33 »

A Ninja Storm 2-ig van meg, alig bírom lenyomni a hülye bijuukat.... Sír A háromra azt mondták, semmiben nem különbözik, csak több a karakter, és ennyi. Gondolkozik Nem tudom mennyire hihetek ennek, viszont a 4. eléggé felkeltette az érdeklődésem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 22:09:20 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3382 Dátum: 15 júl 02, 23:24:21 »

A Ninja Storm 2-ig van meg, alig bírom lenyomni a hülye bijuukat.... Sír A háromra azt mondták, semmiben nem különbözik, csak több a karakter, és ennyi. Gondolkozik Nem tudom mennyire hihetek ennek, viszont a 4. eléggé felkeltette az érdeklődésem. Mosolyog

Há most nem azé de mind egymás folytatása hisz a történetet viszik tovább. Nevet
Szóval egyáltalán nem csak annyi hogy több a karakter hanem beleölhetsz vagy 50 órát pl. Nevet
A 4. meg még több lesz szerintem.  Pojén

Amúgy Hanabit tuti hogy én is szarra kockulom majd. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3383 Dátum: 15 júl 03, 03:20:38 »

A Ninja Storm 2-ig van meg, alig bírom lenyomni a hülye bijuukat.... Sír A háromra azt mondták, semmiben nem különbözik, csak több a karakter, és ennyi. Gondolkozik Nem tudom mennyire hihetek ennek, viszont a 4. eléggé felkeltette az érdeklődésem. Mosolyog

Mindegyikben vannak változtatások az előzőhöz képest és nem csak a sztori módot illetőleg. A gen ben bejön pl a sub bar a 3-ban az a awakening action-ök és az instan awakening többek közt, meg a most így nem is tudom még milyen ilyen-oyan változtatások. Egyik játék sem ugyan olyan, mint az előző és mindegyik jogg gameplay szempontjából, mint az előző.

Ebben most meg annyi új dolog lesz, hogy felsorolni is nehéz lenne fejből.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3384 Dátum: 15 júl 03, 08:43:05 »

Kikerült videók alapján a gépigény szerintem valami ilyesmi lesz
Min:
I5/fx 6000 széria
4gb ram
1gb vga
Ultra:
I7/fx 8350 8gb ram
2-3gb vga
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3385 Dátum: 15 júl 03, 10:50:38 »

Mindegyikben vannak változtatások az előzőhöz képest és nem csak a sztori módot illetőleg. A gen ben bejön pl a sub bar a 3-ban az a awakening action-ök és az instan awakening többek közt, meg a most így nem is tudom még milyen ilyen-oyan változtatások. Egyik játék sem ugyan olyan, mint az előző és mindegyik jogg gameplay szempontjából, mint az előző.

Ebben most meg annyi új dolog lesz, hogy felsorolni is nehéz lenne fejből.

Klassz!!! Akkor szólok öcsémnek vegye meg! Nevet  Nyelvesít Jó lenne még Kushina karaktere, meg jó pár. Nevet A kétfarkú bitang jól nyomja... Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3386 Dátum: 15 júl 03, 11:02:21 »

Kushina elvileg benne lesz nem?
Vagy csak a gyerek Obito meg Rin?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3387 Dátum: 15 júl 03, 12:21:05 »

Karaktereket gyakorlatilag még soha nem vettek ki a játékból, egyet kivéve (Lars), de őt is csak azért, mert csupán vendégszereplő volt. Most majd kiderült, hogy Mecha Naruto bennemarad-e, de ugye ő sem canon karakter, de rendes canon karaktreket még SOHA nem vettek ki a játékból.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #3388 Dátum: 15 júl 03, 12:21:32 »

Innen gondoltam hogy benne lesz https://www.youtube.com/watch?v=EAgIYVxiFeo
https://www.youtube.com/watch?v=wxxJwXoaSQU Ez nem tudom hanyadik, Exkirion majd kisegit...  Mosolyog De persze le vagyok maradva, lehet maradok csendes megfigyelo  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 12:22:47 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3389 Dátum: 15 júl 03, 20:45:15 »

Nem fognak kivenni karaktereket ami  magából az eredeti sorozatból van. Amit küldtél az a revolution. Úgymond ultimate ninja storm 3.5. rész. Az új karaktereken kívül másért nem volt érdemes megvenni, ahogyan a generations-t sem.(2.5. rész)
Ne félj benne lesznek azok a karakterek. + az újak. Én nem bánnám ha kiszednék a Mecha Narutot, egyszer sem próbáltam ki.

Akkor nagyjából már bemutatták az összes új játszható karaktert, vagy van még tippetek? Újítás gondolom néhány régi karakteren ismét lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 20:46:37 írta cimpeti_ » Naplózva
Oldalak: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!