24 máj 26, 16:22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497152 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3030 Dátum: 13 dec 08, 22:00:14 »

Edo itachi simán kaphatott volna 2 uj kombót
a goukakyou no jutsu val végződő megmaradhatott volna
de kaphatott volna egy sasuke féle susanoo karral való hadakozás kombót mert kabuto ellen sokat használta
védekezésnek megkaphatta volna a susanoo bordákat
meg még egy housenka no jutsu kombót is kaphatott volna amit killer bee ellen nyomott jutsunak jo az amaterasu az ultimate is jó awakening is maradhat de az awakening jutsu amaterasu helyett lehetett volna a yasaka no magatama
Nagatóval nekem nem volt bajom,
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3031 Dátum: 13 dec 09, 10:33:22 »

szerintem is maradhat a gokakyuu jutsu a kombóba.. de beépíthettek volna egy housenka tsumabeni-t , meg valami tsukuyomi-s kombót vagy egy illúziósat... vagy a védelemtőrős moves helyett ( védekezés+támadás) mert ez olyan hogy megfogja és elhajintja az embert... helyette is mehetne vmi epicebb.. na mind1 nem hiszem am hogy pain-en, itachin , tobin változtatnának.. max új tobi... de madaránál is lehet hogy ugyanez. de belőle 100% hogy kapunk újítást.
am nagyon várom .. Mosolyog hang4et kipróbálni + a többi újat Mosolyog remélem már muu meg a többi idézett kage is megy.. Nevet
zetsu jólenne.. Mosolyog csak kicsit esélytelen xd.. pedig aztis kilehetne alakítani.. szerintem legalábbis a feketét... vagy mind2őt kombókba.
Naplózva
Brolly
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3032 Dátum: 13 dec 12, 00:26:18 »


Sziasztok
Nemrég letöltöttem a naruto ultimate ninja storm 3 full burst-ot és megdöbbenve tapasztaltam egy nagyon idegesítő hiba jelenséget, amit közületek senki nem vett észre, pedig nagyon feltünő.
A hiba neve : Slow Motion vagyis lassú mozgás(nem direkt van így).
Kipróbáltam 2 gépen is és mindkettőn jelen van a hiba,ráadásul a két gép közül az egyik sokkal gyengébb volt a másiknál
DE A JÁTÉK UGYAN ÚGY FUTOTT MINDKETTŐN vagyis nem a gép teljesítménye a gond.Sokkal inkább a játékban van.
A játék körülbelül 20%-al lasabban megy nekem számítógépen mint Ps3-on(1 éve játszok a storm 3-al így tudom hogy kellene mennie)ráadásul nem csak én hanem sokan beszámoltak erről a hibáról nem csak én.
És most rátérnék a kérdésemre "Van megoldása ennek a hiba jelenségnek?"
A válaszokat előre köszönöm.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3033 Dátum: 13 dec 12, 00:32:24 »

Csáó valszleg rosszat szedtél le Mosolyog nekem jól ment múltkor xp-n tökéletesen futott  úgy mint ps3on (azom is van) utána leszedtem az assassins creed4et és kiderült hogy csak win7el megy... feltettem a win7et.. és az assassins perfectül megy... pedig kicsit (1000x) komolyabb a gép igény.. megint leszedtem a narutot viszont most nekem is akad kicsit.. az is számít miylen aptchet csapsz bele honnan szeded stb... Mosolyog szerintem
Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #3034 Dátum: 13 dec 13, 18:12:20 »

én egy nagy bugot vettem észre ha madara nyomja a tűz jutsut és mögötte állsz vagy éppen combóban vagy akkor a sebzés le szed 1egész élet csíkot jah és a poén az hogy ha mögötte állsz nem is ér hozzád a jutsu de túl nagy lett hozzá gondolom a hitbox és ugyanúgy sebződsz.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3035 Dátum: 13 dec 17, 18:32:32 »

Bejelentették a játék fanszervíz bónusz karakterét, aki nem más, mint "robot"/Báb Naruto.
Scan: http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-Scan-2.jpg

Szerintem elég fura, ugyanakkor kifejezetten mókás ötlet. A karakter egyébként Kishimoto maga tervezte.

De félretéve a karaktert magát van egy igen érdekes dolog a scan-en. Dupla awakening!
Nem gondolnám, hogy ha már lehet ilyet, akkor csak ez a karakter fogja tudni, ami viszont érdekes dolgokat jelenthet.

Kakashi -> Sharingan -> MS.
Naruto -> KCM -> Bijuu mode.
Sasuke -> Nyilas susanoo -> EMS susanoo
Madara -> Rinnegan -> Full susanoo

stb.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3036 Dátum: 13 dec 17, 20:35:50 »

Bejelentették a játék fanszervíz bónusz karakterét, aki nem más, mint "robot"/Báb Naruto.
Scan: http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-Scan-2.jpg

Szerintem elég fura, ugyanakkor kifejezetten mókás ötlet. A karakter egyébként Kishimoto maga tervezte.

....... Szóval, a karakter, amellyel annyira promózták a játékot, s csak azért érdekelt mindenkit, mert "kishimoto tervezte", nem volt más, mint egy "Mecha-Naruto"....? Erre három szót mondok: elképesztő.... hihetetlen.... félelmetes..... Elképesztő, hogy Kishimoto-nak erre futotta! Hihetetlen, hogy ezt komolyan is gondolta! S félelmetes, hogy a fanok ezt még epic-nek is találják, csak mert "kishimoto created it, so it's cool"! X( Nem azért, de ennél sokkal jobbra számítottam!

Na mindegy, maga a játékról csak annyit, hogy remélem a következők közül valami (bármelyik) meg lesz valósítva:

1.Ne legyenek klón karakterek, azaz a karakter választó képernyőn ne legyen 10 Naruto, 15 Sasuke, 8 Choji, 5 Kakashi stb, hanem a DBZ Budokai-hoz hasonlóan csak a tényleges karakterek legyenek rajta, majd a karakter kiválasztása után lehessen választani a "változatok" közül.

2.Hozzák vissza a legelső Ninja Storm-ból a Ninjutsu választás lehetőségét, azaz a karaktert kiválasztva lehessen választani több Ninjutsu-ból is (pl aki Sasuke-nak a Chidori-t akarja, azt rakja be neki, aki meg pl Great Fireball-t, akkor meg azt). S ezt meglehetne csinálni az Ultimate Jutsu-kal és az Awakening-ekkel is.

3.Ha már ráépítenek a "csapatmunkára", akkor legyenek "Tag Throw"-ok és "Tag Ninjutsu"-k is, mint a TTT2-ben vagy az egyik Nintendo DS naruto game-ben. + ha lehet, akkor lehessen váltani a csapattagok között, s lehessen őket is irányítani (na az marha jó lenne, akár 6-an is játszhatnának)!

4.Ha a mostani részeket veszik alapul, akkor kerüljenek be a mostani technikák is, s ne csak Sasuke és Naruto, hanem a többieknél is (pl Sakura Tsunade homlok pecsétje, Hinata Hakke Kusho-ja és 64 Palms-ja, Kiba Cerberus technikája stb).

5.Legyenek több szintes pályák.

6.Legyenek olyan karakterek is játszhatóak, akik eddig csak Support-ok voltak, de persze mind mangában, mind animében már mutattak annyi jutsu-t, hogy röhögve játszhatóvá válljanak (pl Shizune, Hang Négyese, Kurotsuchi, Anko stb).

Ennyi, ha ezekből bármelyik, bármilyen formában megvalósul, akkor örülök!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3037 Dátum: 13 dec 17, 21:17:55 »

Hát annyira nem promozták azt a karit, csak mutatva volt, hogy lesz valami ilyen nem létező karakter.

4.Ha a mostani részeket veszik alapul, akkor kerüljenek be a mostani technikák is, s ne csak Sasuke és Naruto, hanem a többieknél is (pl Sakura Tsunade homlok pecsétje, Hinata Hakke Kusho-ja és 64 Palms-ja, Kiba Cerberus technikája stb).

Ez szinte biztos, hogy megvalósul, de a többi is nagyon jó gondolat.
Állítólag több nagyobb változtatás is lesz. Ha tényleg lesz ez a dupla awakening dolog, akkor sok karaktert simán össze lehet majd vonni. Narutok meg Sasukék közül is.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 21:19:24 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #3038 Dátum: 13 dec 18, 10:39:42 »

Nevet a karakternek nem is annyira, de a dupla awakeningnek örülök Mosolyog és reméljük amelyik karakternél lehetséges ilyet csinálni remélem megcsinálják Mosolyog

Am sasukénél szerintem értelmetlen lenne nyílas susanoo-ból fms-est mert nem reális Mosolyog
Szerintem ilyeneket csinálhatnának: bijuu-k először pár farok utána teljes forma, susanoo-nál csont forma utána teljes, itachi tsukuyomi mint a storm1-ben, utána susanoo, vagy juugonál sennin mode,deidaranál remélem még látom a garudát ami asszem c5, ha ultimate jutsu formája is jó.

Am szerintem nem kel visszatenni a jutsu kiválasztgatós dolgot Mosolyog ami storm1 es volt Mosolyog inkább 1 karakterre tegyenek több jutsut. Mosolyog én azt sem bánnám amúgy, ha kitörölnének pár régi , naruto-t illetve sasuket-t Nevet .. és igen egybe pakolgathatnák őket... ne legyen 10 sasuke.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3039 Dátum: 13 dec 18, 10:58:42 »

Úúúúú a csont Susano'o-nak örülnék!!! O.O Azt tényleg hiányoltam mindig, pedig nagyon jól néz ki.
Egyébként igen, ne legyen 1 kariból 5-6-7, legalábbis ne külön. Kakashinál is pl megcsinálták hogy a Kamuis meg a másik 1   "fülön" lett, másnál miért ne lehetne?
Jutsuk: nyugodtan lehetne 1 karakternek 2 is, de én tényleg nem bánnám, ha személyre szabható lehetne a karakterünk, persze bizonyos mértékig. Mint a DBZ RB2-ben, lehetne unlockolni a karakterek saját technikáit és azokat cserélgetni. Megoldható? Meg. Lenne rá igény? Jó kérdés, én nem lennék elrontója. Mosolyog
Ami a hang4-est stb-t illeti, sokukat már megcsinálták az Ultimate Ninja szériában, nem lenne egy nagy cucc átrakni őket ide, hang4-esnek még a dupla awakening se jelentene kihívást, CS1 és CS2. De elválik úgyis.

A karakter meg... hát nekem nem jön be igazából, de akinek tetszik, annak egészségére, én nem sajnálom tőle. Mosolyog

Egyedül a sztori miatt aggódom, most onnan folytatják, ahol a 3 abbamaradt, vagy újra a háborút... esetleg elsütik hogy akkor az elejétől? Bár az meg olyan felesleges lenne szerintem, azt arra lenne jó tartogatni, amikor a manga/anime is véget ér... Tényleg kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3040 Dátum: 13 dec 18, 13:19:54 »

Hát tartogatni nem sok értelme lenne, mivel ez lesz az utolsó Storm játék. A következő Naruto játékok már jó eséllyel a PS4, XBOX ONE berkein belül fognak megjelenni, szóval nem tudom hova szeretnéd még, hogy tartogassák őket. Amúgy mire ez a játék kijön lesz vagy 2014 október, addigra meg már, ha Kishimoto nem hantázott, a manga is véget ér.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3041 Dátum: 13 dec 18, 21:29:06 »

Na, kicsit utána számoltam, hogy mennyire lehet igaz (megint) ez a 100+ karakter, amit most ígérnek a Revolution-höz... hát, ha azt mondom, hogy eme ígéretes számot még akkor sem érnék el, ha az eddig only support karaktereket játszhatóvá teszik, vagy ha az animéből is áthoznak néhány filler karaktert, akkor még finom voltam! Szóval igen, biztos, hogy megint lesz 10 Naruto és 10 Sasuke, mert hogy becsületesen nem fogják elérni ezt az ígért számot, az fix! Mondjuk a NUNS3-ban sem sikerült elérni a 70-et....
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3042 Dátum: 13 dec 18, 21:37:22 »

Akkor had számoljak én is publikusan.
Storm 3 = 81 karakter.
ha a 7 supportot is játszhatóvá tesszük 88 + robot Naruto 89.
Gyerek -> Tenten, Kankuro, Temari, Kiba, Shino -> 94
Hang 4 es három kimaradt tagja -> 97.
4 Edo kage -> 101.

Nem is volt ez olyan nehéz.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3043 Dátum: 13 dec 18, 23:56:31 »

Akkor had számoljak én is publikusan.
Storm 3 = 81 karakter.
ha a 7 supportot is játszhatóvá tesszük 88 + robot Naruto 89.
Gyerek -> Tenten, Kankuro, Temari, Kiba, Shino -> 94
Hang 4 es három kimaradt tagja -> 97.
4 Edo kage -> 101.

Nem is volt ez olyan nehéz.

De ugye kivontad az "iker/változat" karaktereket, vagyis az átváltozásokat és az "öregebb/fiatalabb" változatokat is csak egynek vetted (értsd, ugye nem számoltad bele Naruto 10 változatát és Sasuke 8 változatát is), mert ha nem vontad ki azokat, akkor tényleg kijön.

Mert én minden karaktert egynek számoltam, mivel úgy is ér (pl Naruto összes változata = 1 karakter).
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #3044 Dátum: 13 dec 21, 13:47:00 »

http://www.youtube.com/watch?v=ReKxw2e8Nyg&feature=youtu.be&a

najó ez büntet...nagyon kiváncsi leszek ezen kívül ki lesz még benne, jó lenne a hang négyese vagy a hokage-k segítői/tanácsadói is
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!