24 máj 26, 13:00:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497137 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2910 Dátum: 13 okt 29, 09:20:36 »

Hali

Nos, nekem nagyon tetszik a játék, viszont lenne pár kérdésem;
A gyakorlásba gyakoroltam a kombokat, de az ultimate jutsut valahogy nem tudom használni..vagy is mikor fullon van a chakrám, és villog is, megnyomom a B t(nekem erre van rakva a "B") és a sima képességét használja, gyakorlásban tudtam 1-2x elhasználni, de ellenfél ellen soha...valaki tudja, hogy hogyan kell, vagy vajon miért nem sikerült ? >.<#

Illetve mikor az ellenfélnek már piros hp ja van, kapsz oldalt olyasmi kiírást, hogy esélyedvan befejezni(ez gondolom valami OP jutsu lehet), de ezt se tudtam használni, melyik gombal lehet? (ha valakinek bevan állítva ez pl a K ra, akkor ne azt írja légyszi, hanem hogy Xbox controlleren, mivel a keyboard beállításoknál is így írja, hogy aszerint lehet beállítani, így akkor beállítanám egy gombra, mert amúgy sokra nem megyek vele, ha 1betűt leírtok Mosolyog

Köszi
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2911 Dátum: 13 okt 29, 09:29:24 »

Csáó
Az ultimate hez 2x kell "charákt hívni" azaz Y+Y+b  comboja a konzolt nézzük az a befejező jutsu is általában ez szokott lenni ,ha jól emlékszem.

A sotrynak még nem álltam neki inkább rászántam egy kis idöt ,hogy megtanuljam a karakterek használatát, már kiváncsi vok milyen lesz a story.

tkrisz2
Köszi a beállítás használható és egyszerűvé tette a működtetést.
Ari-gatyó
Naplózva



xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #2912 Dátum: 13 okt 29, 11:22:34 »

dehunter, ha 2x nyomod meg egymás után a chakratöltést, akkor biztos észrevetted már, hogy "erősebben" látszódik a karakterek chakrája. Az ultimate jutsut úgy lehet használni, hogy feltöltöd a chakrát, majd 2x egymásután a chakratöltés és B gomb.

Ha az ellenfélnek kevesebb élete van és kiírja hogy fejezd be az ultimate-el az annyit tesz, hogyha akkor nyomsz egy ultimate jutsut, akkor az leszedi az ellenfél maradék életét. Ezért "bónusz" pontokat kapsz.

Csak én vagyok szerencsétlen, vagy Kabutót tényleg szívatós lenyomni? Nevet
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2913 Dátum: 13 okt 29, 12:11:46 »

Amikor benyomom pl madarának a végső jutsuját,akk beszél amikor meg jön a jutsu akk meg nincs hang.(Meg amúgy sincs sokszor) Hogy tudom megcsinálni ? Nálatok nem lassú egy kicsit a játék ? Nem valami tisztán mozognak a karik.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2914 Dátum: 13 okt 29, 12:21:21 »

Köszönöm  a válaszokat, habár így kicsit vicces, hogy mikor elkezdődik azonnal elultizom, az olyan háromnegyed élete a zöldből, és amíg fekszik én majdnem vissza is töltöm a chakrám  Nevet

Az lenne még a kérdésem, hogy sima controllerrel nem lehet 2en játszani? Tehát nem xboxos, nincs rajta annyi gomb, de pl a fifát is ezzel szoktuk, de itt nem érzékeli a beállításoknál.. Szomorú
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2915 Dátum: 13 okt 29, 13:10:21 »

Amikor benyomom pl madarának a végső jutsuját,akk beszél amikor meg jön a jutsu akk meg nincs hang.(Meg amúgy sincs sokszor) Hogy tudom megcsinálni ? Nálatok nem lassú egy kicsit a játék ? Nem valami tisztán mozognak a karik.

Sajnos nálam is rohadt lassú a játék. Szerintem ez már így lett megcsinálva alapból, hogy kb mint a degeneráltak, úgy mozognak benne a karakterek az átvezető kis videóknál. Nálam a hang csak akkor megy el, amikor az utcán beszélgetnék valakivel.

dehunter
Nem "Saitek" kontrollerre gondolsz? Jobb oldali részén van 6 db gomb, bal oldali részén 4 db iránygomb, fölül meg még 2 db gomb, és nincs rajta 1 analógkar se?
Ha arra gondolsz, akkor azzal nem lehet játszani, meg ha be is lehetne állítani, akkor sem lehetne.
Túl kevés gomb van rajta ahhoz. Még mortal kombatot is csak úgy tudtam olyan kontrollerrel játszani, ha nem jutott gomb a "pause"-ra.

Ha valamilyen más kontrollerre gondoltál, akkor se igazán tudok mást mondani.
Az a jó, ha legalább annyi gomb van a kontrolleren, mint egy xbox/ps kontrolleren. Szóval még a karokat is lehet nyomni, ha kell.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2916 Dátum: 13 okt 29, 13:13:16 »

Sziasztok végigvittem és mgcsináltam a fms-sasukés küldit is... meg van a 10000 fragment és nem adta be még midníg az itachi vs sage kabutos boss fightot.. Aki tudja vagy megcsinálta már leírná léci mit kell csinálni ? vagy hova kell menni hogy elkezdjem?
hy én is végig vittem már nekem se adta be de azt mondták valami békát kell megkeresi és ahoz a küldiket megcsinálni és majd befogja adni
Naplózva
tanta1234
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #2917 Dátum: 13 okt 29, 13:22:15 »

Amikor benyomom pl madarának a végső jutsuját,akk beszél amikor meg jön a jutsu akk meg nincs hang.(Meg amúgy sincs sokszor) Hogy tudom megcsinálni ? Nálatok nem lassú egy kicsit a játék ? Nem valami tisztán mozognak a karik.

Sajnos nálam is rohadt lassú a játék. Szerintem ez már így lett megcsinálva alapból, hogy kb mint a degeneráltak, úgy mozognak benne a karakterek az átvezető kis videóknál. Nálam a hang csak akkor megy el, amikor az utcán beszélgetnék valakivel.

dehunter
Nem "Saitek" kontrollerre gondolsz? Jobb oldali részén van 6 db gomb, bal oldali részén 4 db iránygomb, fölül meg még 2 db gomb, és nincs rajta 1 analógkar se?
Ha arra gondolsz, akkor azzal nem lehet játszani, meg ha be is lehetne állítani, akkor sem lehetne.
Túl kevés gomb van rajta ahhoz. Még mortal kombatot is csak úgy tudtam olyan kontrollerrel játszani, ha nem jutott gomb a "pause"-ra.

Ha valamilyen más kontrollerre gondoltál, akkor se igazán tudok mást mondani.
Az a jó, ha legalább annyi gomb van a kontrolleren, mint egy xbox/ps kontrolleren. Szóval még a karokat is lehet nyomni, ha kell.

de ha rendes analogkaros kontrollered van akkor csak lekell tölteni egy progit hozzá nekem pl x360ce van de van ebbe a fajtába ami direkt már rávan téve a NSUNS3 FB-ra de ha kell valakinek szivesen átküldöm
Naplózva
xNova
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22



« Válasz #2918 Dátum: 13 okt 29, 13:24:01 »

Nálam nincs semmilyen lassulás és hang is mindig van. Nálatok a hang Japánra vagy Angolra van állítva?

Az Itachi, Sasuke vs Sage Kabuto harcot magától nem fogja beadni, ki kell választani.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #2919 Dátum: 13 okt 29, 13:27:12 »

http://www.buy24.com.bd/media/catalog/product/g/e/genius-maxfire-grandias-12v-game-controller-pc-grandias-12v.jpg

Ilyen van nekem. De egyébként gondolom a karral lehet írányítani, a többi gomb meg elég lenne, mert én igazából chakra töltés, ütés, ugrás, esetleg a védekezést használom csak... Nevet
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2920 Dátum: 13 okt 29, 14:19:46 »

ha lement kb 40%-ra az élete, nyomd a csakratöltést folyamatosan, amig a végéhez ér, és nyomd tovább, aztán automatikusan átvált rinneganra. Mondjuk szerintem jobb lett volna, ha bármikor aktiválható lenne, mint narutónál a róka üzemmód
Naplózva
endeneu82
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2921 Dátum: 13 okt 29, 15:04:09 »

Egy kis segítséget kérnék. Kontrollerel próbálnék játszani, de nem ismeri fel (próbáltam azta x360ce-t is). A kontrolleren nincs semmi cucc amivel lehet engedélyezni a Direck -és a Xinputot, de eddigi játékoknál mindig jó volt! Mit kéne csinálnom, hogy működjön?

UI:Nem akartok esetleg multyzni?
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2922 Dátum: 13 okt 29, 15:38:24 »

De igen, akarok multizni! Nevet Egyébként a játék főmappájában van egy olyan, hogy options1.exe,, az előhozza a beállításokat, ott próbáld, mert elvileg mindent felismer.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2923 Dátum: 13 okt 29, 15:41:04 »

Mekkora hülyeség már... Üt automatikusan pvp-ben a másik,Tenten...én meg Kyuubi Narutoval mentem és simán levert ,úgy hogy meg se tudtam mozdulni.De hogyha őt ütöm akkor persze vissza tud ütni ,én meg nem. -.-" Belehet állítani a nehézségi szintet?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 15:41:54 írta dreamfolow » Naplózva

endeneu82
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2924 Dátum: 13 okt 29, 16:25:18 »

Az option 1.exe-nel sem megy, a bil.-en kivűl mindegyikre azt írja: disconected
Ezt, hogy tudom orvosolni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!