24 máj 26, 19:13:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497179 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #2655 Dátum: 13 feb 27, 23:55:17 »

Hogy hasonlíthatod össze a Mortalt a Stormmal? Köze nincs a kettőnek egymáshoz, végkép nem ilyen téren mint amit te felhoztál. Én mint narutofan azért játszok a Stormmal mert narutofan vagyok - a célközönség -, a narutoban szereplő karakterekkel szeretnék játszani. Ebből következik, hogy egy szériának amit alapból NEM játékra terveztek -ellenben a MKval - legfontosabb elemei a karakterek. Ennek ellenére bizonyára megvan a jó ok arra, hogy miértnem lettek játszható karakterek az edokagek, nem tudom, komolyabban nem ástam bele magam ebbe a témába.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2656 Dátum: 13 feb 28, 08:37:42 »

Normális esetben gameplay szempontjából soha nem szoktam ilyen hasonlítgatást én se elfogadni vagy felhozni, de arra vonatkozólag, amit mondtam teljesen valid a dolog, függetlenül attól, hogy játék volt-e alapból vagy sem.

A lényeg az, hogy nem csak a karakterek összessége adja ki a jó játékot, hanem más játékelemek fejlesztése is bőven javítja azt.

Ha már itt tartunk a nem történetalapú MK is mivel rukkolt elő legutóbb? Sztorival ha jól emlékszem, úgyhogy innentől nincs miről beszélni.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2657 Dátum: 13 feb 28, 16:05:25 »

Én nagyon meg szívtam mert megvettem a gen (azóta el is adtam) és eleinte jó volt de hamar meguntam ://!És hát akkor ugye még drága is volt!A lényeg hogy kicsit félek hogy ez a játék se érné meg annyira ://!Persze az is lehet hogy ez azért van mert nincs még egy kontrollerem hogy tudjak a haverokkal játszani :""D
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2658 Dátum: 13 feb 28, 16:22:57 »

Igen az sokat dob rajta, online én sem szeretek annyira játszani mert az emberek 40%-sa köcsög és csak nyerni akar minden áron, vagyis vagy spammel vagy csak olyan supportokat meg kombókat használ, amit kb lehetetlen kikerülni, vagy mindkettő. 40%-uknak olyan netje vagy, hogy akkora laggot csinál, hogy lehetetlen játszani, a másik 5%-uk ragequitel és félbeszakad a mecss 10%-kuk pro, akik agyonvernek pikk pakk.

Szóval, ha mákod van és bekapsz egyet abból az 5%-ból, akik játszani nem szopatni járnak föl, akkor tök fun, de ahhoz sok szerencsét.

Egyedül meg a gép ellen nem az igazi. Bár most lesz sztori mód. haver azt mondta, hogy 8 órája tolja és még csak most van a háború legelejéné, szal azzal el lehet lenni úgy tűnik.l
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2659 Dátum: 13 feb 28, 18:41:55 »

Elhiszem,nem is ott kezdődik a baj bár most nem tudom miket javítottak ki Mosolyog)!Én bízok a készítőkben hogy nem basznak át Nevet!Meg ha minden igaz akk megyek tavaszi con-ra és addig én kibírom mert addigra kiderül hogy felvesznek stb mert ha minden igaz jövőre 9-ik osztály Mosolyog) és akk conon ki tudom majd próbálni a játékot és ha van egy kis szerencsém akkor még meg is tudom nyerni és akk van egy ingyen storm 3-am :DD
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2660 Dátum: 13 márc 01, 12:18:38 »

Ezeket az előrendelőknek járó cuccokat majd elvileg játék közben is meglehet szerezni nem ? Mert ez csak annyi , hogy neked kapásból meglesznek az ilyenek, de ha jól emlékszek régen is volt ilyen és akkor is meglehetett szerezni játék közben.
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2661 Dátum: 13 márc 01, 12:54:12 »

Ha a kosztümökre gondolsz, akkor nem, mivel ezek dlc-k, és csak az előrendelők fogják megkapni, ezeket majd külön lehet letölteni a játékhoz, a goku ruhára is mondták hogy csak az előrendelők kapják meg. A másik 5 ruha dlc is ilyen lesz.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2662 Dátum: 13 márc 01, 16:43:41 »

Ha csak úgy a story közben meg kapnád akk senki nem rendelne elő!Am kijött már a játék??És ha igen akk valaki mondja már hogy milyen vele multizni!Előre is köszi :DD!Ja am a goku ruhás narutonak más movestjei vannak vagy maradt minden az alap??
Naplózva
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2663 Dátum: 13 márc 01, 18:29:50 »

A kalóz verzió már fenn van a neten, de ha avval valaki multizna akar azt bannolnák,  saiyanisland-ra  már bőszen pakolják fel a végigjátszást a storm 3-nak. Amúgy hivatalosan csak 6 nap múlva esedékes.

Hát elvileg én láttam egy olyan videót amin kamehame-s rasengan-a van naruto-nak, de lehet csak káprázott a szemem.
Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2664 Dátum: 13 márc 01, 19:22:23 »

Azt láttam hogy kamehame-ba küldi a rasengant csak akk reméltem új ultimate jusut vagy új kombókat új grab ilyesmi!Mert az is belefért volna szerintem :DD!Mind1 amúgy sem rendeltem volna elő szal a dolog ezen része nem értint xdd!
UI:Találtam egy képet ahol benne vannak a kage-k mint játszható karakterek :DD!De sajnos csak az oldalt tudom belinkelni szal ezért a moderátoroktól előre bocsi :// ha szeretnétek látni akk majd menjetek lejjebb :DD!
http://www.mondocon.hu/?page_id=5310
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 01:02:15 írta [Hun]ter » Naplózva
lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2665 Dátum: 13 márc 02, 12:02:22 »

az a kép nem a játékból van az csak egy Fan karakter választó kép de amugy jó lenne ha ennyi karakter lenne benne Nevet
egyébként igen 6nap mulva jön ki én nem rendeltem elő mert fölösleges főleg hogy multiban elvileg nem lehet használni majd a dlc ruhákat
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2666 Dátum: 13 márc 02, 13:19:18 »

A barátnőmnek asszem megvan már a harmadik, mert az apja japánban dolgozik és onnan küldte neki. Én is játszottam vele, de szeretnétek tudni óla részleteket,vagy inkább majd ha megjelenik és meglátjátok? ?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2667 Dátum: 13 márc 02, 20:03:45 »

multiban elvileg nem lehet használni majd a dlc ruhákat

LoL ezt nem tudom honnan szedted, de ekkora marhaságot rég hallottam. CSAK a multiban lehet majd őket használni Nevet A sztoriban tuti nem az bizos Nevet Pont az a lényegük, hogy a free battle mode-ba rak be plusz ruhákat a karaktereknek Nevet Mért szerinted hol lehetne őket használni még?

Lina

Őszinte leszek, ha videókat akarsz postolni tedd meg, ha infókat, akkor kérlek ne. Legalább is én nem szeretnék magamnak spoilerezni a megjelenésig.
Naplózva

lemlermark
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73


mark


« Válasz #2668 Dátum: 13 márc 03, 16:32:45 »


azt vágom hogy a dlc ruhákat free battle módban lehet  használni -,-"
de youtube videónál alatt a feltöltő azt kommentbe hogy ÁLLÍTÓLAG nem lehet használni ONLINE módban és afree battle meg az online nem ugyanaz öcskös szóval nem kell engem idiótának nézni
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2669 Dátum: 13 márc 03, 17:12:36 »

Egy szóval sem mondtam, hogy ugyan az, és az ÁLLÍTÓLAG az legjobb tudásom szerint nem igazán hír értékű. Ezen kívül nem hiszem, hogy bármit, amit Free-ben használni tudsz, azt Online ne tudnád. De asztán ki tudja, majd megírom mi van velük, ha meglesz a játék.

a free battle meg az online nem ugyanaz öcskös szóval nem kell engem idiótának nézni

Épp most néztél te magad valakit "idiótának", annak elelnére, hogy az a valaki téged nem akart. Az ÖCSKÖS pedig kissé erős, tekintve, hogy már óvodás voltam, amikor még neved sem volt vagy még csak gondolat voltál vagy az sem, szó szerint és minden lenézés nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 17:16:40 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!