24 máj 26, 15:33:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1080 Dátum: 10 szep 23, 16:33:14 »

Én is várom a Strom-ot, söt nekem nagyon is teszik és az se érdekel, hogy 1 gombot kell csak nyomogatni Mosolyog

Akárhányszor, olvasom ezt az 1 gombos dolgot mindig olyan fura érzés jön rám Nevet És amúgy még mindig nem 1 gombot kell nyomogatni de mind1 Nevet Könnyűn tényleg lehet úgy is nyerni de nehézen garantálom, hogy járni fog a kezetek. Aki nem hiszi próbálja ki az 1 et insane en, full handicap-el kakashie llen úgy, hogy nem gaaraval van. Nah az izzasztó.

Amúgy a supportokat ki lehet majd a 2 ben kapcsolni aki nem szereti őket. Lásd feljebb linkelt gameplay videókból 2 ben v1 ben játszanak. Állítólag ez közkívánatra került bele amúgy, eredetileg nem volt tervezve, úgy lehet majd ezt kivitelezni, hogy kiválasztod akivel lenni szeretnél és még 2x ugyan azt a karaktert. Ha a fő karaktert kiválasztod a helyén egy piros x jelenik meg a support választásánál, nah arra katt 2x és nem lesz supportod.

A verseny lehet engem is érdekel, ha hétvégén lesz Pl: megjelenés utáni hétvégén vagy valahogy így, sajnos a hétköznapok nekem egyetem miatt nagyon zsúfoltak.

Talán emlékeztek még a karakterképernyő tippemre, nos nem volt igazam Nevet Ittvan pár új kép a játékról (sztori mód) és egy kicsit teljesebb karakter képernyőről mint amit a gamescomos demóban láthattunk. Plusz karakterek: Deidara, Kisame, Chiyo.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=o1UlaT-ds9A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=o1UlaT-ds9A</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 16:38:12 írta Exkirion » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1081 Dátum: 10 szep 23, 17:12:13 »

Én nem ugy értettem az az 1 gombos nyomogatást Mosolyog .
Hanem ugy, hogy ha végig csak 1 gombot kéne nyomogatni én akkor is várni fogom és biztos, hogy beszerzem Nevet
Jo lehet "kicsit" rosszul fogalmaztam, söt nagyon is, de ezzel arra akartam célozni, hogy a tekken mellett is lehet szeretni az ijen "1 gombos" játékokat Mosolyog
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1082 Dátum: 10 szep 23, 17:30:32 »

Gai nem szereti átkisérni a néniket az utcán

A kicsit fura postcím után íme, a Gai péppé veri Chiyo nagyit, de nagyon.... Semmi hír értéke nincs de végül is nem vesztek semmit ha kirakom

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=s2ktqDSNVaA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=s2ktqDSNVaA</a>

NA EZ KIRÁLY!!

Sokak nyavajogtak, hogy túl rövidek az ultimate-ek. Nos én sem értettem eleinte miért, hát most rájöttem, mert cserébe a driven combo egyszerűen (bocsánat előre is) k*rvajól néz ki és a legjobb, hogy mi alakítjuk függően attól, hogy kit választunk csapattársnak, vagyis ez egy másodlagos Ougi. Íme egy Sasuke vs Orochimaru, Sasori vs Hinata és Sasuke vs Naruto harc. Sasori marhajónak néz ki, a videó végén pedig az elöbb említett Driven combo látható (ami egy új feature!! Gyakorlatilag egy egész csapatra vonatkozó ougi vagyis ultimate) amit edig minden CC2 es videóból kivágtak.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ed5jUcE3niE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ed5jUcE3niE</a>

Végezetül itt egy video amiben Kisame Összekisamehadázza Sasukét (bah Sasukéból már most elegem van pedig még meg sincs a game)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=sMqvwprUy2c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sMqvwprUy2c</a>

EDIT:

Itt egy kicsit rosszabb minőségű Kiba Vs Sasuke (a változatosság kedvéért) a sivatagos pályán az érdekesség benne a Driven support ami egy új feature (a változatosság kedvéért Nevet) a lényege az, hogy a support karakter mindenféle kombót letud nyomni veled, és azért meg kell hagyni Kiba és Naruto ide oda ütős kombója elég.... ütős.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=f-kz6l4D4ZM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f-kz6l4D4ZM</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 17:46:19 írta Exkirion » Naplózva

Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #1083 Dátum: 10 szep 24, 15:16:04 »

valaki válaszolna majd a verseny ügyben mert készülök ráá Nevet
valami privát üzi vagy vegyetek fel msn-re... profilomba megtaláljátok  Pojén

am ez a Sasuke vs. Kisame harc nekem tetszett... nemtom mi a bajotok Sasukéval... nekem ő az egyik kedvenc karakterem és h benne lesz majd akatsukis ruhában és az új sharinganjával háát ez isten ajándéka XDDD
visszatérve a kisame és sasuke harchoz... joo lett volna ha Sasuke nem hadja magát a végén SEM....
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #1084 Dátum: 10 szep 24, 16:01:20 »

Az egyetlen amit a játékban rossznak találtam az a rövid ougi,de ez a driven combo potol mindent söt én sokkal jobbnak tartom mint ha egy hosszu ougit kapnánk.Ezzel egyébként mindenféle combo-t ki lehet majd alakitani?
Mert ha pl gai-al lennénk,és lehetne olyat csinálni,hogy kakashi raikije+naruto kyuubi rasenganja+mikor a levegöben van akkor egy asa kujaku,attol tátva maradna a szám fél percig.
Vagy pl.:pain+sage naruto rasenrengan ami belelöki sasuke amaterasujába..nem semmi Nevet
Naplózva
ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1085 Dátum: 10 szep 24, 19:51:51 »

http://www.platinumshop.hu/index.php?data[mid]=2&data[id]=2188    .... ez nem CE? ikszdé
Naplózva
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1086 Dátum: 10 szep 24, 20:11:06 »

na most akkor mivan ? ikszdé
vki választ tudna adni arra amit látok h ez a CE ^^
Exkirion csak nem sikerült vmit bizniszelni ? Nevet
Naplózva
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #1087 Dátum: 10 szep 24, 20:23:11 »

jófajtának tűnik  Pojén  én alig várom h megjelenjen meg is veszem  smirksweat
de kiváncsi vok arra a Tekken karakterre xD
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1088 Dátum: 10 szep 24, 20:49:27 »

Az bizony a CE ikszdé ... gondoltam belinkelem hogy lássátok hogy mennyire nem igaz hogy nem lesz CE itthon ikszdé ... a régebbi hszekre meg reagálva szerintem a tekken6 is zsír lett mondjuk én is a legtöbbet a 3al játszottam, de az tényleg igaz hogy a kettőt nem lehet összehasonlítani  ... nah de ez nem ide tartozik, a lényeg hogy nekem is megvan a storm és ps2ön az accelek meg mindegyik szinte kivéve a mászkálósokat mert azok hulladékok voltak és bizony az igaz hogy a storm gyengébb lett de most szerintem sok mindent pótolni fognak már ahogy látom egyre többször pattannak fel a karakterek a földről csak szinte senki nem megy utánuk a gameplayekben sajna :S és ez az új kombinálható téma .... jó lesz és még szerintem fognak pár új dolgot mutatni ikszdé szóval várjuk a gamet nagyon csak lenne már október közepe ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1089 Dátum: 10 szep 24, 22:04:53 »

Nem ez nem az én művem de nagyon köszi a linket asszem átsorolok erre Nevet
Naplózva

Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1090 Dátum: 10 szep 24, 22:13:15 »

Nem ez nem az én művem de nagyon köszi a linket asszem átsorolok erre Nevet
hehe  Nevet én is megtettem a kellő lépéseket ez ügyben Pontosan
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1091 Dátum: 10 szep 24, 22:49:00 »

Óóóóóó srácok, nagyon köszi a linket , CE már elő is van rendelve ^^ Mióta megtudtam, hogy lesz, azóta szerettem volna a gyüjtőit : ) És egyébként én úgy tudtam hogy jóval drágább lesz mint a sima, ehelyett csak potom 2000 ft-al. Hát az semmi pénz sztem a plusz dolgokért.
Off: Mivel most veszek ps3-at a Naruto mellé (igen, igen a naruto miatt döntöttem el h veszek egy ps3-at Nyelvesít...... jólvanna fan vagyok xD Amúgy is terveztem egy ideje már, de ez megadta a lökést Nevet ) ezért még kellenek játékok, és nemrég olvastam hogy a Dragon Ball Raging Blastból is lesz CE, remélem azt is árulni fogják Nevet Amúgy én érdekes 'narutofan' példány vagyok, nem olvasom a mangát, mert az animét jobban szeretem mindenből, ezért vessetek meg, hogy a sztorit csak addig tudom ahol az anim jár, és légyszí ne spoilerezzétek le a manga eseményeit ^^"
On: A versenyről annyit, hogy megrendezzük ez végleges, az ajándékok azok olyasmik (vagy ezek mindegyike, még nem tudjuk tutira)mint pl; ps3 move, ps3 játékok, ps3 kontroller . Viszont sajna akadályokba ütköztünk, ezért nem mostanában lesz, de így legalább mindenki tud gyakorolni, és remek meccseket játszhatunk majd le.Viszont egyet megígérhetek, oltári nagyszabású verseny lesz, jó hangulat, egyéb programok is várnak mindenkit, meg rengeteg naruto-s dolog  Nevet A verseny helyszíne Kecskemét lesz, de ha a részletek fixálva lesznek akkor majd ebbe a fórumba, vagy esetleg más témábavágó topicba, le fogok írni mindent. Ha elég jól sikerülne a reklámozás, és t iis szólnátok azoknak akiket érinthet a dolog, akkor az ideji Tekken6 versenyből kiindulva 40,50 fős versenyre számítunk. Szóval hajrá terjesszétek mindenkinek a verseny hírét ^^
Naplózva
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #1092 Dátum: 10 szep 25, 00:10:36 »

koola nem csak te vagy így a ps3-al  Nevet
én előző héten vettem Ps3-at a Naruto miatt.... szerencsére már a storm 1 az már megvolt és végig is vittem össz 22 óra alatt  Nyelvesít
várom már a Storm 2-t és a versenyt is.... rám számíthattok az tutiiii.... Pojén
már 2éve várom h hívjanak vagy rendezzeek valami versenyt mert ebbe talán joo is lehetek  Nevet
ha meg kikapok ezvan, deh joot szórakozunk  Kúl
és köszi az infókat  kacsint

am azt írtad h Naruto Storm 2 verseny lesz.... akkor h rendeztétek volna meg még a játék kijövetele előtt?  Gondolkozik

és ha felvennél msn-re ha van időd 1 kis beszélgetésre annak örülnék Pirul h érdeklődjek pár dologról  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 25, 00:12:34 írta Ixion » Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #1093 Dátum: 10 szep 25, 08:18:20 »

Én is már várom a játékot. (előzőkhöz  hozzá szólva: "Nincsenek elvárások, akkor csalódás sem lesz.", na de erről ennyit) Akárki akármit mond szerintem jó játékot fogunk kapni!
Minato csak dlc formájában lesz elérhető, vagy a sima Storm 2 ben is bene lesz, csak fel kell oldani? Jah és madara karaktere benne lesz(az eredeti, nem Tobi)?
Naplózva

Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1094 Dátum: 10 szep 25, 10:33:18 »

Minato csak dlc formájában lesz elérhető, vagy a sima Storm 2 ben is bene lesz, csak fel kell oldani? Jah és madara karaktere benne lesz(az eredeti, nem Tobi)?

Minato elérhető lesz majd a játék legvégén lehet csak megszerezni ^^
Madara meg csak Tobi formájában lesz benne én úgy tudom Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!