24 máj 26, 12:58:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497137 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #345 Dátum: 10 júl 07, 18:38:34 »

matten azért szerintem nem is mersz szval nem kéna vádaskodni. csak tudd nem rúgattam ki magam a live-rol csak egyszerűen nincs rá pénzem. figyeld csak meg ? dolgoz havi 60 ért , fizeds a számlákat stb és élj még 20 éven is (bli csajok stb) minjárt nem lesz olyan egyszerű főleg h egyedül vagyok!!  Kisssé felment benenm a pumpa (hiába heves a vérmérsékletem) szal matan ha kérhetném vegyél visza.  bocs az off..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #346 Dátum: 10 júl 07, 18:41:37 »

Bocsánatot kérek! Nincs XBox-om, nem tudtam, hogy ott a Live maga is pénzbe kerül. Ég áldja a PSN-t. Azt hittem a haverjaimhoz hasonlóan te is kirúgattad magad a másolt játékokkal.
Még egyszer: Bocsánat! Pirul

De örülök, hogy a PS3-at vettem xD
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #347 Dátum: 10 júl 07, 22:44:30 »

OFF:Most van itt egy pénzes csákó anyira büszke magára ekora tévéje van meg van xbox-ja meg ps3-ja és ö is ingyen játszik lebannolták neki megéri venni egy uj xbox-ot. Melesleg szerintem sandít a dolog pontosan nem tudta el mondani hogy kell meg hackolni az xbox-ot szoval van egy gyanum hogy kamu de nem tom , egyébként én ps3-mas vagyok!
Megjegyzem konzolra csak eredetim volt és van még ugy is hogy mikor PS2-m volt lehet balekozni de nagyon jol szórakoztam vele. Azé tanultam valamit a PS2-böl ha kevés pénzed van de ha jol akarsz szorakozni akkor nem csak ugy kell venned játékot azé azt a 7 játékot ugy vettem hogy mindet gondosan le válogatam egyébként meg ha volt focisom jó nem veszem meg a leg ujabbat,aztán volt verekedősöm nem veszem meg a leg ujabbat ,volt vezető szimulátorom nem vettem meg az ujat vagy talán ugy vettem hogy más fajtát( ezek az okok és tapasztalat miat egyelőre most egy vezetési szimulátor kell=GT5), meg tanított a minőség értékelésére!

Bocsi srácok ez nem ide tartozik de el kellet mondani! mert ugy éreztem...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 23:05:35 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #348 Dátum: 10 júl 07, 23:30:13 »

Mindegy....

Amúgy azon filóztam, hogy beszéltük itt, hogy lesz-e több Ultimate Jutsuja egy karakternek vagy nem és arra jutottam, hogy vannak karakterek akiknek szerintem tutira kell, hogy legyen. Vegyük csak Pl Deidarát, ott van neki az a nagy hájas madárszerű izé amivel majdnem szétrobbantja a homok falut meg a C4 karura. A gond az, hogy Deidarának nincs csak 1 ruhája ha nem veszik külön az akatsukis köpenyest meg amikor lerobban róla Sasuke ellen, szóval neki szerintem kéne, hogy választani lehessen, bár lehet különveszik és akkor már mindegy.

Ti mit gondoltok?
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #349 Dátum: 10 júl 08, 06:32:18 »

Azt, hogy nem elég 1 fajta. Vannak jutsuk, amiket csak így lehet belerakni a játékba, kihagyni pedig vétek lenne ezeket. Pl Itachi-nál: Sussano, Tsukoyomi, Mangekyou Sharingan...
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #350 Dátum: 10 júl 08, 06:32:59 »

OFF:Most van itt egy pénzes csákó anyira büszke magára ekora tévéje van meg van xbox-ja meg ps3-ja és ö is ingyen játszik lebannolták neki megéri venni egy uj xbox-ot. Melesleg szerintem sandít a dolog pontosan nem tudta el mondani hogy kell meg hackolni az xbox-ot szoval van egy gyanum hogy kamu de nem tom , egyébként én ps3-mas vagyok!
Hogy kamu e nah hagyjuk, és hogy pénzes vagyok e nah azt is hagyjuk a válasz nem vagyok az én is fizetésből élek, azért játszok másolt játékkal 360-on mert nem tudom meg venni mindet eredetiben ilyen egyszerű...nincs mit bizonygatnom senkinek...nem fogok képet linkelni se a gépekről se a tevékről: Live profil-Kornel live, PSN-Kornel1980
Hogy büszke vagyok rá, hogy van ilyenem igen, az vagyok, keményen megdolgoztam érte, külkeresként kb 2 hónapot nem töltök itthon évente vagy többet, és ha hajtani kell napi 12 óra simán bejátszik.
Amit leírtam csak azért tettem, hogy lássátok van objektív összehasonlítási alapom, nem youtube videók alapján pofázok össze vissza.
Ez nem egy xbox hacking fórum. Képzeld teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy hogyan kell megheckelni az xboxot, sajna a legújabb lite-on drive-okhoz, mér kiegészítő hardwer kell (Vampire, vagy conectivity kit), ami nélkül nem tudod kiolvasni a dvd key-t...nah értek már hozzá?  Nem egyszer flasheltem drájvot már 360-hoz, de nem ebből élek.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #351 Dátum: 10 júl 08, 08:46:18 »

Semmivel se különb egy ilyen flashelt box tulajának lenni, mint PC-n "lewarezolgatni" a játékokat.  Ugyan az...
Magyarországon az átlag kereset igen kevés. Egy jó, új játék ára pedig (véleményem szerint) piszkosul drága. Nem engedheti meg mindenki magának azt a luxust, hogy minden játéka eredeti. PC-n sokkal durvább szerintem a helyzet.

Exkirion: a demóról még mindig nincsen semmi hír? :/ Tökre vártam pedig még tegnap is.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #352 Dátum: 10 júl 08, 09:24:37 »

360-on jobb egy fokkal a helyzet mint pc-én. A crack-ek miatt gyakorlatilag a teljes online funkcióját elveszíted a játékoknak (hamachi, meg x-fire azért még működik/műkködhet), x-live on fenn lehetsz flashelt géppel ideig óráig (nekem az első box 1,5 évet húzott ki, volt olyan haverom akit 1 hét alatt banoltak egy vagy két másolt játékkal), és élvezheted a játékokat. Persze az elv ugyan az, lopsz csalsz hazudsz.


Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #353 Dátum: 10 júl 08, 09:25:19 »

Én már Júniusban elkezdtem Gyűjteni a Stormra ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #354 Dátum: 10 júl 08, 09:34:10 »

Én csak most kezdtem Nevet Zsebpénzből meglesz ^^ Kiszámoltam,sőőt,21-én még névnapom is van Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #355 Dátum: 10 júl 08, 10:30:07 »

off:
Mind 1... te tudo te pénzed ha most pénzt adsz ki arra hogy veszel egy uj xbox-ot ako ved. Szerintem szemetebek is lehetnének szét roncsolhatnák a gépet(pl van ugye hütése egy kicsit meg babráljuk és meg fő a géped) és akko már még offline-on se játsztszhatsz. Nem akarok hacker klubot nyitni ikszdé!!!
Ha meg dolgozol érte, bocsi te dolgod de én a fatertól kapom a zsét és ha ilyet csinálnék jogal lenne mérges mert az ő munkáját játszotam szét relative mivel ő kereste meg rá a pénzt!

talán ez még mindig off de nekem is meglesz zsebpénzböl de nem számoltam!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 10:35:55 írta Adam32 » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #356 Dátum: 10 júl 08, 10:33:44 »

Nem off mert ezzel visszakanyarodtunk a storm 2-höz Nevet

Régen Havonta 2000 Ft-ot kaptam. Hál' istennek felemelkedett 6k-ra, hogy tudjak a suliban kajálni egy hónapig saját zsebből. Pont kapóra jön Pirul Aztán majd pápá gyerekkor ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #357 Dátum: 10 júl 08, 10:37:22 »

Pedig off, éppen, hogy elkanyarodunk a storm 2 -től.
Valaki nem tudja, hogy lessz -e még demó videó? vagy interview vagy akármi?  Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #358 Dátum: 10 júl 08, 13:16:51 »

Ha találok valamit kirakom.

@Blackfire
Hidd el én is, ma hajnal 4 kor néztem a PSN-t és nem volt még fönnt, szerintem 17.-ke körül lesz érdemes akkor már csak várni, mert az 1. demója is akkor jöt ki és az Ultimate ninja heroes 3-é is aszthiszem, szóval valami mágikus kötelék köti ezeket július 17. hez.

Mindent összevetve, most eléggé csönd van, vége az E3 nak, a honlapot lusták fejleszteni, szóval nem nagyon jön most semmi. BTW a honlap blogjára kikerült valami cucc, de arról már postoltam nektek és az új konohai pályáról is az előző jó hosszú postomban. Aki elmulasztotta olvassa vissza.

Viszont ehónapban szerintem mindenképp jön már majd a demó, mivel a game már jön szeptemberben. Az első rész csak decemberben jelent meg Európában de a demó már 7/17. én kinvolt, szóval jah....

Blackfire, semmi új scanről vagy ilyesmiről nem tudsz?
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #359 Dátum: 10 júl 08, 23:34:41 »

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 Demo Set For PSN
"Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 producer Sasaki posted a blog reminiscing about old pre-order items for the Naruto: Ultimate Ninja series.

 

While Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm didn’t come with a keepsake in Japan, Sasaki says they have a pre-order bonus planned. In North America, some stores gave out codes to access support characters early.

 

Oh, and a PlayStation 3 demo is slated for next week. Sasaki briefly mentions the demo at the end and says it will be distributed in Japan first. That gives everyone reading this a week to create a Japanese PlayStation Network account if they don’t already have one to get early access to the Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 demo.

 

Update: As commenters pointed out, I read this too quickly. The demo will not be released next week, the release date for the PS demo will be announced next week. Sorry for the confusion, everyone."


forrás:
http://www.siliconera.com/2010/07/08/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2-demo-set-for-psn-next-week/
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 08, 23:35:12 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!