24 máj 05, 10:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan ismerted meg Naruto-t?  (Megtekintve 96135 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #525 Dátum: 12 okt 28, 11:19:05 »

Úristen gerimaster..de szerencsés vagy! *-* Én mit meg nem adnék egy ilyen találkozásért.:'D Vannak fotók a japános nyaralásról? (: Hogyha igen, akkor én megnézném.*_*
Azt hiszem már én is leírtam, hogy hogyan ismertem meg a Narutot.xd
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #526 Dátum: 12 okt 28, 13:52:42 »

Vannak fotók, de a mesterről sajnos nem készült.
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #527 Dátum: 12 okt 28, 22:36:32 »

Hogy hol kezdtem el nézni.Hát annó Rtl2 német csatornánál kezdtem el,akkor nagyon megtetszett kb 80 részig láttam,azután találtam rá az oldalra 6-7éve,és igy már magyar felirattal kezdtem elnézni indavideon.(köszönöm forditást és aki felrakta részeket)Azota igy nézem.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 28, 22:37:15 írta Pein7 » Naplózva
dbx123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #528 Dátum: 12 dec 23, 15:24:36 »

A nyári szünetben nem tudtam magammal mit kezdeni, ezért bekapcsoltam a TV-t és az animaxon a NARUTO ment. Megtetszett úgyhogy végig néztem az egészet. Nevet
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #529 Dátum: 12 dec 23, 16:04:23 »

Én még régen a jetixen kezdtem el nézni csak abból disney lett és nem adták tovább ezért a neten kezdtem keresni utána és akkor találtam meg a One Pieceel és a Bleachel együtt.
Naplózva

barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #530 Dátum: 13 jan 04, 22:02:00 »

Még réges régen egy oldalon játszottam egy Narutos flashgameel és tetszett de nem tudtam mi az Nevet
Aztán 1-2 évvel később haverom mutatta, hogy a bátyja talált egy király rajzfilmet:D
talán kissé OFF: mostanáig igazából csak követtem a sztorit meg a játékokkal játszottam, de kb. novemberben elkezdtem nézni és azóta szorosabb a kapcsolatom a történettel.
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #531 Dátum: 13 jan 05, 02:46:25 »

Most nézem, még nem is írtam ide, pedig azt hittem, hogy igen...

Nálam hugicám (Lina) volt a bűnös. Nevet Elkezdte nézni, nagyon akarta, hogy én is nézzem, elég sokáig ellenálltam, de miután egész nyaraláson ezzel traktált, azt mondtam, jó, legyen. Nem láttam az egészet, most meg már inkább a mangát követem, de ami nem filler, azt animében is meg szoktam nézni.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #532 Dátum: 13 jan 05, 05:19:43 »

Jetixen láttam elsőnek.

Vonat, mi? Három éve más volt a történet.
Naplózva

georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #533 Dátum: 13 jan 17, 12:54:09 »

Én is először Jetixen láttam, akkor még nem volt jó netem, így nem is érdeklődtem utána. Animax részek leadása után egyre jobban érdekelt a folytatása(Orochimaru konoha elleni támadása közben félbeszakították) és már technikai próblémák sem voltak így elkezdtem nézni magyar felirattal.
Naplózva
Janee1990
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #534 Dátum: 13 jan 17, 15:15:57 »

Én az Inuyasát akartam letölteni de valamiért a Naruto név ugrott be Inuyasa helyett és a Narutot töltöttem le!! Nevet Ez azért is vicces mert előtte csak egyszer láttam egy részt a Narutoból és úgy voltam vele, hogy nagyon nagy hülyeség és soha nem akartam belekezdeni!! De véletlen letöltöttem és függővé váltam!! Nevet Az első rész amit láttam és azt mondtam utána, hogy hülyeség az volt amikor Haku ellen kiszivárgott Narutoból a Róka ereje!!
Naplózva

Én leszek a 17852361788652957646278937526783652776574295546287. Hokage!! Nevet
Sora-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #535 Dátum: 13 jan 17, 20:39:03 »

Először még a régi szinkronnal láttam az Animax elődjén az A+-on, és nagyon megtetszett! Nevet
Azonnal rákerestem a neten és meg is találtam, azóta végignéztem vagy 300 rész, és egyszerűen imádom <3
Minden nap meg kell néznem egy rész teljes legyen a napom Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #536 Dátum: 13 feb 05, 23:04:47 »

Húgom kezdte el nézni már magyar szinkronnal (a régivel). Én elkezdtem "ócsárolni" hogy biztos milyen szörnyű lehet, annyian szeretik, hogy tuti ez is egy sablonos, rendes történet nélküli baromság, micsoda "kreatív", hogy a szereplő neve a cím, ne de majd szurkolok én Naruto ellen, hogy hátha ő hal meg elsőnek stb. már mindent kitaláltam ami csak rossz.
Utána gondoltam megnézek egy részt ebből a ****-ból.... najó, megnézek még1et, adjunk neki egy esélyt... hmmm, végülis egész elviselhető... bakker, ez egész jó... 2 nappal később elkezdtem végignézni eredeti hanggal, és a 220 részt kevesebb, mint egy hónap alatt ki is végeztem:D Azóta is követem az animét és a mangát is.
Naruto ellenesből fan lettem és még az egyik kedvenc karakterem is Naruto lett, aki ellen úgy szurkoltam látatlanban Mosolyog
Fránya sors iróniája ikszdé
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Misaki-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #537 Dátum: 13 máj 17, 20:12:00 »

OFF: nálam ez úgy szokott lenni hogy évente vagy félévente belezúgok egy rajzfilm/anime szereplöbe és akkor teljesen rákattanok az animére/rajzfilmre és azon pörgök és aztán megunom és soha többé nem akarom látni.. xD
De az én Narummal ilyen nem lesz..Nyelvesít

Na vissza a témára..
Én is elöször a Jetixen láttam akkor lehettem olyan 9-10 éves és mikor láttam hogy jön a Naruto mindig elkapcsoltam..mert azthittem ez olyan mint a pokemon vagy yugio vagy mittomén h irják tudjátok ezek a fura szörnyidézös, kártyás sz@rok amiket mindig is utálltam..vagyis azthittem abbol áll az egész h egy arénában harcolgatnak meg ilyenek.. xD
És mostanában nemrégiben rákattantam az anime rajzolásra és keresgéltem google képkeresöben ilyeneket amiket lemásolhatnék..aztán rátaláltam erre a Narutora és mondom magamban h ezmiez??Jaaj ez az a gagyi rajzfilm ami ment a Jetixen..aztán egy csomó ilyen Narutós képet láttam aztán annyira elegem lett hogy rákerestem erre a ''Narutora''..aztán láttam képeket és pont Naruto volt az a szereplö akit olyan idiótának találtam és nem kedveltem..aztán megnéztem egy sima Naruto filmet és ott tök szimpi volt az egész, aztán megnéztem pár részt, aztán megnéztem a shippuden 1. részét nah és ott valami bekattant aztán megnéztem egy shippuden filmet és onnantól megimádtam..^^ irónikus h az elején Narutot idiótának találtam és Sasuke tetszett most meg pont forditva vagyis Sasukét mostmár utállom de mindegy is.. Nevet lehet kicsit sok volt az off ezért elnézést kérek!
Naplózva
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #538 Dátum: 14 jan 03, 21:34:20 »

Hát én eleve szerettem az animéket, előtte nagy InuYasha-fan voltam (ez azért még tart  Nevet), és mivel már annyian istenítették, hogy milyen jó meg minden, gondoltam belenézek, mi olyan fantasztikus benne. (:
Természetesen tényleg nagyon cool, örök Naruto-fan vagyok és leszek!  Kúl
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #539 Dátum: 14 jan 05, 13:46:11 »

Hát én kissebb koromban nésztem vagy 10 részig akkor nem anyira voltam oda  érte de pár ével utána  az indevideon nésztem egy videot  és mikor  vége lett ott volt kirakva emlékesztem hogy nem volt olyan rossz  hát unatkosztam ugy hogy ugy voltam vele hogy unalom ellen jó de aztán nagyon megszeretem és én is szinte függö lettem . Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 [36]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!