24 máj 05, 14:07:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan ismerted meg Naruto-t?  (Megtekintve 96145 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Maryann
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #510 Dátum: 12 jún 15, 14:42:01 »

Indavideón néztem a Soul Eatert és tesóm rábeszélt hogy nézzünk meg belőle pár részt. Mosolyog
Naplózva
jashinista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



WWW
« Válasz #511 Dátum: 12 jún 16, 10:36:50 »

sokat hallottam róla de mivel nem volt jetix-em és netem így nem tudtam nézni az animax-on kezdtem el és bejött  Yóóóó Faceg
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #512 Dátum: 12 jún 21, 14:39:13 »

Én eleinte néztem a jetix-et még 4-5 éve volt ,1-2 mesét megnéztem rajt amikor vége lett olyan 6-7 óra fele megint jött az a naruto...megint ez a hülye naruto...áh nem is nézem..de aztán mégis csak megnéztem mert nagyon untam magam és azóta imádom Mosolyog...Mondhatni a véletlen műve. Győztes
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #513 Dátum: 12 júl 15, 14:00:14 »

Nekem először az unokanővérem mutatta ő a Jetixről ismerte meg de nekem az az adó nem jött be a TV-be így nem tudtam megismerni.  Mikor mutatta meg magyarázta  a dolgokat nagyban ocsmároltam az egész  animét, mangát aztán rákényszerítettem magamat hogy megnézem és egyre jobban kezdett megtetszeni ma már nagy fan vagyok Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #514 Dátum: 12 júl 15, 15:00:45 »

Én elöször jetixen láttam haveromnál akkor még gyerekesnek tartottam és elkapcsoltam.
Azután késöbb véletlenül megtaláltuk az animax(a+)-t mint új csatornát és elkezdtem nézni.
Annyira megtetszett hogy amikor félbehagyták,elkezdtem neten nézni felirattal és már minden héten várom az új részt Nevet
Naplózva

Kyoto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #515 Dátum: 12 aug 09, 19:40:49 »

Én is a Jetixen láttam egy-két részt, de mivel későn volt csak akkor tudtam nézni, mikor a szüleim nem voltak otthon.  ikszdé Aztán hosszú időre elfelejtettem, míg egy nap az Indavideóra nem tévedtem és egy videó végén ajánlotta nekem a Naruto Shippuuden 17. részét. Belenéztem, és tetszett.
Másnap elkezdtem végignézni az egészet a legelejétől és hát azóta a betege vagyok.  >.<#
Naplózva

"Tudod, az embernek ki kell állnia magáért. Más úgysem áll ki érte." Taichi Yamada
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #516 Dátum: 12 aug 09, 20:16:20 »

Animax. Először a Haku-s akat láttam, majd tovább néztem és rászoktam. hülyeségnek találtam az elején. Ha leálltam volna, nem tudom mit vesztek.. Nevet
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #517 Dátum: 12 szep 29, 16:07:24 »

Nekem az egyik barátom mesélt róla, igazából nem is nagyon érdekelt először, de ezután elkezdték adni az animaxon, már csak kíváncsiságból is megnéztem...azóta rajongója vagyok Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #518 Dátum: 12 szep 29, 19:57:40 »

Én először az animaxen láttam egy rész és már akkor tudtam h a Kakashi a kedvencem(mondjuk a nevéről fogalmam se volt...) aztán 7.-ben gimibe mentem és ott az a csaj akivel összebarátkoztam animés volt és akkor kezdtem el és azóta nézem őket, de a Naruto volt az első. Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #519 Dátum: 12 szep 29, 20:14:48 »

Először a Jetixen találkoztam vele még 2007-ben (de már hallottam róla csak még nem láttam) és mivel eléggé érdekesnek találtam, de nem tetszettek a vagdosások ennek örömére megnéztem a gépen netről töltöttet.
És nekem is Kakashi a (volt is és most is az) kedvencem.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #520 Dátum: 12 szep 29, 20:20:39 »

Én is a Jetixen találkoztam vele. Nekem rögtön megtetszett de mikor a szinkronos részeket nem adták tovább akkor abbahagytam a nézését. Emlékszem mikor újra rátaláltam mennyit nosztalgiáztam.. Nagyon jó volt az..
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #521 Dátum: 12 szep 29, 20:21:52 »

Én nem néztem régen, de az osztály mindig olyat játszott kint az udvaron, gondoltam beszállok, de nem tudtam semmit, ők magyarázták el. Én voltam Neji, mert nem tudtam, ki kicsoda. Ők találták ki, hogy az legyek. (Megjegyezném, kétféle felmérést csináltam nemrég, hogy kire hasonlítok a Narutoból legjobban és minkettőben Neji-t adta ki.) Úgyohgy elkezdtem nézni. Eleinte nem volt kedvenc karakterem, Sasukét mindig összekevertem Kakashival, mert Sharinganjuk van. De szépen lassan kialakult... Nem tudom, hogy mi lenne, ha nem így hozza a sors, hogy Narutofan vagyok, mert napjaim nagyrészében Narutos dolgokkal játszok gépen, Naruto fórumozok stb.. De örülök, hogy így lett. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
NaruSasuuu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #522 Dátum: 12 okt 07, 19:00:02 »

Egyszer láttam a TV-be,és nagyon megtettszett!
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #523 Dátum: 12 okt 21, 20:36:17 »

Japánba voltunk nyaralni még jó régen, ott a vonaton egy apám(jól beszél japánul) kommunikált egy helyivel, megkérdezte tőlem(csak angolul beszélek) h ismerem e a narutot.Mondtam  h nem , mi az
Azt mondta egy manga aminek ő a mangaka-ja és adott egy weekly shounen jump füzetet az ahetivel
Kishi *-* my hero
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #524 Dátum: 12 okt 23, 09:14:12 »

Te találkoztál Kishivel? Azta...
Én már leírtam a storymat, de azzal kiegészíteném, hogy annó először a pokémonnal találkoztam és nagy hülyeségnek tartottam...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!