24 máj 05, 15:45:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan ismerted meg Naruto-t?  (Megtekintve 96147 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Dátum: 07 jún 26, 22:25:35 »

Honna láttad először a Naruto részt? Amv alapján? Vagy honlapól?
Naplózva
Eliath
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 100



« Válasz #1 Dátum: 07 jún 26, 22:28:43 »

Én nekem az egyik oszttársam ajánlotta, aki nagy anime/manga mániás Nevet És kitűnően rajzol is^^ Legalábbis sztem naon szépen tud rajzolni Mosolyog
Na szal...oszttárs ajánlotta. Eleinte nem volt szimpi az anime, mert 1 nem is naon értettem, mivel az angol tudásom nem a legjobb, meg az elején nem is volt olyan izgi... De végül eljutottam a végére és várom a folytatásokat Nevet
Naplózva


Asura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 319

mwhaha


« Válasz #2 Dátum: 07 jún 26, 22:33:41 »

ohh, ezt a témát is én nyitottam a másikon, oda leírtam egy szép monológot róla...  :Mosolyog
röviden szólva:
Néztem egy slide showt a youtube-on, ahol anime szereplő fiúk voltak. Ott megláttam Sasuke-t és hát felkeltette az érdeklődésemet. Felkerestem róla még pár amv-t, ott láttam ahogy harcol Itachival, stb. Majd felhasználtam a google-t (aki a barátom  Nevet) s a képek közt megláttam Narutot a szőke, vigyori fejével és abban a virító ruhában. Teljesen meglepődtem, hiszen nem számítottam arra, hogy ez az anime erről a virgonc, szőke srácról szól. Rászántam magam, s elkezdtem nézni az animét ugyancsak a youtube-on, de különösen vártam, hogy feltűnjön Sasuke, mivel elmondhatom, hogy ő általa ismertem meg ezt az animét, s neki hála lett az egyik kedvencem Mosolyog (öhm, ebből kicseng, hogy óriási köszönet érte Sasuke-nak xD )
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #3 Dátum: 07 jún 26, 23:10:27 »

Hááát...énis egy amwből leltem rá...
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #4 Dátum: 07 jún 27, 08:48:35 »

Én láttam 2-3részt magyarul és tetszett és megnéztem az össze Naruto rész 1hét alatt Nevet
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #5 Dátum: 07 jún 27, 08:50:20 »

én a jetixen találtam rá. jajj de én hogy utálom sasukét. nagyon szemét volt sakurával és narutoval hogy otthagyta őket. sakurát meg le is csapta
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6 Dátum: 07 jún 27, 16:39:35 »

Én mivel angy szerepjáték van vok, az egyik játéknál mutattak nekem egy AMV-t, amikor Neji meg Naruto harcol, hogy egy szerepjátékos harc ahhoz hasonló és ott szerettemmeg Neji. ^^ Az AMV alapján elkezdtem érdeklődni a Naruto iránt, és a JouTube-on kezdtem nézegetni a részeket.
Naplózva
Necro
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488

Hát.. ő... Nihil? SZOTE OLÉÉÉ


« Válasz #7 Dátum: 07 jún 28, 09:33:51 »

Hmmm... Te is amv alapján?
Én szintén, csak én zenét kerestem. Mosolyog
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #8 Dátum: 07 jún 29, 18:50:14 »

még egyik MSN partnerem ajánlotta. U-ról töltöm azóta is.
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #9 Dátum: 07 jún 30, 20:39:26 »

Én először abban a mangás könyvben láttam, majd a húgom felhívta rá a figyelmemet, hogy lesz a jetixen. És ott kezdtem el nézni... (Akkor még nem volt netünk, szal emiatt nem tudtam az eredetit nézni.)
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #10 Dátum: 07 júl 01, 08:46:30 »

Animeconon láttam amv-t, pont a Go-ra(4. op.) és nagyon megtetszett a zene. Egy barátnőm kezdte el nézni és ő is mondta hogy nagyon jó. Tőle kaptam meg az első 25 részt.
Naplózva
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #11 Dátum: 07 júl 05, 20:13:50 »

én az RTL2 kezdtem el nézni  és hát megtetszett marhára majd a neten folytattam a nézését Nevet Nevet
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #12 Dátum: 07 júl 06, 17:36:00 »

Már nagyon régóta ismertem AMV-ket amik a klasszikus Naruto vs. Sasuke harcról (a Végzet völgyében lezajlott harcról) szóltak, de azok alapján nem kezdtem volna el nézni. Aztán elindult a jetixen, és annyira rossz volt, hogy muszáj volt utánanéznem az eredetinek, mert nem értettem hogy egy ilyen animének miért van akkora rajongótábora Nevet Aztán az eredeti verzió nekem is megtetszett és elkezdtem nézni Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
kira91
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #13 Dátum: 07 júl 07, 16:10:40 »

először RTL2-n áttam már ott is teszett és kíváncsi voltam a folytatására így elkeztem nézni youtube-n hát röviden és tömöre ennyi  Nyelvesít
Naplózva
Lolita
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 07 júl 12, 14:21:45 »

Youtube-n nézelődtem, és le ragadtam 1 SasuSaku AMW-nél,, utána néztem hogy ez milyen anime,, meg tetszet,, és végig néztem.. .:ennyi:.. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!