24 máj 05, 14:53:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 70
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Duma téma  (Megtekintve 247275 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #15 Dátum: 07 júl 07, 20:12:27 »

Szerintem annyi hogy ki akar es ki nem akar ninja lenni, aki az akar lenni az elmegy a ninja iskolaban es ha tehetsegtelen akkor gondolom megbukik vagy kicsapjak es kereshet masik iskolat  ;D.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #16 Dátum: 07 júl 07, 20:45:12 »

Eleve csak 9en lettek geninek!!! A többivel mi lett?? Meg eléggé korlátozzák a chuninok számát (félévente max. kb 5-10 lehet 5 faluból.., szóval lehet, h egy faluban évekig nem lesz senkiből chunin) Ehhez képest Konohában mindenki chunin vagy annál jobb (mármint a felbőttek között)? ja és kik a saninok? (oké, h Tsunade, Jiraiya, és Oro, de ezt h érdemelték ki?)
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 07, 20:47:58 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 07 júl 07, 21:06:56 »

Hát, a Cuunin-vizsgán elég sok "sima" homlokvédős alakot lehetett látni, akik nem viselték a chuunin-ok és jounin-ok egyenruháját. Valószínüleg a falu védelmét csak chuunin és jounin töltheti be.

Szerintem a "Densetsu no Sannin" is egyfajta shinobi rang. Valszeg úgy érdemelték ki, hogy teljesítettek pár húúúúúúúzós küldetést. Nevet
Amúgy egy szó sem esik az animében vagy a mangában arról, hogy mi az a sannin vagy hogyan érdelemték ki. Csak ezen a közös néven emlegetik hármójukat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #18 Dátum: 07 júl 07, 21:11:31 »

nézdd meg a Wikipédiában...ott sincs leírva külön rangként, pedig ott aztán tényleg minden le van írva...csak megemlítik, hogy legendás Sannin...azt pá! ;D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #19 Dátum: 07 júl 07, 21:19:01 »

Hi-hi-hi, most jön az egyik kedvenc mondásom: Spanyolviasz és nyitott kapuk döngetése! Nevet

Már az előző hsz-em írása közben megnéztem a Wiki-t és igen, nem volt köztük.
De az itt ott szerepel a hsz-emben, hogy "szerintem" ill. "egyfajta".

Talán az a legvalószínűbb, hogy megtiszteltetésként kapták ezt a "rangot".
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #20 Dátum: 07 júl 07, 21:26:15 »



Közben én is megnéztem egy másik honlapot, és ott is rangként emlegetik. Ja és aszerint kb. az következik, h a senninekből lesz a Hokage. ??? vagy mégsem.... :-[
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 07, 21:26:48 »

Hi-hi-hi, most jön az egyik kedvenc mondásom: Spanyolviasz és nyitott kapuk döngetése! Nevet

Már az előző hsz-em írása közben megnéztem a Wiki-t és igen, nem volt köztük.
De az itt ott szerepel a hsz-emben, hogy "szerintem" ill. "egyfajta".

Talán az a legvalószínűbb, hogy megtiszteltetésként kapták ezt a "rangot".
énnem támadó pozíciót vettem fel...éncsak attam egy aprócska tanácsot...és még azt sem írtam, hogy neked! Nyelvesít  Nevet de szerintemis egy speciális rang, amit szerintem nem egy küldetéssel szereztek meg...
Naplózva
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #22 Dátum: 07 júl 07, 21:53:21 »

öm nem naon olvastam vissza de azért írok Nyelvesít
a sennin az remete nem?
és nem feltétlen azok lesznek, mert remete az rengeteg van Nevet
az lesz Kage, aki a faluban legerősebb és életét kockáztatná a faluért
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #23 Dátum: 07 júl 07, 22:06:53 »

Emberek! A 'sannin' három embert jelent.... Nevet Nevet Most néztem meg. De ez így baromság, akkor bármelyik csapat lehetne Sannin...
Gondolkoztam én is miért kaptak ilyen jelzőt... Miért pont ők, stb. Talán mert öregek? Mert shinobik? Mert a harmadik tanította őket? Mert a harmadik tanította őket, és már öreg shinobik...? Nevet Mindenesetre az tény, hogy egy japán legendán alapul a személyiségük, a nevük és a kapcsolatuk ezzel a három állattal, de hogy miért pont sanninek arra nem térnek ki.... Nevet

Ui.: igen, tudom, ez egy másik topicba való, de oda mégsem passzolna most...
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 07, 22:08:47 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #24 Dátum: 07 júl 07, 22:29:43 »

igen de nagybetüvel Sannin kb úgy fordíthatnánk h Hármak mint tulajdonnév (azthiszem nyelvtan sosem volt az erősségem) szóval az animében is sokszor elmondják már feltűnt nekem is pl sannin hármótok stb. visszatérve ez 1 tulajdonnév, sőt úgymondják Legendary Sannin azért Sanninok(Hármak) mert nagyon erősek mind fizikailag mint képességeikben k enniy ha eszembejut valami magyar példa akkor majd leírom vagy ha másnak akkor majd ő Nevet
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 07, 22:30:32 »

Emberek! A 'sannin' három embert jelent.... Nevet Nevet Most néztem meg. De ez így baromság, akkor bármelyik csapat lehetne Sannin...

Ez nem is olyan butaság! Mivel legendás sannin-oknak szokták őket hívni -> "A legendás hármas" Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #26 Dátum: 07 júl 07, 22:44:35 »

na akkor én hülyeséget mondtam bocsánat, de akkor miért mondják így néha hogy "A három legendás sannin" ???? akkor semmi értelme :S
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 07 júl 07, 23:10:00 »

Igaz-igaz Mosolyog

Csakhogy japánból lett angolra fordítva és angolról meg magyarra -> jelentéstorzulás. Nevet

De lehet, hogy valami egészen mást jelent, mi meg csak butaságokat beszélünk.  :-X
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #28 Dátum: 07 júl 08, 16:16:25 »

De úgyis lehet hogy elvágjuk a szót... Nevet 'san' ami lehet mondjuk ilyen japán kötőszó vagy mi ( Nevet...) és 'nin' ami a ninja rövidítése is lehet... Elememben vagyok, tudjátok hogy ilyenkor mindent kitalálok! :banan:
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #29 Dátum: 07 júl 09, 18:22:06 »

őőő! Lehet hogy nem ide illik de mindenképp tudni akarom más véleményét :-X ;D
Szal szerintetek ha Itachi nem teszi azt amit tett és a faluban maradt volna akkor lehetett volna belőle 5 ödik hokage? ??? ??? ??? ???
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 70
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!