24 máj 05, 11:55:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Gaiden - Az ellenség(ek)  (Megtekintve 6188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Dátum: 15 máj 29, 01:25:26 »

Azért hoztam létre ezt a topicot, mert semmi infonk a jelenlegi part3 naruto storyból, hogy mi a céljuk az ellenségeknek, valamint kik ők. Lesz még több gonosz is? stb.
Ha vannak tippjeitek, gondolataitok akkor leírhatjátok őket. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 01:26:23 írta cimpeti_ » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #1 Dátum: 15 máj 29, 17:46:19 »

Szerintem lényegtelen. Ezek nem főellenségek, ahogy a Gaiden sem part3, hanem csak gaiden.
Szervezkedtek a sötétben, kikotyvasztottak maguknak valami nagyon beteg morbid valamit, de nagyon-nagyon meg lennék lepve, hogyha a következő fejezetben Sasuke nem verné el őket (ill. a sok sharinganos csávót), főleg, hogy még Naruto is ott van.
Az már inkább kérdéses, hogy vajon ki lehet az, aki ellen Kaguya sereget gyűjtött. Merthogy nem ezek voltak, az egészen biztos. Ezek szerintem csak Sarada bemutatására, ill. a jelenlegi helyzet felvázolására kellett, ill. talán arra, hogy végül Sasuke hazatérjen.
Véleményem szerint ha ezekkel végeztünk, akkor áttérünk más szálakra, amik eddig hanyagolva voltak. Pl. Boruto, és persze az a valaki, aki tényleg lehet az "új" főellenség. Aki, vagy ami ellen Kaguya sereget gyűjtött.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 29, 17:48:51 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2 Dátum: 15 jún 25, 21:32:18 »

Én nem is értem miért kellettek bele. Jobban örültem volna némi slice of life-nak ilyen bullshit ellenségek helyett.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3 Dátum: 15 jún 28, 16:44:36 »

Az már inkább érdekesebb hogy ki lesz a főgonosz a Boruto filmben.
Mármint az tiszta hogy hogy hívják,de azt hogy honnan jött...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4 Dátum: 15 jún 30, 15:01:10 »

Biztos egyik dimenziobol ahol Kaguya is volt.
Mert az lesz az ellenség akit még kaguya harcánál említetek.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5 Dátum: 15 júl 05, 17:47:16 »

Nah mondtam én hogy nem lesz nagy szám a Shin sereg.De majd a Boruto moziban...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #6 Dátum: 15 júl 05, 21:57:11 »

Csak kár, hogy az a movie eltér az eredeti történettől.. látszik, hogy a the last movie-t (10/3 élmény) se az eredeti író írta meg.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 05, 21:58:38 írta cimpeti_ » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #7 Dátum: 15 júl 06, 06:51:12 »

A Last is canon sztori semmiben sem tér el a mangától,mert nem tudjuk mi az amitől el kéne térnie...a Boruto film is szorosan fog kapcsolódni a mangához ez biztos.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #8 Dátum: 15 júl 06, 11:02:03 »

A last-ra ki írta, hogy nem canon? csak azt írtam, hogy látszik hogy nem kishimoto írta. de attól még egy rakás sz.r volt.
A Boruto film sem lesz jobb, ha nem ő írja. Sőt, szerintem az már nem is fog kapcsolódni az eredeti történethez. Csak egy kis film ugyanazokkal a szereplőkkel.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #9 Dátum: 15 júl 06, 13:08:32 »

Ja akkor bocsánat,félreértettelek.Amúgy van beleszólása Kishinek a dolgokba.Jobban mint a Shippuuban
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #10 Dátum: 15 júl 06, 23:12:00 »

semmi baj. Igen? :o  Azt hogyan? ő maga írja/rajzolja a shippu-t szóval azt 100%osan ő csinálta(kivétel amit a kiadó stb beleszólt). A last movie-t nem ő írta meg azthiszem, de abba is volt beleszólása. Amúgy most vége van a naruto gaiden mangának? Mert nem sok értelme volt. Ja és tényleg a boruto film lesz a folytatás.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 23:12:57 írta cimpeti_ » Naplózva
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #11 Dátum: 15 júl 18, 09:17:18 »

Hát nemtom de szerintem az animéhez nem volt olyan sok köze Kishomotonak, nemhiszem h még arrais volt ideje h ő rajzolja meg a heti 20 perces részt bár aztán ehet én tudom rosszul, ehhez a gaidenhez meg sok jót nem tudok hozzáfűzni , ha egy kicsit hosszabb lett volna lehet nagyobb értelme lett volna de így ez elég bénára sikeredett . Na de mind1 remélem a Boruto jobban fog sikerülni és h tényleg benne is esz a Boruto mer ebben  a gaiden részben sok szerepe nem volt.
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!