24 máj 25, 06:00:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 562119 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #45 Dátum: 07 júl 10, 13:35:24 »

Najólvan... Látom, nagyonnagyon megy itt a 'ki tud hülyébb párost összehozni' verseny, én is beszállok. ikszdé

Dosu - Sakura
Lee - Temari
Kisame - Hinata
Aka. Leader - Ino
Gaara - Kin
Shino - Maya a méhecske... Nevet

 :szerintem...rtl:
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Kurenai
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 07 júl 11, 00:10:45 »

hm.. lássuk csak

Saku-Sasu
Naru-Hina
Ino-Sai
Kurenai-Yondaime (tom, hogy egyedi párosítás ikszdé sztem összeillenének)
Jiraiya-Tsunade
Anko-Kakashi
Dei-Saso (yaoi)
Akatsuki Leader - Én ikszdé :-[
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 00:11:32 írta Kurenai » Naplózva
L
Vendég
« Válasz #47 Dátum: 07 júl 11, 17:59:26 »

Úgy érzem, kisebbségben és elnyomásban leszek, de azért leírom a kedvenc párosaimat.

1. Sasuke/Naruto
Mielőtt valaki megbélyegezne: nem vagyok yaoi rajongó. Sőt, kifejezetten utálom azokat, akik minden második férfi szereplőt összehoznak, csak azért, mert "jól néznek ki együtt". Szeretnék megosztani itt velük kapcsolatban megosztani egy kifejezést veletek, hogy letépjem a bélyeget. Shounen-ai. Ez a fiúk közti szerelem. Márpedig szerintem Naruto és Sasuke kapcsolata olyan mély, hogy már ennek a kifejezésnek a határát súrolják. De az sem elvetendő indok, hogy Naruton kívül senki nem volt képes érzelmeket kicsalni Sasukeból (szerintem Sasuke/Sakura párosnak pont ezért semmi esélye nincs), és a Shippuuden során Naruto természetellenesen megszállott lett a Sasuke-visszaszerzési tervvel. Folytathatnám, de nem teszem, mert úgy se tudok senkit meggyőzni, akinek az az első gondolata erre a párosra nézve, hogy "fuj, b*zik, ble". Aki meg nyitott a dologra, az talán megfontolja. Ennyi.
Amúgy egyikőjüket sem tudom mással elképzelni. Esetleg Narutot Sakurával, de a NaruHina esélyei szerintem alig valamivel többek a SasuSakuénál.
2. Shikamaru/Temari
Ez az a páros, amely a legtöbb Naruto rajongó szerint már szinte majdnem hivatalos, így nem is pazarlok rá szavakat. Bőven elég utalás volt rájuk Mosolyog
3. Kiba/Hinata
Mert aranyosak és kész. Arra is volt utalás, hogy a Kiba féltékeny Narutóra, és mivel sokban hasonlít a személyiségük, nem csodálkoznék ha Hinata a átpártolna hozzá.
Nagyon nyitott vagyok a párosok terén (leszámítva a NaruHinát, SasuSakut és a ShikaInot), így a következőeket is "támogatom": Lee/Sakura vagy Sai/Sakura, Neji/TenTen, Chouji/Ino, Suigetsu/Karin, Iruka/Anko, Deidara/Tobi, Kisame/Itachi, és a többi.

Moderátor: A nem szalonképes szavakat csillagozd! - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 18:11:10 írta Chakra » Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #48 Dátum: 07 júl 11, 18:47:14 »

 Hú , eddig nem értettem Naruto "mániáját" (annyira túlzottnak tűnt számomra), de így már világosabb. Kösz az ébresztésért!!! Nevet Nevet

A Kiba - Hinata párosnak én szorítok.  kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
L
Vendég
« Válasz #49 Dátum: 07 júl 11, 19:58:17 »

Ahogy Naruto maga is mondta, Sasuke volt az első ember aki elfogadta igazán önmagáért (persze ott van Iruka, de ő csak az "érvényesülni akaró árvát" látja benne). De ezt alá is tudom támasztani.
Idézet
He's the person that, more than anyone else, accepted me and my existence.
Ezt mondja Naruto Sasukéról a 303. fejezetben.

És valahol ugyanez miatt lett ő Sasuke legjobb barátja. Naruto volt az egyetlen, aki az igazi Sasukét látta, és nem a "tehetséges Uchiha utódot".

Persze ezek alapján az ember még nem mondaná, hogy többet éreznek egymás iránt barátságnál, de ha hozzárakom azokat a jeleneteket, mikor a Naruto elszólja magát és bizonygatja, hogy a Sasuke sokkal jobban néz ki mint Sai, illetve azt se értem a mai napig, hogy Sasuke, aki nyilvánosan ódzkódik a testi kontaktustól, miért ölelte át félig Narutot, mikor újra találkoztak... Szóval, valami biztos van a levegőben, na. Szerintem egy páros sem fog hivatalosan összejönni a mangában, de nekem már annyi elég, hogy Naruto és Sasuke egymás számára a legfontosabbak - ezt annak is be kell látnia, aki nem tartja őket "szerelmesnek".

Örülök, hogy nyitottan álltál a kérdéshez Mosolyog
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #50 Dátum: 07 júl 11, 20:03:47 »

érdekes de teccik úgy gonolod h mélyebb köztük a kapcsolat mintha testvérek lennének (én igy képzeltem el)
Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #51 Dátum: 07 júl 12, 11:19:58 »

L : A SasuNaru dolgot én se mondhattam volna szebben. Nevet Én meg azt hittem, én vagyok az egyetlen errefelé ebben az ügyben.
KibaHina: Nos... Kiba cuki, néha dilis, és van egy KUTYÁJA. Ráadásul csapattársak. Nnnna, én is inkább egy kutyás fickót istenítenék mint egy rókafülest... Nevet
ShikaTema: Igen!!! Velünk van az erő! Inonak semmi esélye! Nevet
Nonézzük a mellékesen megejtett párokat, hadd szórakozzak én is kicsit.... Nevet
Lee/TenTen /nyeeem, Sakurával senkit sem büntetnék. ;D/, Neji/... /Neji nyitott egyáltalán az ilyesmire...?/, Chouji/Ino /csakhogy Inonak rossz legyen Nyelvesít Najó, összevetve Chouji aranyos és barátságos fickó, én Ino helyébe inkább hozzá pártolnék.../, Iruka/Kakashi! /X) Iruka olyan édes mikor elpirul Kakashi dicséretére/, Dei/Tobi /ez csak minmlis mennyiségben.... mert:/ Dei/Sasori  Nevet, Itachi: egyedül marad Nyelvesít Hagyjunk Kisame-nek olyasvalakit,a ki korban hozzá illő, vagy minimum  atengerben él... Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #52 Dátum: 07 júl 12, 12:18:57 »

...
Sasuke-Sakura
Naruto-Hinata
Shikamaru-Temari
Rock Lee-Tenten
Jiraya-Tsunade
Ino-Sai
Deidara-Sasori
Sasori-Deidara
Sasori(akivel megcsalja)-Gaara (a két vörös tartson össze)
Kakashi-Iruka
Itachi-Kisame
Itachi(akivel Kisame-t megcsalja)-Kakashi(akivel megcsalja Irukát) a két Mangekyou-s tartson össze (szorosan) ikszdé

(Na jó. A végét eldramatizáltam komikus értelemben Nevet)
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #53 Dátum: 07 júl 12, 12:27:31 »

fúj de most akkor sasori fíú nem? ezzel tisztában vagy?
és egyébként is tenten és neji már majdnem együtt vannak
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #54 Dátum: 07 júl 12, 12:50:20 »

Deidara-Sasori párostol kezdtem elhülyülni. ikszdé. Majdnem együtt?  :'( "Viszlát Rock Lee!" Pedig milyen jó lett volna, ha ők együtt lennének...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #55 Dátum: 07 júl 12, 13:22:58 »

Hagyjátok plz. abba ezt a yaoit. A legtöbb fiút szerintem eléggé idegesíti, mi most normális párkapcsolatról beszélünk ebben a topicban...

Yaoi...természetellenes, fajtalan...plz. ne arra a sorsra kerüljön a topic hogy erről beszélnek benne...
A lányok szeretik a yaoit, de ha most elkezdenénk beszélgetni arról, hogy milyen jó lenne Temari és mondjuk a shippudenes hinata egy ágyban (tényleg jó lenne  >Nevet) akkor ti botránkoznátok meg....
Fiúk!! ha tovább beszélnek yaoiról mi is kezdjünk el ilyenekről dumálni  >Nevet

L, nem tudom hogy lány vagy Mosolyog, vagy fiú Szomorú, vagy hogy csak viccelsz e ;D, mindenesetre ezt csak azért mondtam mert a Death Note-ban L egy fiú és ez megzavart....
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #56 Dátum: 07 júl 12, 13:42:39 »

Seed, én se szeretem a yaoit, de ez egy "Ki kihez illik" topic, és nem egy "ki kihez illik, de csak heteroszexuális kapcsolatokat írjatok, hisz mindenki gyűlöli a b*zikat, és ki kéne irtani őket, bla bla"...
Legyél egy kicsit toleránsabb kacsint Hiszen L is olyan szépen megfogalmazta, hogy nem yaoira gondol... és nem kell rögtön a legkisebb említésre is így ugrani...
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Lolita
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 07 júl 12, 14:17:54 »

ohh, milyen extrém párositások.x)
akik sztm össze illenek:
Naruto-Sakura
Hinata-Neji
Shikamaru-Temari
Ino-Sai
több most nem jut eszembe,,
Sasukét meg direkt hagytam ki.. >Nevet ö nem érdemel meg egy nőt sem..:S.. Nyelvesít
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #58 Dátum: 07 júl 12, 15:13:05 »

hinata - neji aznem vérfertőzés sasuke igenis érdemel csajt
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #59 Dátum: 07 júl 12, 16:59:09 »

Moderátor: Töröltem a témába nem illő hsz-eket és húztam a nevek mellé a strigulákat. Mosolyog Próbáljunk a heteroszexuális párokra szorítkozni, de ha lenne ettől eltérő véleményünk, akkor azt csakis kultúráltan leírva tessék előadni! Jó példa erre L Naruto és Sasuke kapcsolatát elemző hsz-e. - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 12, 21:07:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!