24 máj 05, 17:21:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 557741 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3435 Dátum: 15 szep 08, 01:44:05 »

Például mert Naruto a shippuden alatt már nem tekint Sakurára romantikus értelemben. Ez szerintem olyan egyértelmű, hogy az már szinte röhelyes. Tény hogy olykor-olykor poénból elhívja randizni, de ő maga is nagyon meglepődne, ha Sakura igent mondana, mert ő sem gondolja igazán komolyan.

Ha megnéz(t)ed a "The last" mozifilmet akkor tudhatod, hogy Naruto nem is igazán érti a külömbséget a "Szeretek" egy kaját és a "Szeretek" egy nőt közt. Amikor pedig végre leesik neki a tantusz akkor jön rá, hogy mért kezelte Sakurát már barátnak a shippuban és mért más az, ahogy Hinata felé akkor érez. Ez amúgy nagyon jól átjön szerintem, amikor Sakurával beszélget, miután Toneri elintézi.

Sakurával már anyi ideje együtt volt, hogy egyszerűen nem tud már rá igazán úgy tekinteni. Ugyanakkor ott ez a másik lány, aki a sajáőt bevallása szerint szereti és aki felé tuti érez valamit, legalább a Pain-es vallomásakori reakciójából és abból kiindúlva, hogy a háború alatt nem 1x olyan helyzetben voltak, hogy azonnal megértették egymást szinte szavak nélkül és végre tudja hová tenni ez.

Egyáltalán nem hülyeség. Persze Kishiről beszélünk szóval nyilván nem egy shoujo kaliberű románcról van itt szó, mert az egyetlen valóban teljesen jól felépített pár szerintem a Shikamaru-Temari páros, de én is mindenképp több értelmét látom, mint ha Naruto egyszercsak megint belezúgna Sakurába, Sakura meg mindazok után, amiken keresztül ment Sasukéért egyszer csak úgy döntene, hogy "Á a francba az egésszel jó lesz nekem Naruto".
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 01:46:42 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3436 Dátum: 15 szep 08, 09:38:34 »

támaszd már alá indokokkal is h miért lenne jobban szánalmas köszi
Mintha te erősebb érveket hoztál volna fel a NaruSaku mellett...újfent gratulálok az emberi értelem diadalmának.
Kb olyan egyértelmű volt az elejétől kezdve mint a Kirito+Asuna páros,csak jóval hosszabb ideig tartott.Nekem a NaruSaku végkifejlettel sem lett volna különösebb bajom,de mint NaruHina fan baromira örültem amikor így lett vége.Amúgy meg nem tökmindegy? kitaláció az egész,ez olyan mint amikor az emberek kiakadtak hogy Ted Robinnal jött össze újra a sorozat végén...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3437 Dátum: 15 szep 08, 17:56:03 »

Sasuke lelépett Orochimaruhoz a bosszúját teljesítve megtagadva mindent.Mert hogy ő neki csak egy köteléke van a bátyja iránti gyűlölet.Utána jött az összes többi hülyesége.A kage találkozó megtámadása mert azt hiszi magáról h ő a Jani.Egy hiszékeny idióta aki elhisz mindent ami a bátyjáva kapcsolatos.De most nem ez a lényeg.Én ha szeretek valakit akkor nem akarom meg ölni lásd azt amikor Sakura és Naruto a Shippuudenben elsőnek találkoznak vele.Ha Yamato nem állítja meg megöli.Ja meg a másik nagy kedvenc amikor Sakura úgy dönt hogy ő veszi a vállára ezt a terhet és megpróbálja megállítani Sasukét tény nem tudja megtenni de Sasuke gondolkodás nélkül érzelem nélkül habozás nélkül megölte volna ha Naruto nem lép közbe.Az is elég vicces volt.Ez de aztán figyelmes dolog milyen jó érzés lenne a mai világba hogy ezt mondanánk annak akit szeretünk hogy "szeretlek de azért megöllek ha nem nagy baj"címszóval.Szerintem ha valaki ilyet csinálna akkor azt nagy ívből kerülnénk nem hogy tovább szeretnénk.Egészségetekre ha ez nektek nagyon jó.De lehet hogy én gondolkodok rosszul.És Naruto?Mindig mellette volt mindig segített neki áthidalni a rossz napokat kitartott mellette nem úgy mint az Uchia kölyök.És pont ő az aki nem kaphatja meg.Meg a lányuk tiszta Karin? vicc -.-" semmi hasonlóság nincs Sakurával elolvastam a Borutót csak azért is.Tény h Sakuráé a gyerek de akkor is ja meg az aztán nagy kapcsolat h Sasuke felcsinálja de nem lehet Konohába mert a bűnei miatt nem engedik nagyon jó élet de tényleg gratula akinek ez tetszik ilyen életet kívánok mindenkinek akinek ez tetszik kacsint  na mind1 ez az én véleményem SasuSaku dologról.Lehet fikázni meg minden mindenkinek meg van a saját kis véleménye a saját kis hitvilága és persze h ki lehet ragadni egy két dolgot a képletből mert úgy is megfogjátok csinálni mert mind a 2-en NH-sok vagytok.de nem érdekel.Lehet fortyogni kacsint további szép napot. NS forever Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 18:03:24 írta NaruSaku22 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3438 Dátum: 15 szep 08, 18:22:06 »

Szánalmas dolog ha egy szerelmi szál miatt olvastad a Narutot, amikor ez ABSZOLÚT nem erről szól.
A másik dolog az az, hogy ők a Naruto-Hinata kapcsolatról írtak, nem a Sasuke-Sakuráról, te meg pont fordítva. A Naru-Hinát nem igazán tudod megcáfolni, Exkirion nagyon szépen kifejtette, teljesen egyetértek vele (és én nem voltam egyik oldalon sem, egyik szerelmi szál sem lett jól felépítve szerintem, kivéve a Temari-Shikamarut, ahogy mondta is Exkiron, ez volt az egyetlen pár, akiknek drukkoltam, vagy legalábbis valami hasonló).
A Sasuke-Sakura páros már bajosabb, ez tény. Mindenesetre bele lehet magyarázni, hogy Sasuke mindent az éppen szeme előtt lévő célnak szentelt alá. Mindenesetre Sasuke megtérése számomra nagyon hiteles lett a 699. fejezetben, én szerintem az egy teljesen méltó lezárása a történetnek, a 700. már inkább amolyan epilógus. Szóval nem a megtérésével van bajom, és nem is a korábbi cselekedeteivel, mert én azt is megértem, de azt el kell ismerni, hogy Sasukét inkább magányos farkasként tudtam volna elképzelni. Csakhogy nyilván nem maradhatott egyedül, meg kellett mutatni, hogy ő is boldog, és teljesen megváltozott (bár az alaptermészete nyilván ugyanaz maradt). Szóval tény, hogy az ő párosuk egyáltalán nem lett kibontva, de Sasukénél sosem viseltetett gyűlölettel, vagy bármiféle negatív érzelemmel Sakura felé, szimplán csak közömbösséggel. És amikor ez a közömbösség elmúlt, nem nehéz odaképzelni a többit. Merthogy igen, ezt nekünk kell elképzelni, ha nem mutatták meg.
Szóval Sasuke szemszögéből is tök világos. De abban egyet kell értsek veled, hogy Sakura szemszögéből már nekem is nagyon magas a dolog Nevet Nagyon részletesen tudnám ecsetelni, hogy miért kellett volna kiábránduljon Sasukéből. Mindenesetre nem örülnék neki, ha mondjuk a hugom továbbra is rajongana valakiért, aki magasról tesz rá, ráadásul párszor a halál szélére sodorta.
De a Naru-Hina-ba nem tudsz belekötni, és a Sasuke-Sakurába sem, Sasuke szemszögéből. Sakura meg sosem volt teljesen komplett, fogjuk erre, nem tudom.
Mindesetre siralmas, hogy mennyit foglalkozunk ezzel a jelentéktelen dologgal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3439 Dátum: 15 szep 08, 18:42:12 »

emberi vonásunk egyike nem? Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3440 Dátum: 15 szep 08, 18:52:19 »

Vigyázz, a dupla komment tilos. Inkább szerkeszd a hozzászólásodat. De amúgy melyik vonásunkra gondolsz? Arra, hogy ennyit foglalkozunk vele? Nevet Hát nem tudom, engem egyáltalán nem érdekel ez a téma, láttam, hogy Kishi mennyire nem tud/nem akar kezdeni vele semmit, ill. hogy csak a rajongók hülyítése miatt tette bele, így engem teljesen hidegen hagyott. De amit a manga után a Naru-Saku fanok leműveltek, az nevetséges...és az a baj, hogy ellentétes végkimenetel esetén a NaruHinások is valami hasonlót műveltek volna (de azért talán nem ennyire durván...). Meg egészen, szinte már irreálisan nevetséges, hogy egy ilyen dolok miatt emberek képesek ócsárolni egymást, ezt sosem fogom megérteni. Még ha azon veszekdtek volna, hogy Sasuke jófiú lett, vagy valami, ami központi téma, na de ilyenen...
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 18:53:47 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3441 Dátum: 15 szep 08, 19:14:09 »

igen arra gondoltam h a bolhából elefántot csinálunk.én se azért írom le a véleményem mert szeretek veszekedni vagy ilyesmi csak na Nevet mindenkinek meg van a saját véleménye érzése különböző dolgokban és ennyi.Tök mindegy h ki mit ír mindig rá lehet valamivel cáfolni kontrázni a másik válaszára.ha nincs igazam szólj Nevet sztem kishinek nem igen volt nője vagy elég brutális kapcsolatai lehettek egy ilyen dolog össze hozatala miatt Nevet xD
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3442 Dátum: 15 szep 08, 19:31:57 »

Én úgy tudom, hogy Kishi boldog házasságban él  smirksweat Jó, azt nem tudom, hogy boldog-e, de mindenesetre már sok éve házasok. Szerintem csak egyszerűen (ahogy ő maga is bevallotta) nem ért a szerelmi szálakhoz.
Mindenesetre azt tényleg nem igazán fogom megérteni, hogy valaki a párok miatt nem nézi meg mondjuk a Boruto filmet, vagy nem követi tovább a mangát. Ha csak simán nem érdekel, azt értem, de egy ilyen ok miatt...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
NaruSaku22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3443 Dátum: 15 szep 08, 19:50:12 »

majd látom mi lesz addigra Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3444 Dátum: 15 szep 09, 17:49:18 »

Kishi pl azt hogy Hinata sálat köt Narutonak,a saját emlékeiből rakta bele.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3445 Dátum: 15 szep 16, 21:25:05 »

Most ezzel lehet nem leszek népszerű de imádtam Hinatát és el tudtam őket képzelni már az elejétől fogva.  bow Kúl

Szerintem nagyon jó páros, és Hinata már az elejétől fogva szerette Narutót, nekem ez jött le. Csak még kis félénk volt. ^^

Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3446 Dátum: 15 szep 16, 21:37:06 »

Miért ne lennél népszerű?
Az itteniek nagy része értelmes ember,vagyis NaruHina, legalábbis nem NaruSaku fan.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3447 Dátum: 15 szep 16, 21:46:42 »

NaruSaku szeriintem nem lehetséges. Sakura az elején utálta Narutót és Sasukéba van beleesve.

(Igaz én RPzek twitteren jelenleg Itasaku-t de az meg fanfic.  smirksweat )

Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3448 Dátum: 15 szep 17, 09:20:18 »

Miért ne lennél népszerű?
Az itteniek nagy része értelmes ember,vagyis NaruHina, legalábbis nem NaruSaku fan.

Attól még senki nem lesz "nem értelmes", mert nem NaruHinás. Mosolyog
Ha meg valaki nem értelmesen szól hozzá a másik fórumozó véleményéhez, akkor az a moderátor dolga. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3449 Dátum: 15 szep 17, 09:25:57 »

Jogos,azért írtam még utána hogy "nem NaruSaku fan" Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!