24 máj 05, 17:33:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Orochimaru Titkos Tekercse  (Megtekintve 13566 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Dátum: 12 jún 30, 00:41:49 »

Mint tudjuk Suigetsu Orochimaru rejtekhelyén talált egy bizonyos tekercset, ami nagyon ledöbbentette. A tekercs tartalam minden bizonnyal rendkívül fontos lesz a dolgok alakulásában.
Ezt a topicot azért hoztam létre, hogy megtárgylajuk azt hogy mit is tartalmazhat ez a titokzatos tekercs.
Itt a Link: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/574/9
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 06:50:09 írta IndianA » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1 Dátum: 12 jún 30, 12:13:15 »

Igen, ennek a tekercsnek szerintem is döntő szerepe lesz majd a háború alakulásában. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mit tartalmazhat. Talán egy olyan technika, amely képes lesz majd az edoból kitört Madarával is végezni? Talán felkészült arra az esetre, ha egy edos kitör a jutsuból? Én erre tippelnék.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #2 Dátum: 12 jún 30, 12:21:18 »

Erre én is tippeltem, csak egy ,,baki" van vele. Az hogy Suigetsu azt mondta: ,,Ezzel az információval a háború felett is átvehetjük az irányítást?" Magyarul sokkal több dolog van a tekercs mögött.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #3 Dátum: 12 júl 10, 23:49:25 »

szerintem a kabuto által megfejtett cuccot tartalmazza, miszerint kiderül hogy a FMS után jön a rinnegan, és hogy azt hogy kell elérni.......
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #4 Dátum: 12 júl 11, 08:20:04 »

Vegita, nem hiszem hogy azt tartalmazná, mert Madara ezt már elecsetelte nekünk a mangában.

Talán, egy jutsut tartalmazhat, amit egy megfelelő erővel lehet megcsinálni, és mindent elsöpör? Szerintem monton lenne, persze meglehet, csak hát már annyi ilyen "pusztitó" technika felbukkant hogy...De talán egy Edo Tenseinél erősebb technika, amivel akárkivel végezhetünk. Érdekes.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5 Dátum: 12 júl 11, 10:43:01 »

Abból kiindulva, hogy Sasuke Itachi érzéseiről akar többet megtudni és a szüleiket mutatták. Nos, az is lehet, hogy az Uchiha klánnal kapcsolatos. Talán csoportos feltámasztás is lehet.
Suigetsu viszont azt is mondta, hogy csak Sasuke tudja felhasználni. Valahogyan össze kellene függnie az Uchihakkal is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #6 Dátum: 12 júl 11, 11:11:20 »

AyaseAkami, tudnád linkelni azt a manga részt ahol madara elmondta ezt a cuccot, azt szívesen átolvasnám megint Mosolyog
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7 Dátum: 12 júl 11, 12:50:12 »

Nincs türelmem kikeresni, viszont:Valami ilyesmi volt: Kell egy tökéletesre fejlesztett Sharingan, és egy Senju, aki Fa ellemmel rendelkizik DNS-e.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8 Dátum: 12 júl 11, 16:14:17 »

Idézet
Nincs türelmem kikeresni, viszont:Valami ilyesmi volt: Kell egy tökéletesre fejlesztett Sharingan, és egy Senju, aki Fa ellemmel rendelkizik DNS-e.

Nem azt mondta.   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/17
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 12 júl 11, 20:19:22 »

Lehet hogy csak simán az Edo Tensei van benne  Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10 Dátum: 12 júl 11, 21:08:52 »

És mi van akkor ha Orochimaru megtalálta a módját az elzárt Hokagék visszahozására?  Sasuke pedig meg szeretné tudni tőlük, hogy  mit is jelent a Tűz akarata. Illetve az Uchihákról is kérdezhet ezt-azt.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 11, 21:15:05 írta TsunadeHime » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #11 Dátum: 12 júl 11, 21:21:27 »

Ez nem is olyan rossz ötlet. erre még suigetsu mondta is ráillik: ,,Ezzel az információval a Háború felett is átvehetük az irányítást"? Eddig ez a legjobb ötlet a tekercs tartalmára. Mekkora lenne mááá ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #12 Dátum: 12 júl 11, 21:25:18 »

Túl nagy hatalom lenne ha az elzárt hokagekat megbírná idézni és irányítani mert akkor akárhogy nézzük Sasuke+Orochimaru+1,2,3,4.Hokage túl nagy falat lenne mind Madarának+Tobinak mind pedig jelenlegi 5kagenak+Narutonak+Beenek+egyesített shinobi haderőnek.
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #13 Dátum: 12 júl 12, 00:28:36 »

nem rossz gondolat TsunadeHime.....de szerintem elég valószínűtlen....a legkeményebb arcok már visszajöttek most ha még ők is megjelennének az átmenne komolytalanságba szerintem....de h több mint egy jutsu az biztos és az is h az uchihákhoz van köze valamint azokhoz akikhez most ugyebár mennek...remélem útközben közös békepipa elszívás után lerombolják konohát xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14 Dátum: 12 júl 12, 07:56:58 »

Hirtelen jó ötletnek tűnt az egész... Ugye minden egybe vág. Így igaz lenne Suigetsu állítása is, miszerint a háború a kezükben van, valamint a Hokagék választ adhatnának Sasuke kérdéseire is. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/3 De így meggondolva 4 Hokage tényleg sok lenne ellenfélnek. Viszont az is lehet, hogy Tobirama képes  kitörni az Edo-ból... Talán  a többieket is szabadon tudná engedni miután beszéltek Sasukéval... De ez már bonyolult  ikszdé
Naplózva

Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!