24 máj 05, 20:21:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Neked mi az ami nem tetszik a Naruto c. anime/mangában?  (Megtekintve 12855 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #30 Dátum: 13 aug 08, 19:55:50 »

Nekem egy ideig ez volt a kedvenc animém/mangám, és minden héten alig vártam , hogy jöjjön a következő de valahogy mostani arc-ok óta ez már nincs meg. Szerencsére már nem tartozik a kedvenceim közé mióta elkezdtem másokat is nézni, amiben találtam minőséget is Mosolyog
Nem értek több dolgot is a mangával kapcsolatban , hogy ezek miért így lettek megcsinálva. Minden akatsukit ahhoz képest hamar lerendeztek, hogy milyen nagyágyúk is. Most a háborúra pedig mindet viszahozta majd szépen meg is lettek mind alázva. Nem lett volna egyszerűbb 2-3 tagot életben hagyni, a jobbakat majd a végén valami háború mentes végső csatába bevonni őket. Ugyanis ez a következő pont. A háború. Annyira érződik , hogy nem fordított sok időt a kidolgozására. Ami eszébe jutott hirtelen az került bele. Bár nem volt nehéz dolga azzal , hogy rengeteg edos zombit hozott vissza , de akkor is. Ott van Madara. Újra elkezdtem élvezni az egészet mikor megjelent a mangában, ahogy aprította a népet. Vele semmi bajom ez az egyetlen jó pont. De ezzel a jó ponttal jött egy rossz is.
Olyan hatalmasnak tervezte meg, hogy hashiramát kelett Shinobi no Kami szintre emelni, és elvette ezt a titulust a Professzortól, godnolván már senki nem emlékszik rá.
Az erőviszony szintén aggasztó dolog. Van 2 félisten akik még fejlődnek, a többiek mezei emberkék akiket simán leverhetőek, és semmire sem jók. Mindenki emlékszik mikor Shikamaru "megölte" a megölhetetlen Hidant, miközben ő nem is annyira tápos, csak ez a közönséges kategória de mégis. Az ilyen pillanatok hiányoznak. Nem godnolnám, hogy ezek olyan nehezen megoldhatóak lettek volna. És akkor nem kelett volna ennyire elszaaldni az erőszintekkel.
Persze utólag könnyű okosnak lenni, de ezt pl már régebb óta így gondolom, és akkor talán a háború sem lenne ilyen ösze vissza. Az egyik legnagyobb csalódásom az egész mangában Nagato volt. Mikor megjelent elkaszált egy Sannint, elpuszította Konohát és hányezer lakosát. Majd Naruto lelkibeszéde után feláldozza magát, mondván bízik Narutoban. És láthattuk mikor feltámasztották, hogy egymagában is bitang erős volt. Lazán begyűrte a két legerősebb Jinchurikit.
Már csak azt nem értettem mikor meghalt, hogy mi az istenért nem mondott semmit az Akatsuki terveiről senkinek ? Sem Konan mikor hullaszállítót játszott ? Ez lenne az alap , hogy mindennel segítjük azt akiben "így" megbízunk nem ?
Mostmeg amelyik jinchuriki megtanulja irányítani a bijuut, az palást helyett ruhát kap, csak hogy a hétköznapokban ne keljen ruhára költeni. Könyörgöm mi történt a régi módokkal amiket B használ ? Mennyivel jobban illik ez egy Jincurikihez, mint egy ruhatár ? 
Amikor Naruto átment super saiyanba( nem is tudom ezt honnan vette a nagy mester ) akkor az még jól is mutatott, de mikor teljes béke volt már egy kabát/köpeny akármit kapott az már sok volt, meg Obivan Kejuubi is.
Nem érzem azt a régi fílinget ami megfogott benn még régen, ez hiányzik csak belőle.

Hm lehet kicsit tulzásba vittem ? Mosolyog
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #31 Dátum: 13 aug 08, 21:43:03 »

Nem vitted túlzásba, nekem is hasonló problémáim vannak a mangával Nevet. Naruto bijuu alakjával én sem vagyok kibékülve. Valószínűleg azért, mert mindig is azt vártam, hogy majd Kurama alakjában fog zúzni, mint Bee Sasuke ellen. Gondolom azért lett mégis az ssj forma, mert így is kiemelkedik a többi jinchuuriki közül. Már sosem fogja rendesen felvenni a róka formát Szomorú. Szerencsére a sok zavaró dolog között megvannak néha azok a jelenetek, amiért még érdemes olvasni a mangát, még ha csak megszokásból is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #32 Dátum: 16 feb 14, 23:45:49 »

Hjajj... van egy pár.
1. Kezdjük ott, hogy bármennyire is bírom Narutót, azért ettől függetlenül elég gyakran érzem úgy, hogy egy tipikus shounen-karakter, és bizonyos részeken rettenetesen kiforratlan, többet is ki lehetett volna hozni belőle. Nyilván persze megvannak a maga pillanatai, és simán szerethető.
2. Sakura. Elég irritáló karakter. Az 1. részben inkább csak azért van ott, hogy ő sztereotipizálja a főhős riválisának/a főhős szerelmét. DE EZ MÉG NEM AZT JELENTI, HOGY ROSSZ KARAKTER LETT VOLNA! Igaz, láthatólag sokat változott a két rész között, de én többet vártam tőle. Sokszor kislányos, állandóan csak sír, másokra támaszkodik, a tököm tele van a folytonos rinyálásaival, és igazából félig-meddig nem is értem, hogy szerethetik őt Narutóék. Engem legalábbis hosszú távon irritálnak az ilyen személyek.
3. A bazi sok filler. Múltkor utánanéztem, az 1. rész 40%, a 2. rész eddig megjelent részei közül 41% filler. Szent ég, az több a harmadánál, és lassan a fele! Tényleg komolyan leállhatnának vele egy időre, és csökkenthetnék is a töltelékrészek számát, mert ez így már tényleg pofátlanság.

Röviden most ennyi, ami eszembe jutott.  Nevet
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!